סורקים ניידים

יצירת משרד נייד עם התמיכה של מובילה עולמית בפתרונות סריקה. מגוון הסורקים העסקיים והניידים של Epson נבנו תוך התמקדות בביצועים ומהווים פתרון אידיאלי לעובדים הנמצאים בשטח ולסביבות עבודה הדורשות זריזות או קומפקטיות.

סורקים ניידים

הצגת כל פרט

סורקי A4 ניידים המיועדים לניהול מסמכים פשוט ויעיל כשנמצאים בנסיעות או בסביבות עבודה קומפקטיות.

מגוון המוצרים

קומפקטיות

סורקים אידיאליים למקומות שבהם מקום הוא שיקול עיקרי ועיבוד מסמכים יעיל הוא תנאי בל יעבור. הסורקים של Epson מתאימים במיוחד ללכידת טפסים, קבלות וכרטיסי ביקור לצורך שמירת רשומות יעילה.

סריקה בכל מקום

פתרונות הסריקה הניידת של Epson מאפשרים לסרוק כל מה שנדרש כשנמצאים בנסיעות. ‏ניתן לשאת בקלות את המכשירים קלי המשקל והקומפקטיים ולעבוד איתם מחוץ למשרד, כאשר כל הדגמים מספקים במהירות תוצאות מדויקות.

ארגון ונוחות

היכן שלא תעבוד, תוכל לסרוק כל מה שדרוש לך, עם מגוון של חבילות תוכנה כלולות לשיפור הפרודוקטיביות והפיכת התהליכים לאוטומטיים.

גמישות

סרוק מדיה בעובי שנע מ-35 גר'/מ"ר עד 270 גר'/מ"ר. ואפשר לסרוק גם אצוות מסמכים קטנות של 20 דפים הודות למזין מסמכים אוטומטי בדגמים WorkForce DS-310 ו-DS-360W.

אפשרויות אספקת חשמל ו-Wi-Fi

הסורקים הניידים של Epson כוללים מגוון מקורות לאספקת חשמל. ניתן לבחור מתוך חיבור רגיל לחשמל, כבל USB או להשתמש בסוללות ליתיום-יון מובנות הזמינות בדגמים ES-60W, ‏DS-80W ו-DS-360W לחוויית סריקה נטולת מאמץ.

תכונות ה-Wi-Fi ו-Wi-Fi Direct המובנות בדגמים ES-60W, ‏DS-80W ו-DS-360W מאפשרות ללכוד ולנתב מסמכים ישירות מסמארטפונים וטאבלטים, ללא צורך בחיבור כבלים.

Epson DocumentScan

יתרונות עיקריים

מגוון ES

סרוק מסמכים וצור קובצי PDF שמאפשרים חיפוש בעזרת מגוון הסורקים הקטנים וקלי המשקל ביותר של Epson. נצל את תוכנת ScanSmart הפשוטה והקלה לשימוש. עבוד בכל דרך שנוחה לך, כולל שמירת קבצים בפורמטים JPEG, ‏PDF ו-PDF/A ושימוש בתכונות ותוכנות כגון סריקה לתיקייה, דוא"ל, שירותי ענן, Windows Word, ‏Excel ו-PowerPoint.

תוכנת ScanSmart

באמצעות תוכנת ScanSmart העדכנית של Epson, מעולם לא היה קל יותר לסרוק, לערוך ולשמור מסמכים בשלושה שלבים פשוטים.

מגוון DS

שמור על סדר וארגון וקח את המשרד איתך לכל מקום עם פתרון סריקה קומפקטי וקל משקל.

תוכנת Document Capture Pro של Epson זמינה במגוון סורקי DS וכוללת תכונות מתקדמות עבור מתן שמות למסמכים, הפרדה ביניהם וניתובם ברחבי העסק ומחוצה לו. צור פרופילי עבודות והפוך את התהליך לאוטומטי כדי לטייב תהליכי עבודה.

כולל תוכנת סריקה מתקדמת ותמיכה במנהל התקן TWAIN. שמור קבצים בפורמטים הבאים: JPEG, ‏PDF, ‏PDF/A, ‏BMP, ‏TIFF, ‏M/TIFF, ‏PNG, ‏DOCX, ‏XLSX, ‏PPTX.

מעוניין במידע נוסף?

באפשרותך לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר

1 בהשוואה לדגם WorkForce DS-30 של Epson.