חזון ואסטרטגיה

חזון ואסטרטגיה

הקדמה

לכולנו יש תפקיד ביצירה של עתיד טוב יותר. עבור Epson, להיות חברה בת-קיימא פירושו להיות מודעים לכל היבט בארגון שלנו – החל מהנורית הקטנה ביותר ועד למפעל הגדול ביותר.

אסטרטגיית CSR (אחריות חברתית תאגידית)

Epson ממשיכה לתרום להגברת המודעות לנושאים חברתיים גלובליים. חלק מהמשימה שלנו הוא לבנות אמון באמצעות יצירה של מוצרים ופתרונות חדשניים, המסייעים לקהילות מקומיות לצמוח ולשגשג. פעילות ה-CSR המתמשכת שלנו מסייעת ליצור עולם טוב יותר, והיא נמצאת בלב פילוסופיית הניהול של Epson.

יעדים לפיתוח בר-קיימא

"משנים את העולם שלנו: אג'נדה 2030 לפיתוח בר-קיימא" אומצה בשנת 2015 בוועידת האו"ם לפיתוח בר-קיימא, בהשתתפות יותר מ-150 מנהיגים עולמיים.

אג'נדה זו היא תוכנית פעולה לאנשים, לכדור הארץ ולשגשוג, הכוללת הכרזה ומערך של 17 יעדים ו-169 מטרות לפיתוח בר-קיימא.

כפי שנאמר בפילוסופיית הניהול שלה, Epson מבקשת להפוך לחברה חיונית, שאיפה ש-Epson רואה בה שמירה על עקביות עם הגשמת היעדים לפיתוח בר-קיימא (SDGs) של האו"ם.

ניהול ופיקוח

למשרד ניהול ה-CSR של Epson יש קו דיווח ישיר לנשיא החברה. המנהל הגלובלי של CSR הוא חבר בדירקטוריון Seiko Epson ובעל אחריות וסמכות כוללת לפעילות CSR של קבוצת Epson.

ארגון ה-CSR

המשימה של משרד ניהול ה-CSR היא לקדם פעילויות של אחריות חברתית תאגידית בכל קבוצת Epson, ולסייע להפוך את Epson לחברה חיונית.

נושאי CSR עיקריים

כדי להגיע ליעדים המפורטים בפילוסופיית הניהול שלנו ולהפוך לחברה חיונית, אנו מאמינים שחשוב לזהות אתגרים ולטפל בהם באמצעות פעילויות עסקיות חיוביות.

בשנת 2017, Epson בחרה נושאי CSR תוך התחשבות בנושאים חברתיים שהוגדרו על ידי ISO 26000 ומקורות אחרים. בחנו אותם הן מנקודת המבט שלנו והן מנקודת המבט החברתית, ונתנו עדיפות לנושאי המפתח במטריקס של "נושאי CSR מרכזיים (חומריות)". מידע נוסף אודות נושאי ה-CSR המרכזיים שלנו להלן.

פעילות עסקית עיקריתפעילות חברתיתפעילות סביבתיתפעילות בתחום המשילות
יצירת מוצרים ושירותים חדשים בטכנולוגיה מובילהאיכות המוצר והתקשורתשימוש יעיל באנרגיה ובמשאביםתאימות לתקינה
פעילות עסקית העולה בקנה אחד עם מגמות חברתיות גלובליותבריאות ובטיחות הצרכןשינוי אקלים והתחממות גלובליתחיזוק אבטחת המידע
שיפור הפרודוקטיביות באמצעות ICTקידום גיווןתרומה לסביבה באמצעות מוצרים ושירותים
תחרותיות המוצריםפיתוח משאבי אנוש, גיוס ושימור
שיווק אסטרטגיכיבוד זכויות אדם
ניהול שרשרת אספקה

מחויבות

כחלק מהחברה, Epson נוקטת בגישה חסרת פשרות להתנהלות תאגידית אחראית מבחינה חברתית בתחומים כגון תאימות, זכויות אדם, פעולה סביבתית, גיוון בכוח העבודה וניהול שרשרת האספקה. אנו מתייחסים ברצינות לנושאים חברתיים אלה ואחרים ופועלים לקראת פתרונות. אנו שואפים להפוך את Epson לחברה חיונית באמצעות ההתנהלות האתית של החברה, ועל ידי מילוי תפקיד מרכזי ליצירת עולם טוב יותר באמצעות המוצרים והשירותים שאנו מספקים.

דיווח

אנו מחויבים לשקיפות ומתעדים את פעילויות ה-CSR שלנו מאז שנת 1999.

פרסים

המחויבות המתמשכת של Epson לבניית עתיד טוב יותר זכתה להכרה ברחבי אירופה.

ניתן לקבל מידע נוסף על אחריות חברתית תאגידית