היכנס לתוך האקשן

תשכח מטלוויזיות עם מסכי ענק ובוא לגלות איך מקרן יכול להפוך את חוויית הבידור הביתי לסוחפת יותר מכפי שאי פעם דמיינת.

מקרנים ביתיים של EPSON

חידושים שמשפיעים

הכנס הביתה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מבית יצרנית המקרנים מס' 1 בעולם זה 17 שנים1. עם יחסי ניגודיות ובהירות גבוהים במיוחד, הסרטים שלך ייראו חיים יותר ומשחקי הספורט מלהיבים יותר.

גודל המסך דווקא כן קובע

באמצעות המקרנים הביתיים של Epson תוכל להפוך את ביתך לזירת אירועים לכל האקשן. שנה את היומיום, בין אם אתה צופה באירועי ספורט, בסרט קלאסי, מזרים תוכן או משחק במשחק עדכני. תשומת הלב של כולם תתעורר עם תצוגה מרשימה בגודל עד 300 אינץ' ותוכל להפגיש בביתך משפחה וחברים כדי לחוות יחד רגעים בלתי נשכחים.

הקרנה בהירה יותר ומלאת חיים

בהירות צבע לבן כשלעצמה אינה יכולה להציג את הצבעים האמיתיים שאתה רואה בחיי היומיום. ובדיוק בגלל זה, טכנולוגיית 3LCD הנמצאת במקרני Epson מספקת תפוקת אור לבן וצבעוני (CLO) גבוהה במידה שווה‬. מדוע להתפשר על מסך עמום, דהוי וחסר חיים? בוא לחוות תמונות מלאות חיים ונאמנות למקור עם מקרני Epson.

Epson 4K PRO-UHD²

תמונות נהדרות הן תוצאה של שילוב טכנולוגיות, כולל בהירות שווה לגווני צבע ולבן, טכנולוגיית 3LCD, ‏HDR10, עיבוד צבע וניגודיות. עם מקרני 4K PRO-UHD2‎ של Epson, תיהנה מגישה הוליסטית לביצועי תמונה מעל ומעבר ליכולת לקבל, לעבד ולהקרין תכנים ברמת 4K.

תכונה זו אינה זמינה בכל הדגמים. כדי לבדוק אם בדגם שלך קיימת תכונה זו, יש לעיין במפרט המוצר.

מגוון צבעים אולטרה רחב

תיהנה מהחוויה של מגוון גדול יותר של צבעים נאמנים למקור, עם תצוגה עשירה ומציאותית יותר.

כוונן את התמונה ללא קושי

ההתקנה מהירה ופשוטה הודות ליכולות בלתי רגילות עבור יחס זום אופטי והיסט עדשה רחב. הזום המיקוד והיסט העדשה הממונעים, שמאפשרים לך לעבור בין יחסי גובה-רוחב שונים, יכולים לאחסן עד עשרה מיקומים שונים.

תכונה זו אינה זמינה בכל הדגמים. כדי לבדוק אם בדגם שלך קיימת תכונה זו, יש לעיין במפרט המוצר.

עד 15 שנים של הנאה מבידור³

עם עד 10,000 שעות חיים של המנורות3, תוכל לצפות בסרט מדי יום במהלך עד 15 השנים הבאות מבלי שתצטרך להחליף אותן. מקרני Epson מפורסמים באמינות שלהם, כך שאינך צריך לדאוג שמא תפסיד דקה מהתוכנית מהסרט או מהמשחק האהובים עליך.

הצגת המגוו

1 הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited לתקופה שבין 2001 עד 2018.

2טכנולוגיית שיפור ל- 4K מסיטה כל פיקסל אלכ��ונית כדי להכפיל רזולוציית Full HD. במצב תלת-ממד הרזולוציה היא Full HD.

3 מבוסס על צפייה בסרט באורך ממוצע של שעה ו- 45 דקות מדי יום כאשר המנורה מוגדרת למצב חיסכון

4 פונקציית WirelessHD זמינה ב-27 מדינות האיחוד האירופי ובנוסף גם בארצות קרואטיה, איסלנד, נורווגיה, ערב הסעודית, שוויץ, טורקיה ואיחוד האמירויות. כפוף לשינויים. לפרטים על זמינות בשוק הפרטי, פנה למשרד המכירות המקומי של Epson

5 מבוסס על צפייה בתוכן במשך חמש שעות מדי יום כשהמקרן מוגדר למצב חיסכון

6 בהירות צבע (תפוקת אור צבעוני) במצב הבהיר ביותר, נמדדת בידי מעבדה של צד שלישי בהתאם ל-IDMS 15.4. בהירות הצבע משתנה בהתאם לתנאי השימוש. מקרני 3LCD של Epson הנמכרים ביותר לעומת מקרני DLP עם 1-שבב מבוסס על נתוני NPD ממאי 2017 ועד אפריל 2018.