Epson TM-T70II (025C0): UB-E04 + Built-in USB, PS, Black, EU

מדפסת קבלות מהירה
מדפסת לנקודות מכירה (POS) תרמית ואמינה עם הפעלה קדמית מלאה והודות לעיצוב הקומפקטי, ניתן להניח אותה בקלות מתחת לדלפק.
המדפסת TM-T70II היא מדפסת קבלות תרמית אמינה, הניתנת להפעלה קדמית מלאה, הודות לטעינת הנייר הקדמית. עם עיצוב קומפקטי, ובקרות לחצנים נגישות, היא מונחת בצורה נוחה מתחת לדלפק, בעוד שמהירות הדפסה של 250 מ"מ לשנייה והדפסה ללא שוליים מאפשרת לשרת את הלקוחות במהירות - ללא צורך להחליף גלילי נייר בתכיפות רבה.

Support
SKU: C31CD38025C0
Epson TM-T70II (025C0): UB-E04 + Built-in USB, PS, Black, EU
סקירה

סקירה

קלה לשימוש

מדפסת POS להדפסת קבלות, אידיאלית למסעדות, קמעונאות ותעשייה התיירות, מונחת בנוחות מתחת לדלפק, כיוון שהיא בגובה זהה לזה של מגירת קופה, וחוסכת מקום יקר ערך על הדלפק. בשילוב עם טווח רחב של אפשרויות קישוריות (USB, ‏Ethernet ו- Wi-Fi) מדפסת הקבלות מאפשרת גמישות רבה בהגדרה ובתפעול במקום הנוח ביותר עבורך. הודות למגן אופציונלי, גם הכבלים והחוטים מוגנים מפני נתזי מים מקריים.

תוחלת חיים ארוכה

מדפסת קבלות זו אידיאלית לסביבה עסוקה הדורשת הדפסה רציפה ובנפח גדול. היא כוללת מנגנון הדפסה משופר עם תוחלת חיים של 17 מיליון שורות, וכן גם ראש הדפסה עם מחזור חיים של 120 ק"מ ומנגנון חיתוך אוטומטי היכול לפעול למשך עד 1.7 מיליון טרנזקציות.

חיסכון בכסף

באמצעות פונקציית החיסכון בנייר להדפסה ללא שוליים, ניתן להדפיס קבלות ממש עד לקצה. אפשרות זו אינה רק חוסכת כסף, כיוון שניתן להדפיס יותר קבלות לכל גליל, אלא שגם בשילוב עם דירוג ENERGY STAR לצריכת חשמל נמוכה יותר, ה- TM-T70II יכולה להיות תוספת ידידותית ויעילה לסביבה ולעסק שלך.

תדפיסי קבלות באיכות גבוהה

ה- TM-T70II יכולה להדפיס קבלות בגוונים שונים של אפור. יכולות של גרפיקה מתקדמת והדפסת ברקוד מאפשרות פריסה מותאמת אישית במיוחד. ניתן להוסיף בקלות סמלי לוגו והודעות על מבצעי מכירות.

תכונות עיקריות

  • הפעלה מהחזית הזנת נייר בטעינה קדמית
  • מהירויות הדפסה גבוהות עד 250 מ"מ לשנייה
  • קומפקטית מתאימה בקלות מתחת לרוב הדלפקים
  • הדפסת גווני אפור הוספת סימני לוגו ותמונות לחומרים
  • ידידותית לסביבה אישור ENERGY STAR
אביזרים

אביזרים

אפשרויות

בחר מתוך מגוון רחב של אפשרויות ואביזרים.

מוצר
אפשרויות לאחריות מורחבת עם CoverPlus

CoverPlus מציעה שירות מהיר ואמין עבור מוצרי ה-Epson שלכם.

מוצר
תמיכה

תמיכה

זקוק לתמיכה?

קבלת הדרייברים העדכניים