הקרנה בתלת-ממד ובאיכות גבוהה

תמונה צלולה כבדולח

ביצועים מושלמים

הודות לטווח מוצרי הקולנוע הביתי של Epson תוכל לראות משחקים, סרטים ואירועי ספורט במסך הגדול כפי שמעולם לא ראית קודם לכן.

באמצעות תלת-ממד, טכנולוגיית 3LCD ורזולוציה גבוהה הזמינים בקצות אצבעותיך, אתה גם רואה את האקשן וגם מרגיש חלק ממנו. קל להבין מדוע אנחנו החברה מספר 1 בעולם בתחום המקרנים1.

כמובילה העולמית בטכנולוגיית ההדמיה¹, אנחנו מבינים בכל מה שקשור להענקת חוויית תלת-ממד איכותית על המסך. לפיכך, בין אם אתה אוהב סרטים, גיימר או אוהד ספורט נלהב, תאהב את המגוון החדש שלנו של מקרני HD לקולנוע ביתי.

הצג את המגוון

3LCD

הטכנולוגיה שמאחורי המהפכה

צבעי תלת- ממד אולטרה בהירים וטכנולוגיה לשיפור תלת-ממד

המשמעות של CLO גבוה עם שיטת האצה מיוחדת היא שהכל בהיר

אף חברה לא מוכרת יותר מקרנים מ-Epson. למה? בהירות. אנו מודדים את תפוקת האור הצבעוני (CLO) ולא רק את האור הלבן. עם Epson, התמונות נאמנות למציאות בעקביות והצבעים בהירים עד פי שלושה ‏בהשוואה למקרני DLP בעלי השבב היחיד המיועדים לתחום הבידור הביתי7. אתה יכול להיות בטוח שהמקרנים שלנו יפיקו בכל פעם תמונות בהירות באמת ויפהפיות.‬‬

טכנולוגיית bright 480 Hz שלנו היא זו שמאפשרת רמה זו של בהירות תלת-ממד. מערכת ‎480 Hz drive זו ממזערת את זמן האיפול של משקפי התלת-ממד. המנוע האופטי הממוטב מדגם ‎480 Hz יוצר תמונות תלת-ממד הבהירות ב-10% יותר מהדגמים הקודמים שלנו.

The Brightest Colours

ניגודיות דינמית מעולה

בהירות מוחלטת בכל תנאי התאורה

כל המקרנים שלנו מציעים רמות מדויקת של ניגודיות, כאשר הסדרה המתקדמת מציעה יחס ניגודיות גבוה מאי פעם (עד 600,000:1). תכונת הצמצם האוטומטי היעילה במיוחד שלנו, בשילוב עם משטחי C2fine, מבטיחה צבעי שחור מודגשים וצבעי לבן זוהרים יותר בכל הסצנות, וכך היא מספקת תמונות ב-Full HD עם בוהק אמיתי.

SUPER-RESOLUTION

משקפי תריס אקטיבי לצפייה בתלת-ממד המופעלים בתדר רדיו (RF)‏2

תלת-ממד יוצא מכלל באמצעות טכנולוגיית תריס אקטיבי

משקפי התריס האקטיבי שלנו לצפייה בתלת-ממד המופעלים בתדר רדיו (RF)2 פועלים עד 40 שעות ונטענים במהירות בתוך 3 דקות בלבד. תוכל לחוות תלת-ממד סוחף ובאיכות גבוהה ממרחק של עד 10 מטרים. המשקפיים מושלמים לכל חדר, ועם טכנולוגיית שיפור ההארה הייחודית שלנו, תוכל לראות תלת-ממד בהיר ללא הפרעות.

RADIO FREQUENCY (RF) ACTIVE SHUTTER 3D GLASSES2

המרה מדו-ממד לתלת-ממד

פונקציית המרה

לקבלת הנאת צפייה גדולה עוד יותר, מדיית Blu-ray מסחרית וכן גם אוסף סרטוני הווידיאו המוקלטים שלך בדו-ממד ניתנים להמרה לתלת-ממד באמצעות חיבור HDMI.

2D to 3D Conversion

סופר-רזולוציה

מביא לידי ביטוי את המיטב מכל סרט

טכנולוגיית סופר-רזולוציה מעוררת תוכן של DVD והגדרה רגילה לחיים באמצעות טכניקות של הפרדת צבעים מעורבים וסימולציית הדמיה. הודות לחידוד עצמאי של כל פריים, היא מספקת תמונות ברורות עם רזולוציה באיכות גבוהה ומצוינת.

SUPERB DYNAMIC CONTRAST

אינטרפולציית פריימים

ביטול הבהובים ורעידות

אפילו רצפי הפעולה המהירים ביותר נשארים ברורים הודות לטכנולוגיית אינטרפולציית הפריימים הייחודית של Epson3. על-ידי שימוש בתהליך מתקדם זה, פריימיי ביניים נוצרים בצורה חדשה, מוכנסים בין הפריימים המקוריים ומופיעים במהירות כפולה. תהליך זה גורם למעשה לביטול ההבהובים ומספק רצפי תנועה חלקים וחדים יותר.

FRAME INTERPOLATION

טכנולוגיה מתקדמת ביותר של WIRELESSHD™‎4

פשוט.מעשי.מבריק

תוכל ליהנות מצפיית דו-ממד ותלת-ממד ב-Full HD - ללא הטרחה של חיבור חוטים או כבלים. עם טכנולוגיית Full HD עבור איכות מיטבית רצופה, מקרן EH-TW9200W WirelessHD4 שלנו מציע שידור תואם-HDCP ללא אגירה או השמטה. ניתן אפילו לצפות בהתקן שני באמצעות מצב התמונה בתוך תמונה האלחוטי, ולהחליף בין עד חמישה התקני HDMI מחוברים. משדר WirelessHD4 כולל גם יציאת MHL נוחה לצפייה קלה בתוכן מסמארטפון וממחשב טבלט5.

CUTTING EDGE WIRELESSHD™4

זום אופטי של 2.1X

הצבה גמישה מבלי להתפשר על האיכות

תוכל ליהנות מסרטים באיכות הגבוהה ביותר בחדרים קטנים וגדולים כאחד. עם מערכת עדשות שמספקת יחס זום אופטי של ‎2.1x‎, הגבוה ביותר בתחום, המקרנים שלנו מציעים אפשרויות הצבה גמישה במיוחד, מבלי להתפשר על איכות התמונה. יכולת זו של זום אופטי מצוין גם מאפשרת לכבלים להיות קצרים יותר, ובכך מבטיחה שכל ירידה אפשרית באותות תהיה קטנה ככל שניתן.

2.1x OPTICAL ZOOM

תמונה בתוך תמונה

פי שתיים בידור על מסך אחד

הקרנת שתי תמונות (וידיאו או סטילס) זו לצד זו משני מקורות HDMI שונים בו-זמנית6. בין אם אתה רוצה לעיין בתמונות או לשחק משחק מבלי להחמיץ אף שנייה של תוכנית הטלוויזיה או הסרט האהובים עליך, המוצרים המתקדמים ביותר שלנו מציעים תכונת תמונה בתוך תמונה שימושית שתענה על הדרישות שלך.

Picture-in-Picture

עושים סרט עם
מנצ'סטר יונייטד

צפה בסרטון הפרסומת הבלעדי שלנו ובקטעי וידיאו ותמונות שצולמו מאחורי הקלעים במהלך הפקתו.

  • 3D PROJECTOR LAUNCH VIDEO סרטון השקת מקרן תלת-ממד
  • DOCUMENTARY סרטון תיעודי
  • MANCHESTER UNITED AND EPSON מנצ'סטר יונייטד ו- EPSON

מאחורי הקלעים

צפה בגלריית מאחורי הקלעים שצולמה במהלך הפקת הסרטון.

הצג את הגלריה

Behind the Scenes
Manchester United | Epson | 3LCD | 3D | HD Ready 1080p | HDMI
  • הסקר נערך על-ידי Future Source Consulting Limited לתקופה שבין 2001 עד 2012.‬
  • משקפי תריס אקטיבי RF של Epson הם חלק מ- Full HD 3D Glasses Initiative, www.fullhd3dglasses.com
  • EH-TW9200W / EH-TW9200 בלבד.
  • פונקציית WirelessHD זמינה ב-27 מדינות האיחוד האירופי ובנוסף גם בארצות קרואטיה, איסלנד, נורווגיה, ערב הסעודית, שוויץ, טורקיה ואיחוד האמירויות. בכפוף לשינויים. לפרטים על זמינות בשוק ספציפי, פנה למשרד המכירות המקומי של Epson.
  • לבדיקת התאימות של המכשיר שלך, בקר באתר www.mhlconsortium.org. MHL‏, Mobile High-Definition Link‏ וכן הלוגו MHL הם סימנים מסחריים או סימנים מסחריים רשומים של MHL, LLC.
  • או דרך משדר WirelessHD - חל על EH-TW9200W בלבד.
  • בהשוואה למקרני ה-DLP בעלי השבב היחיד המובילים בתחום הבידור הביתי. מקרני 720p מתוצרת Epson מספקים בהירות גבוהה פי שלושה; מקרני 1080p מתוצרת Epson מספקים בעקביות בהירות גבוהה פי שניים עד שלושה. בהתבסס על נתוני NPD, מיולי 2011 ועד יוני 2012. בהירות צבע (תפוקת אור צבעוני) נמדדה בהתאם ל-IDMS 15.4. ‏בהירות הצבעים תשתנה בהתאם לאופן השימוש.‬ לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/CLO