EPSON EUROPE: הסיפור שלנו

חדשנות מובילה בעולם.
שיתוף פעולה גלובלי.
אפליקציה מקומית.

הורד את הפרוספקט
צפייה בסרטון
המורשת שלנו

המורשת שלנו

אנו שואפים להיות חברה שלא ניתן לוותר עליה, הזוכה לאמינות בכל רחבי העולם הודות למחויבות שלנו לפתיחות, לשביעות רצון הלקוחות ולקיימות.

אנחנו מכבדים אינדיבידואליות ובה בעת מקדמים עבודת צוות, ואנו מחויבים לספק ערך ייחודי באמצעות פתרונות חדשניים ויצירתיים.

הגישה שלנו לשביעות רצון הלקוחות

ההיסטוריה שלנו

1940 + 1950

אבני הדרך שלנו בשנים 1942 עד 1956

1960

אבני הדרך שלנו בשנים 1964 עד 1969

1970 + 1980

אבני הדרך שלנו בשנים 1975 עד 1985

1990

אבני הדרך שלנו בשנים 1992 עד 2004

2010 - עד היום

אבני הדרך שלנו בשנים 2010 עד 2016

העוצמה בחשיבה חכמה יותר

טכנולוגיה הפועלת בהרמוניה עם אקולוגיה

כאשר יש לבחור טכנולוגיה, Epson מבינה שעסקים מעמידים אמינות והשפעה על הסביבה בראש סולם העדיפויות שלהם. זו הסיבה שמניעה אותנו ליצור מוצרים חדשניים שהם גם אמינים, גם ניתנים למיחזור וגם חסכוניים בצריכת אנרגיה. המחויבות לצמצום ההשפעה של המוצרים שלנו על הסביבה משתרעת על פני כל שלבי מחזור החיים שלהם.

Epson מפתחת ללא הרף דרכים חדשות כדי לסייע בעמידה בסטנדרטים סביבתיים, כך שהמחקר והפיתוח שלנו מאפשרים לנו לספק טכנולוגיות חדשניות ומדויקות הכוללות תכונות מרובות לחיסכון באנרגיה. כלומר, אין צורך לבחור בין שמירה על כדור הארץ לבין יתרונות השורה התחתונה עבור העסק.

הפתרונות שלנו לעסקים ולשימוש ביתי

עסקים

תמיכה מוחלטת לעסקים גלובליים

אנו עובדים עם לקוחות ברחבי העולם כדי ליצור פתרונות מלאים המכסים את כל ההיבטים העסקיים, החל בתכנון ובעיצוב ועד ליישום, לתחזוקה ולתמיכה רצופה.

אנו בונים שותפויות חזקות, יציבות ומתפתחות הנותנות מענה לצרכים משתנים, ורותמות את הטכנולוגיות העדכניות ביותר. קשרים חזקים מהווים את המפתח ליחסים עם לקוחות ושותפים המייצגים את המותג של Epson.

התמיכה בלקוחות שלנו היא אחד הנושאים הניצבים בראש סולם העדיפויות שלנו, לפיכך אנחנו מציעים טיפול מעבר לקניית המוצרים. דוגמאות לכך כוללות את פתרונות השירות של Epson, המספקים את הגיבוי הנדרש כדי שהעסק ימשיך לפעול, והן את המגוון הגמיש שלנו של פתרונות ניהול הדפסות, שמספקים הדפסה חסכונית המתאימה לצרכים שלך.

בית

ה‎טכנולוגיה מגיעה הביתה

אף בית או משרד ביתי אינם שלמים ללא מדפסת Epson. עם זאת, החידושים שלנו מציגים גם קריאייטיביות ואינסוף אפשרויות לכל משק בית באמצעות מגוון רחב של מוצרים הרבה מעבר למדפסות בלבד. ניתן ליהנות מחווית סרטים על המסך הגדול בחדר המגורים, להטיס רחפנים בעזרת משקפי Moverio החכמים שלנו או להדפיס ללא צורך במחסניות דיו באמצעות מדפסות EcoTank עם עלות תפעול אולטרה נמוכה.

פרסים

Epson נירגשת מההכרה שבה זכתה עבור מגוון הישגים בתעשיות רבות ברחבי העולם. זהו מבחר מחלק מאותם פרסים.

TIPA Award

TIPA ‏(Technical Image Press Association) הוא אחד מאיגודי העיתונות הגדולים והמשפיעים ביותר בעולם בתחום הצילום וההדמיה. הפרסים ניתנים על-ידי פנל גלובלי של מומחים עתירי ידע הנחשפים למגוון רחב של מוצרים.

פרס Red Dot

פרס העיצוב Red Dot שנוצר בגרמניה בשנת 1955, מאורגן על-ידי מרכז העיצוב Design Zentrum Nordrhein Westfalen ומוכר בכל רחבי העולם כאחד מהפרסים היוקרתיים ביותר בתחום העיצוב.

1 ‏PaperLab מערכת משרדית ראשונה לייצור נייר המשתמשת בתהליך יבש, בהתאם למחקר גלובלי של Seiko Epson מנובמבר 2016.

2 שנה המסתיימת במרץ 2019 בהתבסס על שער חליפין של 1JPY = 0.0080EUR

3 2018 Thompson Reuters Top 100 Global Tech Leaders report

4 2017 Clarivate Analytics Top 100 Global Innovators

5 שנה המסתיימת במרץ 2018 בהתבסס על שער חליפין של 1JPY = 0.0077EUR

6 מבוסס על הפקה ועיבוד של חומרי גלם וייצור חומרים מתכלים. כפי שנבדק באמצעות המתודולוגיה של Epson: 1. החישוב הוא רק פליטת CO2 בתור העמסה סביבתית על התחממות גלובלית. 2. תוצאת החישוב מבוססת על הצהרה עצמית. (לא התקבל אימות של צד שלישי). 3. אנחנו משתמשים במקדם CO2 ‫(ק"ג- CO2 /יחידה) שפורסם במסד הנתונים 'LCA Pro' של JEMAI.

7 כפי שנבדק על-ידי BLI, במהלך חודשיים עד פברואר 2017, לעומת מבחר של מכשירים מתחרים, שנבחרו על-ידי Epson. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/inkjetsaving.

8 כפי שנבדק על-ידי BLI, במהלך חודשיים עד פברואר 2017. FPOT (זמן יציאת דף ראשון) לאחר שהמדפסת הייתה במצב שינה במהלך לילה, לעומת המכשירים המתחרים שנבחנו במועד הפרסום. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/inkjetsaving.

9 מבוסס על נפח הדפסה ממוצע של 140 דפים בחודש ובהתחשב בתפוקה הנמוכה ביותר המופקת עם ערכת הדיו הראשונה.

10 בעת השוואה לנתונים הזמינים באתרי אינטרנט של יצרני מכשירים מתחרים עם תכונות דומות החל מינואר 2016. המשקל של Moverio BT-300 הוא: 69 גרם.

11 הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited בתקופה שבין 2001 עד 2015.