חושבים על לייזר?
תחשבו שוב

מדפסות EcoTank בשחור-לבן מאפשרות לחסוך עד
50% מעלויות ההדפסה במהלך 3 שנים בהשוואה
למדפסות לייזר בשחור-לבן1

הדיו הכלול שווה ערך ל- 5 מחסניות טונר של מדפסת לייזר2

ל-EcoTank יש מיכל דיו גדול למילוי מחדש שאותו ממלאים עם בקבוקי הדיו הכלולים. מהרגע הראשון, הדיו הכלול מספיק להדפסת אלפי דפים, ומאפשר לצמצם עלויות ולחסוך בזמן כיוון שאין צורך בהחלפות תכופות של טונר.

EcoTank Mono Calculator

כל היתרונות של לייזר בשחור-לבן עם כל יתרונות החיסכון של Epson EcoTank

Fast

מהירות

הדפסה של עד 20 דפים לדקה3

High quality results

תוצאות איכותיות

הדפסת מסמכים חדים, עמידים ובאיכות עסקית

Compact

קומפקטיות

התאמה חלקה וקלה בסביבה ביתית או משרדית

Durable

עמידות

נהנים מראש שקט עם אחריות מורחבת אופציונלית לשלוש שנים

Connectivity

קישוריות

דגמים עם Wi-Fi,‏ Ethernet והדפסה ממכשירים ניידים4

High productivity

פרודוקטיביות מעולה

מגשי נייר בקיבולת נייר גבוהה - עד 250 דפים

כיצד לחשב את החיסכון שמתקבל עם EcoTank

בוחרים דגם של מדפסת EcoTank בשחור-לבן של Epson ומשווים לאחד מ- 20 דגמי מדפסות הלייזר בשחור-לבן הנמכרים ביותר

כמה דפים צפוי שתדפיסו במשך בחודש וכמה שנים בדעתכם להשתמש במדפסת.

לחצו על 'חישוב'

Epson M100 לעומת Cannon LPB-6030B

אפשר לחסוך בהשוואה לדגם שנבחר

או עד בהשוואה לממוצע שוק4

הצגת התוצאות המפורטותהדפסת דף זה

התוצאות שלך

  • ממוצע השוק

כדי להבין את אופן חישוב התוצאות, לחצו כאן לפרטים על המתודולוגיה והנחות היסוד.

עלות הבעלות הכוללת מצוינת על-ידי הקו האדום, בהתבסס על הדפסת דפים לחודש במשך שנים.

The totale IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker( נתוני Q3 2018 – Q2 2019) ומתוך IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker ( H2 2018, H1 2019נתוני).

השוואת מדפסת נוספת

הצגת המגוון

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

מידע נוסף

1 חיסכון שהושג בהדפסת 406 דפים בחודש במהלך 3 שנים. השוואת העלות כוללת את תמחור החומרה, כולל בקבוקי דיו/מחסניות טונר כלולים ותחליפיים. השוואת תמחור החומרה נעשית בהתבסס על מחירי היכרות של Epson M1100 והמחיר הממוצע של 77% ממדפסות לייזר בשחור לבן ובגודל A4 הנמכרות ביותר (מהירות הדפסה של פחות מ- 20 דפים לדקה) בארצות יוון, צ'כיה, הונגריה, פולין, איחוד האמירויות, רומניה, סלובקיה, סלובניה וטורקיה, בתקופה ינואר - דצמבר 2018, בהתאם למעקב של DC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker ב- 2018Q4. השוואת עלויות ההדפסה נעשית בהתבסס על מחירי בקבוקי דיו שחור של Epson (סדרת 110) והמחיר הממוצע של מחסניות טונר שחור מקוריות OEM בתפוקה הגדולה ביותר שזמינה של 77% ממדפסות לייזר בשחור לבן ובגודל A4 הנמכרות ביותר (מהירות הדפסה של פחות מ- 20 דפים לדקה) בארצות צ'כיה, הונגריה, פולין וטורקיה, בתקופה ינואר - דצמבר 2018, בהתאם למעקב של IDC EMEA Semiannual Consumables Tracker 2018H2. תפוקות מחסניות טונר של מתחרים כפי שדווחו באתרי האינטרנט של היצרן.

2 מספר מחסניות טונר ממוצע להדפסת מספר הדפים באמצעות בקבוקי הדיו הכלולים עם מגוון דגמי EcoTank בשחור לבן. ההשוואה בוצעה על תפוקה ממוצעת של בקבוקי דיו כלולים בחבילה/כלולים/כלולים באריזה של מגוון EcoTank בשחור לבן משנת 2019 לעומת תפוקת טונר מקורי כלול בחבילה/כלול/כלול באריזה של 10 דגמי לייזר שחור-לבן הנמכרים ביותר (בקטגוריה של עד 20 דפים לדקה) במרכז ובמזרח אירופה, במזרח התיכון ובאפריקה, בתקופה ינואר - דצמבר 2018, בהתאם למעקב של IDC EMEA Hardcopy Tracker (נתוני Q1 2019). תפוקת טונר תחליפי מחושבת ביחס של מחסניות טונר סטנדרטיות ו- XL בהתאם למעקב של IDC EMEA HCP Consumables Tracker (נתוני H2 2018) לאותה תקופת ייחוס בשווקי מרכז ומזרח אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. תפוקות של מחסניות טונר כפי שדווחו באתרי האינטרנט של היצרן.

3 נקבע לפי תקן ISO/IEC 24734, המציג את הממוצע של ESAT (אומדן תפוקה רוויה) מבדיקת קטגוריית ציוד משרדי (Office Category Test) להדפסת ברירת מחדל חד-צדדית.‬ לקבלת מידע נוסף, נא לבקר בכתובת www.epson.eu/testing

4 לשימוש ב-Epson iPrint נדרשים חיבור אלחוטי ואפליקציית ההדפסה של Epson. האפשרויות ‏Epson Email Print ו- ‏Remote Print Driver מחייבות חיבור לאינטרנט. לקבלת מידע נוסף, ונתונים על שפות והתקנים נתמכים, נא לבקר בכתובת www.epson.co.il/connect

5 נקבע לפי תקן ISO/IEC 17629, המציג את הממוצע של FPOT (אומדן תפוקה רוויה) (בשניות) לבדיקת קטגוריית ציוד משרדי (Office Category Test) בהדפסת ברירת מחדל חד-צדדית ודו-צדדית בגדול A4. לקבלת מידע נוסף, נא לבקר בכתובת www.epson.eu/testing

6 השוואת צריכת האנרגיה במהלך הדפסה של דגמי ET-M1120, ET-M2170 ו- ET-M3170 של Epson לעומת 75% ממדפסות לייזר בשחור לבן ובגודל A4 הנמכרות ביותר (מהירות הדפסה של פחות מ- 20 דפים לדקה) בארצות יוון, צ'כיה, הונגריה, פולין, יתר ארצות דרום מזרח אירופה, רומניה, סלובניה, סלובקיה וטורקיה, בתקופה ינואר - דצמבר 2018, בהתאם למעקב של DC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker ב- 2018Q4. ערכי צריכת האנרגיה כפי שדווחו באתרי האינטרנט של היצרן.

7 העלות לדף מחושבת על-ידי חילוק תפוקת הדפים במחיר בקבוק דיו/מחסנית טונר תחליפיים. השוואת העלות לדף נעשית בהתבסס על מחירי בקבוקי דיו שחור של Epson (סדרת 110) והמחיר הממוצע של מחסניות טונר שחור מקוריות OEM בתפוקה הגדולה ביותר שזמינה של 77% ממדפסות לייזר בשחור לבן ובגודל A4 הנמכרות ביותר (מהירות הדפסה של פחות מ- 20 דפים לדקה) בארצות צ'כיה, הונגריה, פולין וטורקיה, בתקופה ינואר - דצמבר 2018, שבוצעה בדצמבר 2018, בהתאם למעקב של IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker 2018Q4 and IDC EMEA Semiannual Consumables Tracker 2018H2. תפוקות מחסניות טונר של מתחרים כפי שדווחו באתרי האינטרנט של היצרן.

8 הדפסה דו-צדדית אינה זמינה בדגמים M1100 - M1120.