עבור ליצירת רושם מתמשך

איכות תמונה ואמינות מקרן מעולות לעסק שלך

מגוון מקרני לייזר

מגדירים את העתיד בטכנולוגיית הקרנת לייזר

המקרנים המתקדמים ביותר שלנו מבחינה טכנולוגית משלבים 3LCD עם שני מקורות אור לייזר, וכוללים מגוון צבעים רחב ויחס ניגודיות אולטרה גבוה כדי להפיק צבעים מזהירים ונאמנים למציאות וצבעי שחור עמוקים להפליא.

העסק שלך משגשג על יצירתיות ועל מתן מענה לאתגרים של הקרנת תמונות גדולות, בהירות ונועזות יותר, בסביבות התובעניות ביותר. לכן, אנו עובדים כל-כך קשה כדי לפתח מקרנים חדשניים ורב-תכליתיים העונים לצרכים שלך ומאפשרים לך ליצור רושם מת��שך. המחויבות שלנו לאיכות המוצר, לטכנולוגיה, לקשרים עם הלקוחות ולשירות ותמיכה מהווים את הסיבה לכך שאנחנו החברה המובילה בשוק המקרנים מאז 2001‏1‏.

מידע נוסף על פתרונות הלייזר שלנו

הקרנה ללא מגבלות

גלגל הזרחן החדש שפיתחנו עשוי מחומר אנאורגני עם יכולת התנגדות מעולה לאור ולחום ומספק אמינות מצוינת. הוא פועל בצורה מושלמת עם משטחי LCD האנאורגניים שלנו כדי לספק תמונות בהירות ומלאות חיים למשך פרקי זמן ארוכים במיוחד. למעשה, תוכל לסמוך על מקור אור שאינו מחייב תחזוקה במשך 20,000 שעות2.

אמינות יוצאת דופן

בוא להכיר מקרנים נייחים, מתוחכמים שמיועדים למסך הגדול שעליהם באמת תוכל לסמוך. ההתקנה וההגדרה קלות ופשוטות, כאשר חיי לייזר של עד 56,000 שעות ומחזור טיפול במסנן של עד 30,000 שעות משאירים את התחזוקה ברמה מינימלית.

עיצוב החזון שלך יחד עם Epson

גלה כיצד ניתן להקרין על כל משטח באמצעות מקרני Epson המיועדים לאתרי אירועים גדולים.

צפה בסרטון

מקרן לייזר להקרנה ממרחק אולטרה קצר

אפשר ליהנות מבידור על המסך הגדול ללא הפרעה לעיצוב הביתי שלך. מקרן הלייזר שלנו עם הקרנה ממרחק אולטרה קצר ניתן להצבה סמוך לאזור התצוגה, מוגדר במהירות ומציג תמונות נהדרות בחדרים מוארים היטב. הוא מציע גם תמורה נהדרת הודות לתוחלת חיים ארוכה של מקור האור ולאחריות המורחבת.

מעוניין במידע נוסף?

באפשרותך לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר

¹ 2001 דע 2020, 500 ןמול הלעמו ,אל ללוכ תויזיוולט אלל ךסמ ,יפלCY20Q4 Analyzer Worldwide – Insights Market Projector Quarterly – Consulting Futuresource.

² זמן מקורב מהשימוש הראשון שלוקח לירידה של 50% בהירות. נמדד על-ידי בדיקת האצה המניחה שימוש של 0.04 - 0.20 מיליגרם/מ"ק חומר מורכב. הזמן עשוי להשתנות בהתאם לתנאי השימוש ולסביבות.