הפתרונות הביתיים של EPSON

תכליתיות, ישירות ומועילות - אלה העצות שלהן אתה זקוק כשאתה מחפש מדפסת, סורק או מקרן. אנחנו רוצים לעזור- מצא את העצות הדרושות לך בהמשך וגלה כיצד Epson יכולה להפיח רוח חיים ברעיונות שלך.

פתרונות ביתיים

EcoTank

האם את�� מחפש אפשרות בעלות נמוכה במיוחד? מדפסת EcoTank שלנו מגיעה מצוידת בדיו מקורי ואתה יכול לחסוך 90% בממוצע מעלויות הדיו¹. מהרגע הראשון, יהיה לך מספיק דיו להדפסת אלפי דפים - פירוש הדבר שתחסוך זמן וכסף כי לא תצטרך להחליף מיכלי דיו בתדירות גבוהה.

מדפסות EcoTank בשחור-לבן

ל-EcoTank יש מיכל דיו גדול למילוי מחדש שאותו ממלאים עם בקבוקי הדיו הכלולים. מהרגע הראשון, הדיו הכלול מספיק להדפסת אלפי דפים, ומאפשר לצמצם עלויות ולחסוך בזמן כיוון שאין צורך בהחלפות תכופות של טונר.

משרד ביתי

בין אם אתה עובד בחדר עבודה או במשרד ביתי קטן, סדרת WorkForce Pro מציעה מגוון של דגמים מהירים, רבי עוצמה וקומפקטיים - תוספת נהדרת לארגז הכלים שלך. גלה כיצד המדפסות האלחוטיות הללו יכולות לשפר פרודוקטיביות ולצמצם עלויות תפעול.

פתרונות לתחום הבידור

באמצעות המקרנים הביתיים של Epson תוכל להפוך את ביתך לזירת אירועים לכל האקשן. בין אם אתה צופה באירועי ספורט, בסרט קלאסי, מזרים תוכן מהכבלים דרך ממיר או משחק במשחק עדכני, תוכל להפוך אותם לחוויה בלתי נשכחת ותמונה מוקרנת הגדולה מהחיים. תשומת הלב של כולם תתעורר ותוכל להפגיש בביתך משפחה וחברים כדי לחוות יחד רגעים בלתי נשכחים.

קולנוע ביתי

כמובילה העולמית בטכנולוגיית הדימות², אנחנו מבינים בכל מה שקשור ליצירת חוויית תלת-ממד איכותית על המסך. תיהנה מצפייה בסרטים, במארזים שלמים ועוד באמצעות המקרנים הפשוטים להפעלה האלה.

משחקים

פנה את היומן שלך - הבית שלך עומד להפוך למוקד של ערבי המשחקים. בין אם אתה חומק מתיקולים על המגרש, שועט במורד עיקולים מסמרי שיער או מגלה עולמות חדשים, כל אחד יכול להשתלב באקשן עם מקרן Epson.

משקפיים חכמים עם מסך שני נוסף

משקפיים חכמים אישיים המציעים חוויית מסך גדול ברזולוציה גבוהה המוקרנת אל קו הראייה של המרכיב.

Epson Connect

הדפס בקלות מטאבלטים, מטלפונים חכמים ועוד באמצעות אפליקציות חינמיות וקלות לשימוש.

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

¹ חיסכון ממוצע/מספר מיכלי הדיו הדרושות בהדפסת אותו מספר דפים באמצעות בקבוקי הדיו הכלולים עם מגוון דגמי EcoTank, למעט מחיר החומרה. ההשוואה נערכה עם מגוון דגמי A4 EcoTank לעומת עלות ממוצעת של 10 הדגמים המובילים הנמכרים ביותר במערב אירופה, בתקופת ינואר 2017 -דצמבר 2017, בהתאם למעקב של GfK. עלויות הדפסה מחושבות ביחס של מיכלי דיו סטנדרטיים ו-XL בשוק המערב אירופי בהתאם למעקב של GfK לאותה תקופת ייחוס, באמצעות מחיר קמעונאי ממוצע. תפוקות של מיכלי דיו כפי שדווחו באתרי האינטרנט של היצרן

² נתח שוק גדול ביותר עבור מקרני 500 לומן ומעלה. (הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited בתקופה שבין 2001 עד 2016)