מדוע כדאי לקנות דיו מקורי

אנחנו מאמינים שהדפסה היא למעשה שותפות. ולשם כך נדרשים הן מדפסת והן דיו כדי להפיק הדפסה איכותית. לכן חיוני להבין את סוגי הדיו כדי להימנע מכשלים פוטנציאליים בהדפסה.

דיו מקורי

הדברים שעליך לדעת

מי רוצה להשקיע זמן במחשבה על המדפסת שברשותו? היא פשוט צריכה לעבוד. פיתחנו את הדיו והמדפסות שלנו כדי שיעבדו יחד בהרמוניה, כדי שהם יעשו בדיוק את זה ויספקו תוצאות עקביות ואמינות ללא כל טרחה. מלאכת הפיתוח הזו מבוססת על מחקר מקיף ועל מתקני ייצור חדשניים, כמו גם על תהליכים שבהם אנו מיישמים בדיקות מחמירות על המוצרים שלנו.

אך ברור שאיננו יכולים לומר אותו הדבר לגבי סוגי דיו שלא יצרנו. Epson לא ערבה לכך שסוגי דיו הנחשבים לתואמים או מיכלי דיו שיוצרו מחדש יעמדו בציפיות.

האם אתה מוכן להסתכן בתפוקות בלתי אמינות ובהדפסות לא איכותיות? או גרוע מכך, במיכלי דיו שאינם פועלים או בקלקול המדפסת? הגן על עצמך מפני כשלי הדפסה אפשריים באמצעות שימוש בדיו מקורי של Epson.

דיו מקורי1דיו תואם2דיו מיוצר מחדש3
נחקר ופותח על-ידי Epson
מיוצר במתקני החדרים הנקיים והחדשניים של Epson
נבדק ואושר על-ידי Epson
מוגן על-ידי האחריות למדפסת של Epson

מהם הסיכונים הכרוכים בשימוש בדיו שאינו מקורי?

אנחנו רוצים שחוויית ההדפסה שלך תמיד תהיה נטולת בעיות. לכן אנו מדגישים את הבעיות הפוטנציאליות שבהן אתה עלול להיתקל אם תשתמש בדיו שאינו מקורי.

תקלות מדפסת

דמיין שעליך להדפיס כרטיס טיסה והמדפסת לא עובדת - כיוון שהחרירים נסתמו או שהמדפסת אינה מצליחה לזהות את מיכל הדיו. או גרוע מכך, המיכל הגיע שבור לפני שהייתה לך אפילו הזדמנות להתחיל את השימוש בו. דיו לא מקורי אינו מתוכנן ונבדק על-ידי Epson, כלומר המדפסת עלולה להיות חשופה לתקלות שאינן מכוסות באחריות המדפסת.

תוצאות גרועות

מראה הוא עניין חשוב, לכן כאשר מדפיסים מסמכים עסקיים חשובים או עבודת קורס, הדבר האחרון שתרצה לראות הוא מריחות, לכלוכים, פסים ופרטים לא חדים. ואם אתה מתכוון לאחסן מסמכים, חשוב לקחת בחשבון את אורך חיי הדיו. בקרת האיכות הקפדנית שלנו מבטיחה שתקבל תוצאות אמינות, נקיות וחדות, אך האם ניתן לומר זאת בנוגע לשימוש בדיו שאינו מקורי?

זמן המבוזבז על פתרון בעיות

בין אם אתה מנהל משרד ביתי, או פשוט מנהל את חיי המשפחה העמוסים, אנו בטוחים שיש לך דברים טובים יותר לעשות מאשר לנקות אחר מיכלי דיו דולפים. אך למרבה הצער, דיו שאינו מקורי אינו מגובה במחקר, בפיתוח ובבדיקות שלנו. אנו משקיעים רבות במדפסות ובדיו שלנו כדי להבטיח ביצועים אמינים.

כלכלה שקרית

באופן טבעי, עלויות ישירות נמוכות הן אטרקטיביות, אך אם בסופו של דבר המוצר שברשותך הופך לפגום, זה עלול להיות מאכזב מאוד ויקר בטווח הארוך. האם אתה יכול להיות בטוח שמיכל שיוצר מחדש או מיכל תואם אכן יעבדו? ומה אם בסופו של דבר תבזבז זמן וכסף על הדפסה מחדש של מסמכים שאיכות הדפסתם הראשונה הייתה בלתי מספקת? בנוסף, דיו שאינו מקורי אינו מגובה על-ידי Epson, כך שאם הוא גורם נזק למדפסת, ייתכן שהאחריות אינה תקפה.

הפתרון

קיימת דרך פשוטה מאוד להבטיח שתוכל להדפיס בקלות ולקבל תוצאות עקביות - באמצעות שימוש בדיו המקורי של Epson שנבדק ואושר. הרשה לנו להסביר מה הופך את סוגי הדיו בעלי הביצועים הגבוהים והאמינים שלנו למיוחדים כל כך.

EPSON פועלת בצורה הטובה ביותר עם EPSON

ההדפסה צריכה להיות נטולת מטרדים ואמינה. לכן סוגי הדיו והמיכלים שלנו עוברים מחקר ופיתוח נרחבים על מנת שהם יעבדו יחד ללא קושי. אנו גם מפקחים על כל שלבי תהליך הייצור, ומנטרים אותם באמצעות ייצור במתקנים מתקדמים ותוך יישום בדיקות קפדניות. כלומר, אתה יכול להיות רגוע. הדיו שלנו מתוכנן לפעול בצורה חלקה עם המדפסת שלך ולהפיק תוצאות איכותיות ואמינות, בין אם אתה מדפיס טקסט או גרפיקה. לכן תשעה מתוך עשרה משתמשי דיו מקורי מרוצים מאוד מאיכות ההדפסות שלהם¹.

תוצאות אמינות ואיכותיות

הרבה מאמץ מושקע ביצירת מדפסת ובאספקת דיו אמינות. לכן השקענו רבות במחקר ופיתוח ובמשך אינספור שנים עמלנו על שיפור מתקני הייצור שלנו. כל מיכל דיו מיוצר בסביבה חדשנית ונטולת אבק כדי למנוע תקלות. בנוסף, ייצור חומר שממנו עשוי המיכל ועיצובו בוצעו בקפידה על מנת לספק סביבה יציבה לדיו.

ידידותיות למשתמש

לא רק השימוש היומיומי במדפסות שלנו קל. דאגנו גם לביטול הלחץ הכרוך בקניית הדיו הנכון עבור המדפסת שלך. ניתן לזהות במהירות את החבילה הנכונה בחנות הודות לתמונה שבחזיתה. צריך רק לבדוק את המדריך למשתמש כדי לגלות איזו תמונה לחפש. פיתחנו גם אריזות EasyMail קומפקטיות שיתאימו לרוב תיבות המכתבים, למקרים שבהם הדואר שלך אינו דורש אישור מסירה. הודות לכך, ההזמנה המקוונת לבית שלך היא קלה ופשוטה. בין אם אתה מדפיס כמויות גדולות או רק מפעם לפעם, יש מיכל דיו סטנדרטי ומיכל XL שיתאימו בדיוק לצורכי ההדפסה שלך.

מחיר נוח

נכון שזה לא נשמע סביר להשליך דיו שלא היה בשימוש? מסיבה זו, כמעט כל סוגי הדיו שלנו זמינים כמיכלים נפרדים, כך שצריך להחליף רק את הצבע שאזל. ניתן לחסוך עד 30% ² מהדיו בהשוואה למיכלי דיו של מתחרים הכוללים שלושה צבעים. סוגי הדיו האמינים שלנו גם מפחיתים את הסיכוי להדפסות שגויות, והם נבדקים, כך שתוכל לסמוך על התפוקה המוזכרת ולתקצב בקלות את צורכי ההדפסה שלך. כדי לסייע בצמצום נוסף של העלויות, מיכלי ה-XL שלנו מספקים פתרון חסכוני למשתמשים המדפיסים לעתים קרובות ומאפשרים להדפיס יותר מפי שניים דפים ³, בהשוואה למיכלים סטנדרטיים. הדבר מפחית באופן משמעותי את העלות לדף, ומסייע לך לחסוך כסף.

¹ המחקר נערך על-ידי Epson בינואר 2021 (n=2,190).‏ בעלי מדפסות Epson נשאלו: "עד כמה אתה מרוצה מאיכות ההדפסה שלך בשימוש במיכלי דיו מקוריים של Epson." סך מצטבר של 90.4% ניקדו 6 או יותר, שמשמעותו "מרוצה" או "מרוצה מאוד".

² י Keypoint Intelligence באוקטובר 2022, בהשוואה לדגמי מדפסת מתחרים (HP ו-Canon), המשתמשים במיכלים עם שלושה צבעים, לפי המידע שמפורסם באתרי האינטרנט של היצרנים נכון לאוקטובר 2022. הכמות המשוקללת עבור הדפסת מסמכים ועבור הדפסת תמונות מבוססת על מחקר "Printing Usage & Attitudes Study" של 2Europe, נובמבר 2019.

³ למידע נוסף, היכנס לכתובת www.epson.eu/pageyield