מדוע כדאי לקנות דיו מקורי

אנחנו מאמינים שהדפסה היא למעשה שותפות. ולשם כך נדרשים הן מדפסת והן דיו כדי להפיק הדפסה איכותית. לכן חיוני להבין את סוגי הדיו כדי להימנע מכשלים פוטנציאליים בהדפסה.

מצא את הדיו המתאים למדפסת שלך

הדברים שעליך לדעת

מי רוצה להשקיע זמן במחשבה על המדפסת שברשותו? היא פשוט צריכה לעבוד. פיתחנו את הדיו והמדפסות שלנו כדי שיעבדו יחד בהרמוניה, כדי שהם יעשו בדיוק את זה ויספקו תוצאות עקביות ואמינות ללא כל טרחה. מלאכת הפיתוח הזו מבוססת על מחקר מקיף ועל מתקני ייצור חדשניים, כמו גם על תהליכים שבהם אנו מיישמים בדיקות מחמירות על המוצרים שלנו.

אך ברור שאיננו יכולים לומר אותו הדבר לגבי סוגי דיו שלא יצרנו. Epson לא ערבה לכך שסוגי דיו הנחשבים לתואמים או מיכלי דיו שיוצרו מחדש יעמדו בציפיות.

האם אתה מוכן להסתכן בתפוקות בלתי אמינות ובהדפסות לא איכותיות? או גרוע מכך, במיכלי דיו שאינם פועלים או בקלקול המדפסת? הגן על עצמך מפני כשלי הדפסה אפשריים באמצעות שימוש בדיו מקורי של Epson.

דיו מקורי
דיו תואם
דיו מיוצר מחדש
נחקר ופותח על-ידי Epson
מיוצר במתקני החדרים הנקיים והחדשניים של Epson
נבדק ואושר על-ידי Epson
מוגן על-ידי האחריות למדפסת של Epson

מהם הסיכונים הכרוכים בשימוש בדיו שאינו מקורי?

אנחנו רוצים שחוויית ההדפסה שלך תמיד תהיה נטולת בעיות. לכן אנו מדגישים את הבעיות הפוטנציאליות שבהן אתה עלול להיתקל אם תשתמש בדיו שאינו מקורי.

דמיין שעליך להדפיס כרטיס טיסה והמדפסת לא עובדת - כיוון שהחרירים נסתמו או שהמדפסת אינה מצליחה לזהות את מיכל הדיו. או גרוע מכך, המיכל הגיע שבור לפני שהייתה לך אפילו הזדמנות להתחיל את השימוש בו.

דיו לא מקורי אינו מתוכנן ונבדק על-ידי Epson, כלומר המדפסת עלולה להיות חשופה לתקלות שאינן מכוסות באחריות המדפסת.

מראה הוא עניין חשוב, לכן כאשר מדפיסים מסמכים עסקיים חשובים או עבודת קורס, הדבר האחרון שתרצה לראות הוא מריחות, לכלוכים, פסים ופרטים לא חדים. ואם אתה מתכוון לאחסן מסמכים, חשוב לקחת בחשבון את אורך חיי הדיו.

בקרת האיכות הקפדנית שלנו מבטיחה שתקבל תוצאות אמינות, נקיות וחדות, אך האם ניתן לומר זאת בנוגע לשימוש בדיו שאינו מקורי?

בין אם אתה מנהל משרד ביתי, או פשוט מנהל את חיי המשפחה העמוסים, אנו בטוחים שיש לך דברים טובים יותר לעשות מאשר לנקות אחר מיכלי דיו דולפים.

אך למרבה הצער, דיו שאינו מקורי אינו מגובה במחקר, בפיתוח ובבדיקות שלנו. אנו משקיעים רבות במדפסות ובדיו שלנו כדי להבטיח ביצועים אמינים.

באופן טבעי, עלויות ישירות נמוכות הן אטרקטיביות, אך אם בסופו של דבר המוצר שברשותך הופך לפגום, זה עלול להיות מאכזב מאוד ויקר בטווח הארוך.

האם אתה יכול להיות בטוח שמיכל שיוצר מחדש או מיכל תואם אכן יעבדו? ומה אם בסופו של דבר תבזבז זמן וכסף על הדפסה מחדש של מסמכים שאיכות הדפסתם הראשונה הייתה בלתי מספקת? בנוסף, דיו שאינו מקורי אינו מגובה על-ידי Epson, כך שאם הוא גורם נזק למדפסת, ייתכן שהאחריות אינה תקפה.

הפתרון

קיימת דרך פשוטה מאוד להבטיח שתוכל להדפיס בקלות ולקבל תוצאות עקביות - באמצעות שימוש בדיו המקורי של Epson שנבדק ואושר. הרשה לנו להסביר מה הופך את סוגי הדיו בעלי הביצועים הגבוהים והאמינים שלנו למיוחדים כל כך.

ההדפסה צריכה להיות נטולת מטרדים ואמינה. לכן סוגי הדיו והמיכלים שלנו עוברים מחקר ופיתוח נרחבים על מנת שהם יעבדו יחד ללא קושי. אנו גם מפקחים על כל שלבי תהליך הייצור, ומנטרים אותם באמצעות ייצור במתקנים מתקדמים ותוך יישום בדיקות קפדניות.

כלומר, אתה יכול להיות רגוע. הדיו שלנו מתוכנן לפעול בצורה חלקה עם המדפסת שלך ולהפיק תוצאות איכותיות ואמינות, בין אם אתה מדפיס טקסט או גרפיקה. לכן תשעה מתוך עשרה משתמשי דיו מקורי מרוצים מאוד מאיכות ההדפסות שלהם1.

הרבה מאמץ מושקע ביצירת מדפסת ובאספקת דיו אמינות. לכן השקענו רבות במחקר ופיתוח ובמשך אינספור שנים עמלנו על שיפור מתקני הייצור שלנו.

כל מיכל דיו מיוצר בסביבה חדשנית ונטולת אבק כדי למנוע תקלות. בנוסף, ייצור חומר שממנו עשוי המיכל ועיצובו בוצעו בקפידה על מנת לספק סביבה יציבה לדיו.

לא רק השימוש היומיומי במדפסות שלנו קל. דאגנו גם לביטול הלחץ הכרוך בקניית הדיו הנכון עבור המדפסת שלך. ניתן לזהות במהירות את החבילה הנכונה בחנות הודות לתמונה שבחזיתה. צריך רק לבדוק את המדריך למשתמש כדי לגלות איזו תמונה לחפש. פיתחנו גם אריזות EasyMail קומפקטיות שיתאימו לרוב תיבות המכתבים, למקרים שבהם הדואר שלך אינו דורש אישור מסירה. הודות לכך, ההזמנה המקוונת לבית שלך היא קלה ופשוטה.

בין אם אתה מדפיס כמויות גדולות או רק מפעם לפעם, יש מיכל דיו סטנדרטי ומיכל XL שיתאימו בדיוק לצורכי ההדפסה שלך.

נכון שזה לא נשמע סביר להשליך דיו שלא היה בשימוש? מסיבה זו, כמעט כל סוגי הדיו שלנו זמינים כמיכלים נפרדים, כך שצריך להחליף רק את הצבע שאזל. ניתן לחסוך עד 30%2 מהדיו בהשוואה למיכלי דיו של מתחרים הכוללים שלושה צבעים.

סוגי הדיו האמינים שלנו גם מפחיתים את הסיכוי להדפסות שגויות, והם נבדקים, כך שתוכל לסמוך על התפוקה המוזכרת ולתקצב בקלות את צורכי ההדפסה שלך.

כדי לסייע בצמצום נוסף של העלויות, מיכלי ה-XL שלנו מספקים פתרון חסכוני למשתמשים המדפיסים לעתים קרובות ומאפשרים להדפיס יותר מפי שניים דפים3, בהשוואה למיכלים סטנדרטיים. הדבר מפחית באופן משמעותי את העלות לדף, ומסייע לך לחסוך כסף.

  1. המחקר נערך על-ידי Epson בדצמבר 2015 (n=1,800). בעלי מדפסות של Epson נשאלו: "עד כמה אתה מרוצה מאיכות ההדפסה שלך בשימוש במיכלי דיו מקוריים של Epson." סך מצטבר של 89.8% ניקדו 6 או יותר, שמשמעותו "מרוצה מאוד".
  2. בהשוואה לדגמי מדפסת שווי-ערך מתחרים (HP ו-Canon) במחיר של ‎199.99€/£‎ או פחות המשתמשים במיכלי דיו עם שלושה צבעים (בהתבסס על נתוני GFK, יולי 2015). הבדיקה בוצעה על ידי BLI, יולי 2015. כמות משוקללת עבור הדפסת מסמכים (87%) ועבור הדפסת פוטו (13%) על בסיס 'Printing Usage & Attitudes Study', יוני 2013. למידע נוסף, היכנס לכתובת www.epson.co.uk/individualinks
  3. למידע נוסף, היכנס לכתובת www.epson.eu/pageyield

דיו מקורי

הדיו של Epson עובר מחקר ופיתוח נרחבים, מיוצר במתקנים חדשניים שנבנו במיוחד לצורך זה, והוא נבדק בקפידה. משמעות הדבר הוא שהדיו מפיק תוצאות איכותיות ואמינות. אכפת לנו גם מהסביבה ואנו מוודאים שאנו פועלים באחריות - תוכנית מיחזור המיכלים שלנו היא דוגמה לכך. לקבלת מידע נוסף לחץ כאן.

דיו תואם

מיכל דיו תואם מתייחס למוצר שמופק במלואו על-ידי צד שלישי. המילה "תואם" יכולה להיות מטעה כיוון שהמיכל והדיו לא נוצרו, יוצרו, נבדקו או אושרו על-ידי Epson. דיו תואם עשוי להיות זול יותר מאשר דיו מקורי של Epson, אך הוא מגיע ללא כל אחריות מצד Epson. הוא עלול להיות פגום, לא אמין, ולא לפעול ביעילות כמו מיכלי דיו מקוריים.

דיו מיוצר מחדש

מיכל דיו המיוצר מחדש הוא מיכל דיו משומש וריק של Epson שיוצר, מולא ונמכר מחדש על-ידי צד שלישי. מיכלי דיו אלה עשויים להיות זולים יותר בהשוואה לדיו מקורי, אך הם מגיעים ללא כל אחריות מצד Epson. הדיו לא יוצר על-ידי Epson והמיכל שיוצר מחדש לא נבדק או אושר על-ידי Epson. לעתים קרובות הם מוצגים כאפשרות ידידותית לסביבה, אך זה לא בהכרח המקרה, כיוון שהם עלולים להיות פגומים ולא אמינים, וייתכן שלא יתפקדו ביעילות כמו מיכלי הדיו המקוריים של Epson.

הלוגו של Epson

הלוגו שלנו מוצג בבירור על גבי האריזה כדי לסייע לך למצוא את הדיו שלנו בחנות. כאשר אתה רואה את המותג שלנו, תוכל להרגיש בטוח בידיעה שאתה קונה דיו מקורי, אמין וקל לשימוש.

קוד אריזה ומחוון קיבולת

כדי להתאים לתדירות ההדפסה, בחר גודל מיכל המתאים לצרכים שלך. פשוט חפש את מחוון הקיבולת המוצג כאן.

תפוקת דפים ותאימות

כדי לתכנן את צורכי ההדפסה שלך ולתקצב אותם, בדוק על גבי החלק הקדמי של האריזה כמה דפים מיכל הדיו יכול להדפיס בצבע ובשחור-לבן. כמו כן, קיים פירוט של המדפסות שמיכל הדיו תואם להן.

מדבקת ההולוגרמה הצבעונית של Epson

כדי להגן על הלקוחות שלנו מפני מוצרים מזויפים, Epson עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם רשויות אכיפת החוק כדי לסייע להם לזהות מוצרים מקוריים. כחלק מתהליך זה, פיתחנו מדבקת הולוגרמה צבעונית ומיוחדת כדי לסייע להם לזהות מוצרים מקוריים. מדבקה זו נמצאת על החלק החיצוני, הן של האריזות שלנו בחנות, והן של אריזות EasyMail.

תכולת האריזה

ניתן לראות איזה דיו צבעוני נמצא באריזה ומה הכמות שאתה מקבל מכל סוג דיו. אנחנו מציינים את כמות הדיו המדויקת במילימטרים, כך שיש לך את כל המידע שאתה צריך כדי לבצע רכישה מושכלת.

תמונת משפחת הדיו

אין צורך לזכור את דגם המדפסת שברשותך. כל דיו שייך למשפחה מסוימת, כך שצריך רק לחפש את התמונה המשפחתית, כגון תות, פיל או אייל. כך תוכל למצוא דיו במהירות ובקלות, כיוון שתוכל לחפש את תמונת המארז במקום את דגם המדפסת. עיין במדריך למשתמש כדי לגלות איזו משפחת דיו דרושה למדפסת Epson שברשותך.