בואו לחסוך מקום על שולחן העבודה באמצעות סורקי A4 קומפקטיים

סורקי A4 שולחניים קומפקטיים
צפייה בסרטון
סורקי A4 שולחניים קומפקטיים

סורק הפרסה הראשון של Epson

המגוון החדש של סורקים שולחניים קומפקטיים מציע פתרון סריקה משולב לכל מי שיש לו שטח מוגבל בשולחן העבודה וצריך לסרוק סוגים שונים של מדיה ומסמכים.

סורקים רב-תכליתיים אלה, שתוכננו כדי למצוא את האיזון בין עוצמה לנוחות, מאפשרים לעסקים בכל הגדלים לעשות יותר עם פחות, וליהנות מכל היתרונות של סורק אולטרה-קומפקטי מבלי להקריב שטח יקר בשולחן העבודה במשרד.

סקירה קצרה של התכונות העיקריות

בורר מיקום מסלול

בורר מיקום המסלול הייחודי מאפשר לעבור במהירות בין מסלול ישר ומסלול פרסה (U-turn) באמצע הפעולה כדי לייעל את הפרודוקטיביות ולסרוק מגוון רחב יותר של מדיה ללא הפרעה.

מסלול פרסה

הסורק במצב פרסה הוא קומפקטי מאוד ומאפשר סריקה של דפים מבלי להוסיף לטביעת הרגל של המכשיר. חיסכון בשטח יקר על השולחן.

טכנולוגיה להגנת נייר

כדי למנוע נזק למסמכים חשובים ולשפר את השקט הנפשי של המשתמשים, המכשיר מפסיק באופן אוטומטי את הסריקה אם זוהה עומס חריג על הגלילים או אם התמונה אינה ישרה.

שחזור קצה המסמך

ניתן לסרוק, לתקן ולשפר בקלות קצוות של מסמכים מקוריים עם קיפולים, קרעים, צללים בגבולות הדף וחורי ניקוב על-ידי שימוש בצבעי הרקע של המסמך.

זיהוי לכלוך על משטח הזכוכית

טכנולוגיית זיהוי הלכלוך המתקדמת, שמקורה במגוון המוצרים המבוסס של סורקי A4 עם מזיני נייר, מתריעה בפני המשתמשים מתי והיכן יש לנקות את זכוכית הסורק – ומבטיחה תוצאות יוצאות דופן בכל פעם תוך הפחתת סריקות חוזרות מיותרות.

ES-C380W של Epson מצטרף למשפחת ScanWay

דגמי ה-ScanWay שלנו מספקים פתרון פשוט, אמין ומאובטח של סריקה ללא צורך במחשב – כל אחד מהדגמים מציע מסך תצוגה או לחצני קיצורי דרך המאפשרים למשתמשים להתאים אישית עבודות לקבלת יכולת פעולה משופרת.

סריקה ישירה לתיקיות רשת, לכתובות דוא"ל, לכונן USB ולשירותים מבוססי ענן פופולריים כולל Google Drive‏, Dropbox‏, Evernote, ו-‏OneDrive לעסקים המשתמשים ב-Epson Connect. ניתן לבצע סריקה לערוצי Microsoft Teams באמצעות המחבר המקוון של Sharepoint.

סריקת איזור קריאת המכונה (MRZ) במסמכי זיהוי

סורקים אלה מציעים ערך עצום עבור סוכנויות נסיעות, בתי מלון, ספקי השכרת רכב וכל ארגון אחר שצריך לסרוק ולאחסן פרטי דרכון על בסיס קבוע.

באמצעות תוכנת Document Capture Pro שלנו, המשתמשים יכולים לסרוק ולקטלג במהירות את כל הנתונים האישיים מה-MRZ של דרכונים ומסמכי נסיעה (TD1) ולאחסן אותם בבטחה במיקום מאובטח ונגיש בקלות.

מגוון מוצרי סורקים שולחניים קומפקטיים

מעוניינים במידע נוסף?

באפשרותכם לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר