הפתרונות של Epson לעבודה היברידית

קובעים את הסטנדרט לסביבות עסקיות מודרניות

להורדת העלון
לצפייה בסרטון
הפתרונות של Epson לעבודה היברידית

סביבות עבודה היברידיות עיצבו מחדש את האופן שבו אנו עובדים

זוהי הסיבה מדוע חשוב ליצור שילוב של חלל פיזי, חומרה טכנולוגית ופלטפורמות שיתוף פעולה, לטובת חוויית משתתף אולטימטיבית בסביבות עבודה היברידיות.

נוכחות בפגישה לפי מיקום:

33%: חדרי ישיבות מסורתיים

26%: עבודה מרחוק ואפשרות הצטרפות מהבית

24%: עבודה מרחוק ואפשרות הצטרפות מהמשרד

17%: מיקום פגישה לא מסורתי
(קפיטריה, חלל מנוחה וכו')

לפי UNDERSTANDING ENTERPRISE AV Meeting Room End-User Perspectives Western Europe & US שפורסם על ידי Futuresource Consulting Ltd, בפברואר 2022.

פתרון עבודה היברידי של Epson עבור חדרי ישיבות בכל תצורה

עבודה היברידית לבניית העסק שלכם

שיתוף פעולה אפקטיבי

מניעים דינמיקה עסקית

הוספה של יכולות שיתוף פעולה וקישוריות לחדרי פגישות

הגדירו מחדש את יכולת ההצגה של העסק בעזרת מקרנים למסך גדול שמאפשרים להעביר בקלות את המסר בכל מרחב פגישה, חדר ישיבות או אודיטוריום. בשונה מצגים שטוחים, למקרנים שלנו יש גודל תמונה ניתן להרחבה לטובת הקהל שלכם, והם מציגים כל פרט באופן בהיר וצבעוני, לא משנה היכן ההצגה מתרחשת.

מגוון

מסכי דחיית אור היקפי (ALR)

מסכי מקרן שדוחים אור היקפי הם מסכים עם ניגודיות גבוהה שמשקפים את כל האור המוקרן ומפנים אותו לכיוון הצופה תוך כדי ספיגת האור מהסביבה. מסכי ALR מפיקים תמונות בהירות, עם צבעוניות עשירה ופרטים ברורים, לא משנה עד כמה הסביבה בהירה.

מובילים את הדרך במצוינות טכנולוגית ויזואלית

ההצלחה שלכם בעולם התקשורת החזותית היא החופש להקרין תמונות בהירות יותר, נועזות יותר ויצירתיות יותר, בכל סביבה. זו הסיבה לכך שאנו עובדים קשה כל כך על פיתוח פתרונות חדשניים ורב-תכליתיים שלוקחים את התמונות המוקרנות לממדים חדשים.

המחויבות שלנו לאיכות המוצר, לטכנולוגיה ולקשר ביניהם, המגובה על-ידי שירות ותמיכה שאין כדוגמתם, היא הסיבה שאנחנו יצרני המקרנים מס' 1 בעולם מאז שנת 2001‏⁸.‏

החל בתחום החינוך וגלריות לאומנות ועד לשילוט דיגיטלי ואירועי חברות, מצי מקרנים בארגון ועד לשוק ההשכרה והבימוי, המקרנים של Epson הם הפתרון החכם והמתקדם.

צבעים אמיתיים

תוכלו להקרין תמונות סוחפות ומלאות חיים אפילו בחדרים מוארים היטב באמצעות המקרנים המתקדמים ביותר של Epson, המשלבים טכנולוגיית 3LCD וטכנולוגיית שיפור ל-4K.

המנוע האופטי של צג ה-3LCD שנמצא בליבו של כל מקרן Epson מבטיח שהתוכן שלכם יועבר בצבעים עשירים ונאמנים למקור, ובבהירות גבוהה פי שלושה מזו של מקרן DLP בעל שבב יחיד⁹.

תכונת השיפור ל-4K של Epson מגבירה את רזולוציית התצוגה ומשדרגת את התוכן באמצעות שחזור כל פרט בבהירות מעולה, במטרה לערב את הקהל ולעורר בו התלהבות והשראה, לא משנה מהו הנושא המוקרן.

גודל התצוגה דווקא כן חשוב

לא יהיה לכם נוח לעבוד בשולחן עם מסך קטן מדי. זה לא טוב לעיניים, ויכול לפגוע באיכות התוכן שעל המסך.

מאותן סיבות, דרוש לכם גודל מסך שמתאים לחדר הישיבות שלכם – ולכן מקרני Epson נבנים כך שהם עולים על תקני הבטיחות והבריאות, לחוויית תצוגה דומה בשולחן העבודה. (הנחיית האיחוד האירופי 90/270/EEC – ציוד למסך תצוגה).

יכולת הרחבת גודל המסך והפונקציונליות של מקרני Epson מאפשרת לוודא שהתוכן המוצג אינו קטן מדי, ושהוא איכותי ונראה בבהירות לכולם, תוך התחשבות במרחקי הצפייה מהמסך. באופן זה, לכל המשתתפים בפגישה יש הזדמנויות שוות לשתף ולהיות מעורבים.

חדשות

הישארו מעודכנים בחידושים האחרונים של Epson, וגלו מידע חדש על מוצרי Epson העדכניים ביותר.

סיפורי לקוחות לדוגמה

אנו מזמינים אתכם לגלות מגוון רחב של סיפורי לקוחות הכוללים מידע על המוצרים והפתרונות של Epson ועל מגמות השוק.

מעוניינים במידע נוסף?

באפשרותכם לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר

1 Cornell University

2 Epson

3 IBM

4 Epson

5 Information Week State of Unified Communications Report 2014

6 Whiteboard Selling by Sommers & Jenkins

7 Aberdeen Research

8 2001 עד 2022, 500 לומן ומעלה, לא כולל טלוויזיות ללא מסך, ייעוץ עתידי - תובנות שוק מקרנים רבעוניות - אנליזר עולמי CY22Q4

9 בהירות הצבעים (תפוקת אור צבעוני) במצב הבהיר ביותר, נמדדה על-ידי מעבדת צד שלישי על-פי IDMS 15.4. בהירות הצבעים תשתנה בהתאם לאופן השימוש. ‏‫מקרני 3LCD הנמכרים ביותר של Epson לעומת מקרני DLP עם שבב יחיד נמכרים ביותר בהתבסס נתוני מכירות של NPD לתקופה ינואר 2022 עד דצמבר 2022.