סריקה מדויקת לתוצאות מפורטות

לכידה ברזולוציה גבוהה של רשומות היסטוריות, תצלומים, תשלילי פילם ופריטי אומנות באמצעות מגוון סורקי Expression ותוכנת LaserSoft של Epson

סורקים גרפיים

סריקה מדויקת המתבצעת בפשטות

ה- Expression 13000XL הוא סורק רב-תכליתי בפורמט רחב וברזולוציה גבוהה המיועד לענות על הדרישות התובעניות ביותר של אפליקציות גרפיות מפורטות במיוחד.

לסורק מצורפת LaserSoft SilverFast Ai 9 - תוכנה מקצועית לשיפור תמונה - הכוללת יכולות קלות לשימוש לעיבוד תמונה שמיועדות לקבלת תוצאות מדויקות, לרבות צמצום מקצועי של אבק וגרגיריות, ביטול רעשי רקע ותיקון גוונים.

הצגת המגוון

Expression 13000XL

סורק גרפי בגודל A3

סורק גרפי איכותי בגדול A3 לקבלת שחזור תמונה חד ומדויק של תוכניות, תמונות ועבודות אומנות שבהן המשתמש דורש דיוק מרבי.

  • סריקה איכותית בגודל של A3

  • תכונות תוכנה מתקדמות

  • יכולת סריקת פילמים

Expression 13000XL Pro

סורק לגרפיקה ולסרטי צילום בגודל A3

Expression 13000XL Pro הוא סורק בגודל A3 ברזולוציה גבוהה שנועד לענות על הצרכים התובעניים ביותר במגוון תעשיות, כולל עיצוב גרפי. סורק זה מציע שחזור מעולה של תמונות באמצעות Dmax של 3.8, טכנולוגיית תאורה עם שתי נורות, מיקוד אוטומטי, הפחתת בוהק ופונקציות עיבוד התמונה יוצאות הדופן של SilverFast Ai 9.

  • אידיאלי לסריקת פילמים

  • סריקה איכותית בגודל של A3

  • תכונות תוכנה מתקדמות

שחזור תמונות חד ומדויק

הדגמים Expression 13000XL ו- 13000XL Pro הם סורקים איכותיים בגודל A3 המתוכננים עבור אפליקציות התובעות דיוק גבוה. הסורק מאפשר ללכוד בקלות מדיה בגודל עד +A3 ומבטיח תמונות חדות ותוצאות מקצועית בכל פעם. מגוון סורקים זה אידיאלי ללכידת תמונות מפורטות, לרבות רשומות היסטוריות תמונות רנטגן, תשלילי פילמים, שרטוטים אדריכליים, עדויות פורנזיות וחפצי אומנות. נוסף על כך, הסורקים קלים לשימוש וצריכת האנרגיה שלהם נמוכה בהשוואה לדגמים קודמים של Epson.

אופטימיזציה של הסריקה

Epson Expression 13000XL

הסורק מדגם Expression 13000XL מתאפיין בצפיפות אופטית של ‎3.8 Dmax ובעומק צבע של 48 סיביות המבטיחים סריקה חדה ומדויקת לשחזור מלא של מגוון רחב של צבעים גם באזורים עם צללים. בנוסף, רזולוציה גבוהה של ‎2400 x 4800dpi וטכנולוגיית Micro Step Drive מדויקת במיוחד מאפשרות למשתמשים ללכוד גם את הפרטים הקטנים ביותר בבהירות יוצאת מן הכלל.

שחזור תמונות איכותי

רזולוציה של 2400x4800dpi, צפיפות אופטית של 3.8 Dmax ועומק צבע של 48 סיביות מאפשרים לך להשיג בקלות ובעקביות סריקות עם גוונים ושחזור צבעים מעולים.

טכנולוגיית READYSCAN LED

הדגם Expression 13000XL מצויד ב- ReadyScan LED, מקור חסכוני האנרגיה וידידותי לסביבה שאינו נדרש לזמן התחממות, ומספק סריקה היפר-רספונסיבית. Dmax ועומק צבע של 48 סיביות מאפשרים לך להשיג בקלות ובעקביות סריקות עם גוונים ושחזור צבעים מעולים.

סריקות ברורות וחדות

מערך חיישן CCD של 6 שורות עם פיקסלים גדולים מספק פרטים רבים יותר בכל מעבר. מערכת מיקוד אוטומטית יכול להשיג אוטומטית מיקוד ממוקד כחוד סיכה לקבלת בהירות ודיוק משופרים של התמונה, וביכולתך לקבל שליטה קריאייטיבית מלאה באמצאות בחירה במיקוד ידני. צפיפות של 3.8 Dmax ועומק צבע של 48 סיביות מאפשרים לך להשיג בקלות ובעקביות סריקות עם גוונים ושחזור צבעים מעולים.

סריקץ פילמים רב-תכליתית

בעזרת Expression 13000XL Pro באפשרותך ללכוד מדיה שקופה וצלולה ברמת פירוט שאין כמוה. יחידה זו תומכת במגוון פורמטים רחב של סרטי צילום עד לגודל +A3.

שילוב אופטימלי של חומרה ותוכנה

שיתוף פעולה עם מומחי תוכנה מובילים מחברת LaserSoft Imaging, היוצרים של תוכנת SilverFast, מוספים ערך ויעילות לארגונים שבהם ללכידה בדיוק הגבוה ביותר יש חשיבות עליונה.

סריקת מגוון סוגי מדיה, לרבות נגטיבים של פילמים

יחידת סריקת שקפים אופציונלית מאפשרת למשתמשים לבצע סריקה ממדיה של שקופה, כגון סרטי צילום ושקפים מסוג נגטיב ופוזיטיב, וזאת תוך השגת תוצאות ברמה מקצועית. כלומר, שניתן לבצע דיגיטציה ולשמור מדיה באיכות מעולה.

מעוניין במידע נוסף?

באפשרותך לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר