קריירה בחברת Epson

קריירה בחברת Epson

המשימה שלנו ב- Epson היא לספק מוצרים טובים יותר לעתיד טוב יותר. עתיד המתייחס טוב יותר לסביבה ויעיל יותר לכולם. להשגת המשימה, אנו מבינים עד כמה חשוב להעסיק את האנשים הטובים ביותר, הנלהבים והגאים כמונו.

הדרך היחידה להשגת המטרה היא לתת לעובדים שלנו קריירה מאתגרת, מספקת ומתגמלת. בעזרתכם, אנו נמשיך להרחיב את גבולות המעטפת של מה שניתן להשיג באמצעות טכנולוגיה, וליצור עולם בר-קיימה וחכם עבור כולם.

תמיכה בהגשת הבקשה שלך

משרות פנויות

היכרו טוב יותר את החברה שלנו

אנו ב- Epson גאים לומר שרבים מהעובדים שלנו נהנים מקריירות ארוכות ומצליחות - כאשר חלקם עובד למעלה משני עשורים. תערובת זו של ידע וניסיון, בשילוב עם מספר גדל והולך של עובדים המספקים תובנות חדשות מארגונים אחרים - היא הסוד שממשיך להפוך אותנו לחברה נהדרת.

“כעובדים של Epson, אנו משתוקקים תמיד לחרוג מהציפיות. במוקד התפיסה שלנו נמצאים אר ורק המוצרים הטובים ביותר והתמיכה בלקוחות שלנו.”

הכירו חלק מהאנשים שלנו

 • חוויה מתגמלת

  אנחנו ב- Epson יודעים עד כמה חשוב לעובדים שלנו ליהנות מחיי העבודה שלהם ואנו מוודאים שהעבודה עבורנו תהיה גם מספקת וגם מתגמלת. אנו גם מכירים בכך שתשלום תחרותי והטבות המעוררות מוטיבציה חיוניים למשיכת האנשים המוכשרים ביותר ולשמירה עליהם.

  בכל מקום שבו אתם ממוקמים, תוכלו לצפות לקבל חבילת תשלום והטבות תחרותיים. אנו מוודאים שחבילות התגמול שלנו יהיו תחרויות מספיק על מנת למשוך את הטובים ביותר. Epson מציעה מגוון של הטבות לעובדים, ההולם את השווקים שבהם הם פועלים. לעובדים יש גם הזדמנות לרכוש בהנחה מוצרי Seiko ו- Epson.

 • הזדמנויות שוות

  Epson מחויבת להעניק הזדמנויות שוות בעבודה ונוהלי עבודה ללא נטולי אפליה. נכללים בכך כל צורות האפליה, לרבות גזע, צבע, דת מגדר, גיל, נכות, נטייה מינית, מוצא לאומי, ייחוס, אזרחות, מצב משפחתי, נטייה מוקדמת או מצב נשא או כל מאפיין המוגן ומכוסה על-ידי התחיקה הנוכחית.

חוות דעת ודירוגי עובדים

עוזר לארגונים לבחון Good Recruitment Campaign את שיטות הגיוס הנוכחיות ולחדש אסטרטגיות כדי למשוך את המועמד המתאים.

GRC

שאלות נפוצות

 • מה עלי לשקול לפני שליחת הבקשה?

  קחו זמן למחשבה לפני הגשת פנייה לתפקיד. שקלו אם זו העבודה המתאימה לכם והאם יש לכם את המיומנויות והניסיון הנדרשים כדי להצליח. האם Epson היא החברה הנכונה עבורכם והאם המיקום מתאים? האם יש לכם זכות חוקית לעבוד במקום שבו העבודה נמצאת?

  קראו בעיון את מודעת העבודה ומלאו את הפרטים בצורה ישרה ומדויקת, כיוון שהם מהווים חלק מתהליך הבחירה והסינון.

 • למי אוכל לפנות אם יש לי בעיה בהגשת הבקשה?

  אם אתם נתקלים בקשיים, נא שלחו דוא"ל לכתובת talentlink@epson.eu

 • מתי אקבל מידע נוסף על המשכורת?

  אנו מבינים שחבילת התשלומים מהווה חלק מהחלטתכם בעת שאתם שולחים בקשה לעבודה חדשה. אם הפנייה הראשונית שלכם תעבור בהצלחה, חבר מצוות ההשמה של משאבי אנוש ידון אתכם בצפיות שלכם למשכורת.

 • אילו הטבות מוצעות לעובדים?

  חבילת ההטבות שלנו משתנה מארץ לארץ. נציג משאבי אנוש או ממוחה המשאבים יוכלו להסביר על ההטבות שבהצעה בארץ שבה התפקיד מוצע.

 • כיצד עלי להתכונן לראיונות?

  ביצוע מחקר על Epson הוא נקודת התחלה מעולה. חפשו מידע על מגוון המוצרים השונים שלנו והמיקומים הגלובליים של המשרדים שלנו. הקפידו להכין את קורות החיים שלכם וללמוד על פרטי העבודה לפני הריאיון.

  לראיון השלב השני, היו מוכנים לספק דוגמאות ספציפיות על ניסיונכם, פירוט משימות או פרוייקטים שבהם עבדתם ועל האופן שבו טיפלתם בהם. סוגים אלו של ראיונות ידועים בתור ראיונות מבוססי יכולת או מבוססי עובדה מובנית. ייתכן שיוסבר לכם גם שעליכם להשתתף בניסיון או הדגמה מבוססי מיומנות במהלך ראיון השלב השני. כל הפרטים הדרושים יסופקו לכם על-די צוות הגיוס או צוות משאבי אנוש לפני הריאיון.

 • מהו ראיון מבוסס יכולת?

  ראיון מבוסס יכולת להיות גם:

  • מצבי
  • התנהגותי
  • מובנה
  • מבוסס עובדות

  ראיונות מבוססי יכולת מתבססים על ההנחה שביצועי העבר הם כלי החיזוי הטוב ביותר להתנהגות עתידית. תתבקשו לשתף דוגמאות של מצבים שבהם הייתם מעורבים אישית ותתבקשו לתאר בצורה מפורטת כל תרחיש כדי לספק הוכחה ליכולתכם בתפקיד.

 • כיצד עלי לענות לשאלות בראיון מבוסס יכולת?

  השתמשו בגישת STAR:

  • Situation - מצב (S)
  • Task - משימה (T)
  • Action - פעולה (A)
  • Result - תוצאה (R)

  מצב / משימה - תארו את המצב המדויק שבו הייתם או את המשימה שהיה עליכם לבצע. המצב צריך היה להתרחש בעבר ולנבוע ממקום עבודה, ניסיון השכלתי או תפקיד התנדבותי.

  פעולה - תארו את הפעולה שבה נקטתם בפועל - ולא את מה שיכולתם או הייתם צריכים לעשות. אם עבדתם בסביבת צוות, חשוב לתאר את תפקידכם בצוות. המראיין רוצה להבין מה אתם עשיתם, ולא את מה שהצוות עשה.

  תוצאה - תארו מה קרה, האם השלמתם את היעד? אם לא, מה למדתם מכך?

 • כיצד עלי להתלבש לראיונות?

  התלבשו בצורה מוכבדת. ל- Epson יש קוד לבוש עסקי.

 • כיצד עלי להביא לראיונות?

  זכרו להביא לראיון השני את המסמכים המעידים על הרשאתכם לעבוד. אנחנו צריכים לראות מסמכים מקוריים, דוגמת דרכון, תעודת זהות, תעודת לידה מלאה וכדומה.

  פנו לנציג משאבי אנוש או למומחה הגיוס אם יש לכם שאלות.

 • תוך כמה זמן אחרי הראיונות אשמע חזרה מ- Epson?

  הזמן עשוי להשתנות בהתאם לתפקיד עבורו פניתם. עם זאת, אנו מבטיחים שתמיד תקבלו משוב מפורט, ספציפי ובונה ביחס לתוצאת הריאיון, כיוון שאנו מעריכים את ההתעניינות שלכם ב- Epson.

הכירו את המוצרים שלנו

 • The Epson WorkForce Enterprise - speed is everything

  The Epson
  WorkForce Enterprise

 • Get to know our products

  Display Size
  Matters

 • Get to know our products

  Epson CeBIT 17 -
  Robots of the future

פנו אלינו

קבלו מידע נוסף על הדברים ש- Epson עושה והפכו מעורבים בפעילויות ובאירועים של Epson.


פנייה לחברות כוח אדם

יש לנו צוות גיוס פנים ארגוני שלנו, כלומר שאנו עובדים רק לעתים עם חברות כוח אדם. לדוגמה, .Epson Europe B.V מפעילה רשימת ספקים מועדפים לצורך כל גיוס קבוע, קבלני או זמני בכל האזורים שלנו. אין לנו שום מחויבות לשלם תשלום כלשהו הנובע מקבלת מועמד, אלא אם הספק חתם על חוזה תנאים והגבלות עם .Epson Europe B.V והונחה להגיש מועמדים על-ידי מומחה הגיוס או נציג משאבי אנוש.

בעקבות הסבר זה, אנו חוזרים ומבקשים ממכם להימנע מגישה ספקולטיבית לצוות משאבי אנוש או הגיוס שלנו, או למנהלים בעסק שלנו.

אם תרצו להיות ספק מועדף, שלחו תקציר על העסק שלכם אל emear_resourcingpartners@epson.eu, ופרטו בצורה ברורה את תחומי ההתמחות שלכם וכיצד לדעתכם החברה שלכם יכולה לסייע לנו.