פתרונות בדיקה, מדידה ובקרה

באמצעות הרובוטים של Epson ומערכת עיבוד תמונה משולבת ועוצמתית, ניתן לשלוט במשימות הדורשות מדידה מדויקת בעזרת קצבי שעון גבוהים.

בדיקה, מדידה, בקרה

בקרות איכות, הרצות ניסוי לפני ייצור סדרתי ומדידות נתונים הן כל התחומים שבהם מדידות מדויקות הן דבר חיוני. באמצעות הרובוטים של Epson ומערכת עיבוד תמונה משולבת ועוצמתית, ניתן לשלוט במשימות אלה בעזרת קצבי שעון גבוהים. ניתן להרחיב את הבקר הראשי RC620 (מבוסס המחשב) באמצעות חומרת מדידה ובדיקה נוספת, וניתן לשלב אותו בקלות במערכות זיהוי תמונה או בחיישני כוח-מומנט שמסופקים על ידי יצרנים אחרים. אם מוצר חורג מערכי הסבילות המוגדרים לפי הפרמטרים המוגדרים מראש, הוא נדחה כפגום.

סיפורי לקוחות לדוגמה

מוצרים

פתרונות אוטומציה מודרניים חייבים לעמוד במספר דרישות פשוטות – עליהם להיות מהירים ככל האפשר, קטנים ככל האפשר, זולים ככל האפשר. Epson מציעה מגוון רחב של רובוטים תעשייתיים במהירות גבוהה וברמת דיוק גבוהה.

יישומים

מעוניינים במידע נוסף?

באפשרותכם לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר

ודאו שקו הייצור שלכם נמצא בהילוך הכי גבוה

המערכות הרובוטיות של Epson: מדויקות, מהירות ואמינות

הרובוטים שלנו משטחים, מנסרים, מכרסמים, קודחים, טוחנים, מרכיבים, מזיזים ובונים ביחד. הם עומדים בדייקנות ובמהירות עוצרת נשימה בכל המשימות הללו וברבות אחרות – לעתים קרובות למשך עד 24 שעות ביום. היצע המוצרים שלנו כולל את אחד מטווחי הדגמים הנרחבים ביותר של SCARA ברחבי העולם, רובוטים בעלי 6 צירים, בקרים ותוכנה.