פתרונות סריקה למקום העבודה

מגוון הסורקים העסקיים של EPSON

תאר לעצמך שיש לך Epson בעסק

סורקים מהווים חלק חיוני מכל עסק - זהו המקום שבו מידע פיזי הופך לתוכן דיגיטלי מאובטח הניתן לניהול. Epson פיתחה את המגוון המקיף ביותר בשוק של סורקים כדי לענות לדרישות המתפתחות של המגזרים השונים - המאפשרים לכידת תמונות איכותיות של מסמכים בקלות ובמהירות האפשרית.

לכידה, המרה והפצה קלה של מידע סרוק בתוך הארגון. הפק את היתרונות מתכונות הדמיית מסמכים מתקדמות, המאפשרות אחסון חלק של תמונות איכותיות בזרימת העבודה שלך, החל במערכות תיוק מסמכים פשוטות ועד לשירותי ענן ופתרונות לניהול תוכן ברמה ארגונית.

באמצעות דגמים שמקצרים בצורה משמעותית את השלבים הנדרשים ללכידה ולאחסון מסמכים - ובה בעת תומכים במגוון אפליקציות באינספור מגזרים וסביבות עסקיות - יש לנו את הסורק שמתאים לצרכים שלך.

פתרונות לכידה פשוטים

תהליך הסריקה הפשוט של Epson אידיאלי לארגונים עם דרישות לסריקות שוטפות, מסייע לחסוך זמן ולעבוד בצורה יעילה יותר - בכל גודל המתאים לך.

בין אם אתה סורק תמונות קטנטנות בגודל של בול דואר או שרטוטים גדולים בגודל A0, כל היבט נלכד בקלות ברזולוציה גבוהה - וניתן לשחזר את הלכידות כמעט בכל קנה מידה.

אפילו התמונות הקטנות ביותר, בכל מקום שבו הן נמצאות, ניתנות ללכידה עם פרטים כל-כך ברורים עד שהדפסתם בפורמט רחב ניתנת להשגה.

יתר על כן, פתרונות הלכידה הפשוטים של Epson מאפשרים לסרוק בקלות למגוון רחב של יעדים:

סריקה גמישה

סריקה ישירות ממסך המגע של הסורק ויצירת הגדרות ופריסות מותאמות אישית ללא צורך במחשב. ניתן גם לסרוק ולשתף באמצעות מחשב אישי או Mac, על ידי שימוש בתוכנת Epson ScanSmart או באמצעות הטלפון או הטאבלט על ידי שימוש באפליקציית Epson Smart Panel.

סריקה מתקדמת של Epson

תהליך הסריקה הדו-שלבי של Epson, המיועד במיוחד עבור דרישות סריקה תובעניות וסביבות הנדרשות לתפוקה גבוהה, לוכד וממיין מסמכים תוך שניות הודות לפרמטרים מתקדמים ומוגדרים מראש שאתה מגדיר. דרייברים של TWAIN, ISIS ו- WIA, או plugins של תוכנות נוספות, מאפשרים שילוב חלק במערכות מערכות ניהול מסמכים מועדפות ובשירותי ענן:

טכנולוגיה שמסייעת

הסורקים של Epson נותנים מענה לכל דרישות הסריקה שלך באמצעות תוכן דיגיטלי מרשים:

חפש את המוצר שלך

סורקים בגודל A4

סורקים בגודל A3

צ'קים

רזולוציה גבוהה

פורמט רחב

נייד

קבל מידע נוסף על מגוון הסורקים העסקיים שלנו

מעוניין במידע נוסף?

באפשרותך לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר