סורקים עם מזיני נייר

יצירת סביבה עסקית טובה יותר עם התמיכה של מובילה עולמית בפתרונות סריקה. מגוון הסורקים העסקיים עם מזיני הנייר של Epson מתמקדים בראש ובראשונה בביצועים, ומהווים פתרון אידיאלי עבור משרדים עמוסים בעבודה.

הורדת העלון
צפה בסרטון הווידיאו
סורקים עם מזיני נייר

גלה את הפוטנציאל של זרימת עבודה דינמית עם מגוון הסורקים עם מזיני נייר שלנו

לא משנה מה הם צרכי הארגון שלך, ל-Epson יש את הסורקים האידיאליים עם מזיני נייר המסייעים לאוטומציה של התהליכים ולהפיכת המסמכים שלך לדיגיטליים. עם ניסיון של יותר מ-30 שנה בהנדסת סורקים איכותיים - אנו מוכנים לעזור לך לשפר את זרימת העבודה של המסמכים באמצעות פתרונות סריקה אמינים ומוכחים.

בחירת הסורק שלך

ארכיטקטורה מודולרית ניתנת להרחבה

באמצעות הארכיטקטורה המודולרית הניתנת להרחבה (SMA) שלנו, מהנדסי Epson הצליחו לעצב מגוון רחב של מוצרים המאפשרים לך לחבר את המכשירים הנכונים לארגון שלך. המפעילים נהנים מהיכרות עם עיצוב הליבה, המאפשרת שימוש קל ואינטואיטיבי ליצירת סביבת עבודה נוחה ופרודוקטיבית יותר.

ביצועים עוצמתיים

סורקי WorkForce עם מזיני נייר מציעים ביצועים ברמת ייצור. עם מהירות של עד 85 עמודים לדקה או 170 תמונות לדקה, ואפשרות למחזורים של 9,000 עמודים ליום עבודה - דבר המאפשר לעסקים לעמוד בדרישות של המחלקות העמוסות ביותר.

תכונות חדשניות

המגוון כולל את טכנולוגיית הזנת הנייר הטובה מסוגה, ויכול לסרוק מדיה מאתגרת בעובי של 27gsm עד 413gsm. תכונות חדשניות לשליטה במהירות הסורק ולהגנה על הנייר מפני נזק מבטיחות הפעלה חלקה.

עטורי פרסים

Epson בולטת לעומת חברות אחרות בתחום הפיתוח של טכנולוגיה משרדית עם קיימות. המוצרים שלנו תורמים ליצירת חברה שמצמצמת בזבוז, ולכלכלה מעגלית הודות למגוון המדפסות, הסורקים והמקרנים שלנו עם תו TCO-Certified.

פונקציונליות רשת

הורד חבילת תוכנות עשירה בתכונות שמאפשרת למנהלי מערכת לנהל עבודות, משתמשים ומכשירים לקבלת זרימת עבודה יעילה. אם עבודות מוגדרות מראש במכשיר או בתחנת העבודה, המשתמשים נהנים מחוויית סריקה קלה שמניבה פרודוקטיביות מרבית. קבל מידע נוסף על התוכנה Document Capture ועל Epson Device Admin בלחיצה להלן.

סריקה גמישה

סריקה ישירות ממסך המגע של הסורק ויצירת הגדרות ופריסות מותאמות אישית ללא צורך במחשב. ניתן גם לסרוק ולשתף באמצעות מחשב אישי או Mac, על ידי שימוש בתוכנת Epson ScanSmart או באמצעות הטלפון או הטאבלט על ידי שימוש באפליקציית Epson Smart Panel.

מעוניין במידע נוסף?

באפשרותך לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר

1מספר הסורקים עם מזיני הנייר שנמכרו ברחבי העולם משנת 2010 עד 2018. הנתון מבוסס על מגמות מידע רבעוניות של מעקב אחר סורקים Q2 2019.