היפרד לשלום ממחסניות הדיו

מדפסות עם מערכת מיכלי הדיו כוללות
דיו המספיק לשנתיים של שימוש¹

חסוך כסף באמצעות מדפסות Epson עם מערכת מיכלי הדיו

1 - 2 - 3 חישוב החיסכון שלך פשוט כמו לספור

בחר דגם עם מערכת מיכלי הדיו של Epson ואת דגם המדפסת שאליו ברצונך להשוות

בחר את אומדן השימוש שלך ואת משך הזמן שבו אתה מתכוון לשמור את המדפסת

לחץ על 'חישוב'

עד
00%
עלות נמוכה
יותר לכל דף
לעומת מדפסות
מתחרות²

1. בחר להשוואה

מדפסות ITS מונו לעומת לייזר מונו
מדפסות ITS צבע לעומת לייזר צבע
מדפסות ITS צבע לעומת הזרקת דיו

Epson M100 לעומת Cannon LPB-6030B

תוכל לחסוך לעומת הדגם שנבחר

או עד ²לעומת ממוצע השוק

הצג את התוצאות המפורטותהדפס דף זה

התוצאות שלך

מבוסס על דפים לחודש עבור חודשים, עלות התפעול מצוינת על-ידי הקו האדום. עלות התפעול הכוללת מבוססת על מחיר הרכישה של החומרה בתוספת העלויות השוטפות של דיו או טונר. עלויות אחרות עשויות להשפיע על עלות התפעול, ועשויות להוביל לחיסכון נוסף, דוגמת חומרים מתכלים המשמשים עבור מדפסת לייזר וצריכת אנרגיה. מחיר המכירה הממוצע עבור מדפסות וחומרים מתכלים ב- USD ($) התקבל מתוך IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker (נתוני Q4 משנת 2016) וכן IDC EMEA Consumables Tracker (נתוני H2 משנת 2016).

  • ממוצע השוק

למידע על תנאים והגבלות ושערי החליפין לחץ כאן

השוואת מדפסת נוספת

הדפסה אמינה ללא מהומה

כל מדפסת מצוידת בטכנולוגיית ראש ההדפסה Micro Piezo של Epson המספק איכות, עמידות ואמינות שאין כמותן. מיכל הדיו בקיבולת אולטרה גבוהה משולב בצורה מושלמת עם המדפסת, לפיכך תוכל ליהנות מהדפסה אמינה ללא מהומה וטרדות הקשורות לעתים קרובות למערכות מילוי.

טכנולוגיית מילוי הדיו המהירה והייחודית של Epson יחד עם המכסים האטימים לאוויר שעוצבו במיוחד והמסננים, המבטיחים בזבוז דיו מינימלי.

מידע נוסף

1 2 שנות דיו מבוססות על שימוש בנפח הדפסה חודשי ממוצע של המשתמש (מחקר IDC WW Page Volume Program משנת 2015).

2 ההשוואה נערכה לעומת 20 דגמים מתחרים ומובילים של מדפסות לייזר ומדפסות MFP בגודל A4 בשחור-לבן, 20 דגמים מתחרים ומובילים של מדפסות לייזר ומדפסות MFP בצבע, ו- 20 דגמים מתחרים ומובילים של מדפסות הזרקת דיו ומדפסות MFP בהתאם ל- IDC EMEA Hardcopy Tracker ‏(נתוני Q4 משנת 2015). המחיר לדף מחושב לפי מחיר המכירה הממוצע בהתאם IDC EMEA Consumables Tracker (נתוני H2 לשנת 2015) ותפוקות שהתפרסמו על-ידי היצרנים בדצמבר 2015. לפרטים נוספים לחץ כאן וחפש את הדגם שלך.

3 התפוקות הממוצעת לעמוד הנקובות, משוערות בהתבסס על מתודולוגיה מקורית של Epson מתוך הדמיית ההדפסה של תבניות ניסיון שסופקו ב- ISO/IEC 24712 או ISO/IEC 29103 באמצעות ערכת דיו תחליפית. התפוקות/העלות הממוצעת לעמוד שהוזכרו, אינן מבוססות על ISO/IEC 24711 או ISO/IEC 29102. התפוקות הממוצעת עשויות להשתנות בהתאם לתמונות המודפסות, לסוג הנייר שבשימוש, לתדירות ההדפסה ולתנאי הסביבה, כגון טמפרטורה. המדפסת משתמשת בכמות מסוימת של דיו לצורך ההגדרה הראשונית כדי למלא את חרירי ראש ההדפסה, לפיכך התפוקות של ערכת החבילה הראשונית עשויות להיות נמוכות יותר. לקבלת מידע נוסף, בקר כאן.