השילוב המושלם מגוון

מוצרי דיו מסוג CLARIA של EPSON
צפה בסרטון הווידיאו
דיו CLARIA

מיועד להתאים לדרך ההדפסה שלך

בין אם אתה מדפיס חומרי לימוד לבית הספר, יוצר אלבום תמונות משפחתיות או מבקש להפגין את מיומנויות הצילום החדשות שלך, יש לנו בדיוק את ערכת הדיו עבורך.

ראה מהו שילוב המדפסת והדיו המתאימים ביותר לצורכי ההדפסה שלך באמצעות כלי הבחירה שלנו הזמין למטה.

היכרות עם מגוון סוגי דיו Claria

קבל מידע נוסף על המגוון שלנו

דיו Claria Home

הנאה מהדפסה יומיומית

מחפש פתרון במחיר נוח להדפסת מסמכי טקסט חדים וברורים ותמונות מבריקות? הדיו שלנו מסוג Claria Home הוא התשובה. גלה בהמשך מה הופך את הדיו למיוחד.

נוסחת דיו של Epson

נוסחת הדיו מסוג Claria Home של Epson מפיקה תועלת הן מבסיס הפיגמט והן מבסיס ה- Day שמהם היא מורכבת. הדיו הפיגמנטי השחור מעולה להדפסת מסמכים עמידים עם טקסט ברור ואילו הצבעים ציאן, מג'נטה וצהוב מבוססי ה- Day פנטסטיים ליצירת תמונות מבריקות.

ערכת דיו רב-תכליתית זו מאפשרת לגלות את ההנאה שבהדפסת תמונות איכותיות בבית, נוסף על הדפסת מסמכים יומיומית.

מחיר סביר ונוח

נכון שזה לא נשמע סביר להשליך דיו שלא היה בשימוש? ובדיוק בגלל זה צבעי הדיו למדפסות הזרקת הדיו שלנו מגיעים בנפרד, כך שיש להחליף רק את הצבע שהיה בשימוש ונגמר.

ניתן לחסוך אף יותר באמצעות מיכלי דיו בגודל XL, המשתלמים ביותר להדפסה בנפחים גדולים וקבלת תמורה גבוהה.

ידידותיות למשתמש

לא צריך להתאמץ ולזכור מהו דגם המדפסת שלך - ניתן לזהות את מגוון סוגי הדיו שלנו באמצעות תמונה. אם המדפסת שלך משתמשת בדיו מסוג Claria Home, פשוט חפש את תמונת תות השדה על האריזה של Epson. כך קל לזכור ולמצוא במהירות את הדיו שלך כשאתה נמצא בחנות.

בין אם אתה מד��יס כמויות גדולות או רק מפעם לפעם, תמיד תמצא מיכל דיו המתאים בדיוק לצרכים שלך. קיים גודל סטנדרטי וגודל XL, ותפוקת הדפים מוצגת בצורה ברורה בחזית של כל אריזה.

דיו Claria Premium

ליהנות מהדפסות יוצאות מהכלל

חמשת צבעי הדיו מסוג Claria Premium מאפשרים לקבל את הטוב משני העולמות. הדיו מעולה למשתמשים ביתיים המדפיסים לעתים קרובות, כיוון שהדיו מסוגל להפיק הן מסמכים איכותיים והן תמונות מבריקות הנשמרות לזמן רב הודות לתוספת של דיו שחור Photo ‏(PBk). גלה בהמשך מה הופך את הדיו למיוחד.

הדפסת מסמכים באיכות גבוהה

ראה את מסמכי טקסט החדים והברורים שמופקים באמצעות הדיו מסוג Claria Premium של Epson. הדיו הפיגמנטי השחור מפיק טקסט שעמיד בפני מים, עטי סימון ומריחה, אפילו על נייר רגיל.

תמונות מבריקות ונהדרות

התמונות יהיו צלולות כבדולח עם צבעים מלאי חיים, וצבעי שחור עמוקים ועשירים, כיוון שהדיו מסוג Claria Premium כולל בנוסף גם דיו מסוג שחור Photo ‏(PBk) המבוסס Day.

אתה יכול להיות בטוח שזיכרונותיך היקרים יישמרו לאורך דורות, הואיל ותמונות המדפסות בדיו Claria Premium יחזיקו מעמד כ- 300 שנים באלבום תמונות*.

ידידותיות למשתמש

לא צריך להתאמץ ולזכור מהו דגם המדפסת שלך - ניתן לזהות את מגוון סוגי הדיו שלנו באמצעות תמונה. אם המדפסת שלך משתמשת בדיו מסוג Claria Premium, פשוט חפש את תמונת התפוז או הקיווי על האריזה של Epson. כך קל לזכור ולמצוא במהירות את הדיו שלך כשאתה נמצא בחנות.

בין אם אתה מדפיס כמויות גדולות או רק מפעם לפעם, תמיד תמצא מיכל דיו המתאים בדיוק לצרכים שלך. קיים גודל סטנדרטי וגודל XL, ותפוקת הדפים מוצגת בצורה ברורה בחזית של כל אריזה.

דיו Claria Photo HD

ליהנות מתמונות מעולות ועמידות לזמן רב

הקדשת זמן לבחירת המצלמה והעדשות, וכעת הגיע הזמן להשלים את המשימה באמצעות הדיו מסוג Claria Photo HD. ערכת הדיו עם ששת הצבעים מפיקה מתי שתרצה תמונות מבריקות במראה מקצועי המחזיקות מעמד זמן רב. גלה בהמשך מה הופך את הדיו למיוחד.

תמונות באיכות עוצרת נשימה

הן צלמים חובבים והן צלמים מקצועיים יותר יוכלו ליהנות ולהעריך את רמת האיכות המשופרת שמפיקה ערכת הדיו של שישה צבעים. הדיו מעניק תמונות מפורטות וגווני עור אמיתיים עם מעברי גוונים הדרגתיים וגווני שחור עמוקים וטבעיים יותר. הדיו האיכותי שתוכנן מתוך מחשבה על אריכות ימים יכול להחזיק מעמד עד 300 שנים באלבום תמונות*.

ידידותיות למשתמש

לא צריך להתאמץ ולזכור מהו דגם המדפסת שלך - ניתן לזהות את מגוון סוגי הדיו שלנו באמצעות תמונה. אם המדפסת שלך משתמשת בדיו מסוג Claria Photo HD, פשוט חפש את תמונת הפיל או הסנאי על האריזה של Epson. כך קל לזכור ולמצוא במהירות את הדיו שלך כשאתה נמצא בחנות.

בין אם אתה מדפיס כמויות גדולות או רק מפעם לפעם, תמיד תמצא מיכל דיו המתאים בדיוק לצרכים שלך. קיים גודל סטנדרטי וגודל XL, ותפוקת הדפים מוצגת בצורה ברורה בחזית של כל אריזה.

צריך עזרה בבחירת הדיו הנכון לצרכיך?

דיו במיכל סטנדרטי מעולה להדפסה מזדמנת אך חסכונית, כאשר דיו במיכל בגודל XL מתאים להדפסה בנפח גבוה ובעלות נמוכה.

מה אתה מדפיס?

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Home Strawberry for your Expression Home printer

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Photo HD Squirrel and Elephant for your Expression Photo printer

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Premium Orange and Kiwi for your Expression Photo printer

Epson Printer Finder

התוצאות הטובות ביותר באמצעות הנייר המתאים ביותר

הניירות של Epson מתוכננים לקבלת התוצאות הטובות ביותר עם מוצרי Epson, החל במדפסות הזרקת דיו ועד לפתרונות לגרפיקה מקצועית.

*‎דירוגי התמידות של ההדפסות מבוססים על בדיקה בהאצה של הדפסות על מדיות מיוחדות המאוחסנות בשרוולי שמירה באלבום. עמידות ההדפסה בפועל עשויה להשתנות בהתאם למדיה, לתמונה המודפסת, לתנאי התצוגה, לעוצמת האור, ללחות ולתנאי מזג האוויר. Epson אינה מתחייבת לאורך חיים של ההדפסות.