מתן חסות

Mercedes‑AMG Petronas
Formula One Team

אנחנו צוות אחד המניע הצלחה גלובלית

Epson גאה להיות Official Team Partner של Mercedes-AMG Petronas Formula One Team.

ככל שעולמות הטכנולוגיה ומרוצי המכוניות מתפתחים במהירות גבוהה, Epson ממשיכה לתמוך באמצעות חדשנות באחד הצוותים התחרותיים ביותר של מרוצי ™Formula One.

החל ממעמדה של Epson כמובילה גלובלית בטכנולוגיה ועד למעמד של Mercedes-AMG Petronas Formula One Team כאלופת העולם הניצבות בפסגת המצוינות הטכנית, השותפות שלנו היא שותפות הפועלת היטב.

צפייה בוידאו

"השימוש של Epson בטכנולוגיה חדשנית כדי לספק ביצועים מתאים להפליא לדברים שאנחנו רוצים להשיג במרוצי ™Formula One".

Toto Wolff, Head of Mercedes-Benz Motorsport

שילוב מוצרים

למעלה מ- 150 מהמוצרים של Epson משולבים כיום בין המחלקות המנהלות את אליפויות העולם של ™Formula One - לרבות מדפסות הזרקת דיו, סורקים מקרני 3LCD ומכשירים לבישים.

הטכנולוגיות והמוצרים של Epson משפרים את יעילות התקשורת בין הנהגים, המהנדסים וחברי הצוות כדי להעניק את הביצועים הטובים ביותר הן לאורך המסלולים והן במפעל.

מדפסות בפורמט רחב

מתכננים את ההבדל שיוצר אלופים

ביצועי יום התחרות של מכונית F1 ‏(Formula One) נקבעים בשלב התכנון. עבור Mercedes-AMG Petronas Formula One Team, מחזור זה של תכנון הוא גורם רציף יחד עם הפריסות לאורך השנה ומבט על המכונית של העונה הבאה.

למדפסות SureColor של Epson תפקיד מכריע בתהליך זה. המדפסות מפיקות שרטוטי CAD איכותיים, מפורטים ובקנה מידה גדול כבסיס לכל שלב של התכנון.

דרישה עקרונית היא היכולת להדפיס, לסרוק ולהעתיק בצבע. באופן זה, המהנדסים יכולים לזהות בצורה ברורה את המידות, הסיבולת והחלקים היכולים לשפר את חוזק המכונית ולסלק את כל נקודות החולשה.

הצוות משתמש בדגם Epson SureColour T5200, מדפסת פרודוקטיבית בפורמט רחב עם תמיכה רב-תכליתית במדיה עבור אפליקציות CAD ,GIS ו- POS.

גלה מידע נוסף עד סדרת Epson SC-T ועל המגוון המלא של מדפסות פורמט רחב שלנו.

מידע נוסף

"הצבעים הבהירים והקווים החדים שמופקים על-ידי Epson SureColor T5200 גורמים לאזורים לבלוט במקום סתם להימוג ברקע. יכולות זו הוכיחה את עצמה כחיוניות בתהליך קבלת החלטות לגבי המכונית והעיצוב שלנו".

Matt Harris, head of IT at Mercedes-AMG Petronas Formula One Team

מדפסות למדבקות

יצירת תקשורת עם נהגים

בעונת 2016, Formula One הציגה תקנות מחמירות יותר לגבי תקשורת רדיו. המהנדסים נזקקו לדרך חדשה כדי לסייע לנהגים להיזכר בנהלים החדשים במהלך המרוץ. כאשר לכל אלפית שנייה יש משמעות, היכולת להזכיר לנהגים כיצד לפעול בתרחישים שונים מקבלת חשיבות אדירה.

הפתרון נמצא במדפסות המדבקות ColorWorks של Epson. הצוות משתמש בהן כדי להדפיס הוראות ברורות בצבע שניתנות לחיבור מהיר לגלגל ההגה ולתא הנהג של Silver Arrow בין ההקפות, ועל הלוח, דקות ספורות לפני המרוץ. למרות שאין זו יותר דרישת התקנון, הצוות ממשיך לסמוך על סדרת ColorWorks בכל מקום שהדבר נדרש.

בכל עונה, הצוות מעביר את ציוד המרוץ למיקומים בכל רחבי העולם. בהגיעם למקום המרוץ, עומד לרשותם זמן קצר מאוד כדי להיות מוכנים למרוץ. מדפסות LabelWorks של Epson משמשות לתיוג רכיבי הציוד, מאפשרות פריקה מהירה והרכבה יעילה בכל סופשבוע של מרוצים - כאשר כל רגע שנחסך חיוני כדי להישאר בראש.

הצוות משתמש בדגם Epson ColorWorks TM-C3500 להדפסת מדבקות צבע איכותיות ובדגם LabelWorks LW-Z900FK להדפסת מדבקות מהירה בסביבות תובעניות.

גלה פרטים נוספים על מגוןן מדפסות ColorWorks ו- LabelWorks של Epson

מידע נוסף על COLORWORKS מידע נוסף על LABELWORKS

"הכל משתנה כל-כך מהר בין ההקפות. כלומר שהדפסת מדבקות עם הוראות ברורות מהר ככל האפשר היא גורם מפתח לצוות שלנו".

Marcus Dudley, Performance Engineer at Mercedes-AMG Petronas Formula One Team

מדפסות

החשיבות של יעילות, אמינות וביצועים

מגוון מדפסות WorkForce Pro RIPS של Epson משמש את כל הצוות - החל במפעל שבו סומכים עליהן להדפסת מסמכים והוראות להרכבת הרכיבים, ועד למסלולים שבהם המדפסות קריטיות למהנדסים ולנהגים.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team מעבירים את ציוד המרוצים בין יותר מ- 20 ארצות ברחבי העולם - כלומר שהוא יכול להימצא במכולות כשלושה חודשים. עם ההגעה, המדפסות חייבות להיות במצב עבודה מושלם כדי שהצוות יועל להתמקד במרוץ.

לא תמיד קיים מקור חשמל אמין לצדי המסלול, אולם הצוות יכול לתת עדיפות לציוד חיוני אחר הודות לצריכת האנרגיה הנמוכה של מדפסות Epson WorkForce Pro RIPS. היעילות באה לידי ביטוי נוסף כיוון שאין צורך להחליף מחסניות דיו, ובאופן זה לחסוך זמן קריטי וכוח אדם.

הצוות משתמש במדפסות WorkForce Pro RIPS של Epson הצורכות עד 96% פחות אנרגיה מאשר מדפסות לייזר צבע מתחרות.

גלה פרטים נוספים על מגוון מדפסות WorkForce Pro RIPSשל Epson

מידע נוסף

"המשמעות של המעבר ממדפסות לייזר למדפסות הזרקת דיו של Epson אינה רק באיכות ההדפסה הטובה יותר שאנחנו מקבלים, אלא שמכיוון שראשי ההדפסה אינם ניזוקים במעבר ממקום למקום, המדפסות מוכנות לשימוש מייד כשאנחנו נוחתים. את המדפסות של Epson אנחנו פשוט מוצאים מהקופסה והן מוכנות לעבודה".

Matt Harris, head of IT at Mercedes-AMG Petronas Formula One Team

משקפי Moverio חכמים

מסתכלים לתוך העתיד של מרוצי מכוניות

המוסך של Mercedes-AMG Petronas Formula One Team מציע חוויית מציאות רבודה ייחודית בכל אחד מ- 20 מרוצי ™Formula One. משקפי Moverio החכמים של Epson מעוררים עולם מרגש זה לחיים, מאפשרים למבקרים במוסך לראות מאחורי הקלעים ולהתעמק באחד מסוגי הספורט הטכניים והמדויקים בעולם.

באמצעות הטכנולוגיה הלבישה והחדשנית של Epson, אנשים יכולים לספוג את סביבות המוסך בשעה שמידע מוקרן מוצג במשקפיים החכמים. הם יכולים לשמור על מציאות פיזית בעוד הם מגלים את המבנה של תחנת העצירה בהילוך איטי - או לקבל מידע נוסף על תפקידי צוות המהנדסים של יום המרוץ שמוצג על קיר תחנת העצירה.

המצלמה המובנית של Moverio, הג'ירוסקופ, ה- GPS וחיישנים נוספים מאפשרים לתוכנה להבין את התנועות והסביבה של המשתמשים כדי להפיק חוויות משתמש חדשניות כפי שלא נראו מעולם קודם לכן.

הצוות משתמש במשקפיים חכמים מדגם Moverio BT-300 של Epson, הכוללים את OLED‏ (organic light emitting diode) - טכנולוגיית תצוגה דיגיטלית חדשנית מבוססת סיליקון של Epson.

מידע נוסף

"סביר שטכנולוגיה לבישה תואץ והדרישה לחוויות אלה תגדל. אין מתחרים אחרים המגיעים לסטנדרטים ש- Epson קבעה ל- Moverio".

Victoria Vowles, marketing operations director at Mercedes-AMG Petronas Formula One Team

הפתרונות הרובוטיים של Epson

הוסרט יחד עם השותפים שלנו ב- Mercedes AMG-Petronas Motorspor‏, ברטי הרובוט מבוסס על WorkSense W-01 Robot החדש. ברטי שמצויד במספר גדול של חיישנים פנימיים, לומד במהירות ומתאפיין בחוש הומור שובב להפליא.

מידע נוסף על הפתרונות הרובוטיים של Epson

ציר זמן

הרבה אירועים מלהיבים אירועו מאז ש- Epson החלה את השותפות Mercedes-AMG Petronas בשנת 2015. תוכל לראות חלק משיתופי הפעולה שלנו כאן.

Epson ו- Mercedes-AMG Petronas Formula One Team מכריזות על שותפות גלובלית

Epson הופכת להיות Official Team Partner של Mercedes-AMG Petronas Formula One Team, ומספקת את המומחיות של מדפסות הזרקת דיו, סורקים, מקרני 3LCD וטכנולוגיה לבישה.

“אנחנו שמחים לקבל את Epson ב- Mercedes-AMG Petronas Formula One Team. העבודה עם חברות שחושבות קדימה מענגת תמיד ומוצרי Epson ומתאימים בצורה טבעית לפעילות המרוצים והיצור שלנו. אנו מצפים לעונה הבאה ולשנים מוצלחות רבות כשותפים".

Toto Wolff, head of Mercedes-Benz Motorsport

מידע נוסף

צבעים אמיתיים

Lewis Hamilton נהג של Mercedes-AMG Petronas Formula One Team ושלוש פעמים אלוף בעולם במרוצי F1, יוצא לסיור מהמם במקרני Epson True Colours.

למקרנים של Epson יש תפוקת אור לבן וצבעוני גבוהה במידה שווה (CLO). כלומר שהם מספקים צבעים בהירים ומלאי חיים אפילו בחדרים מוארים היטב.

מידע נוסף

לואיס מתכסה בדיו

נהג המרוצים Lewis Hamilton מככב בסרטון מצחיק. סרט משעשע זה נוצר על-ידי Epson בשיתוף פעולה עם Mercedes-AMG Petronas Formula One Team לרגל השקת מדפסת EcoTank של Epson, ומדגיש את הטכנולוגיה המהפכנית של מיכל הדיו למילוי מחדש ואת כמות הדיו העצומה שמגיעה עם המדפסות.

מידע נוסף

DrivenbyEpson#

הצוות של Mercedes-AMG Petronas Formula One Team נתמך בכל שלב על-ידי הטכנולוגיה המדויקת של Epson.

מידע נוסף

אתגר הרכבה הנדסי

אתגרנו חבר צוות של Mercedes-AMG Petronas Formula One Team וטכנאי של Epson להחליף תפקידים והתחרות בבניית כנף אחורית ומדפסת בעזרת משקפיים חכמים מדגם Epson Moverio Pro BT-200s. האם הם הצליחו להשלים את האתגר?

מידע נוסף

כוכב מרוצי ™Formula One מפינלנד Valtteri Bottas מסייע ל- Epson להסביר מדוע פינלנד מנצחת בתחום החינוך היסודי

Epson חוזרת ומאמתת את חשיבותן של הטכנולוגיה האינטראקטיבית והתצוגות גדולות הממדים לשם תמיכה בסטנדרטים של תחום החינוך.

צפה בסרטון הווידיאו

סיבולת שלא תאומן

כדי להפוך, כמו Lewis Hamilton, ארבע פעמים אלוף העולם במרוצי ™Formula One, נדרשת לך סיבולת שלא תאומן. לואיס חייב להיות בשיא הכושר הפיזי שלו כדי להצליח בכל הקפה והקפה.

מידע נוסף

התחייבות לחברה עם קיימות של Formula One

הלקחים ש- Mercedes-AMG Petronas Formula One Team מפיקה דרך פיתוחים דוגמת מנועים היברידיים עם צריכת דלק יעילה יעברו למכוניות רגילות במהלך השנים הבאות, ויתרמו בצורה משמעותית לשיפור יעילות צריכת הדלק והפחתת הפליטה.

באופן דומה, Epson ניצבת בקדמת החזית כד לוודא שההשפעה הסביבתית של המוצרים שלנו תצומצם בצורה משמעותית, הן בתהליך הייצור והן במהלך כל מחזור החיים של המוצר.

באמצעות השותפות, Epson תורמת לפיתוח חברת Formula One בת קיימה.

מידע נוסף על Epson

Epson תמיד הקדימה את זמנה. פשוטו כמשמעו. החברה הוקמה בשנת 1942 כחברה קטנה לייצור שעונים בשם .Daiwa Kogyo Ltd (מאוחר יותר Seiko) - החברה התפתחה והשיקה את הדגם EP-101 בשנת 1968. זו הייתה המדפסת הקומפקטית, קלת המשקל והדיגיטלית הראשונה בעולם שממנה נולד השם Epson - ומשמעו הבן של EP‏ (son of the EP).

מידע נוסף

מידע נוסף על Mercedes-AMG Petronas Formula One Team

  1. זהו אתר לא רשמי והוא אינו מקושר באופן כלשהו לקמפיינים של קבוצת Formula One. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX והסימנים הקשורים הם סימנים מסחריים של Formula One Licensing B.V.
  1. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/inkjetsaving.