פתרונות לעסקים

הטכנולוגיה החכמה שלנו תשנה את הדרך שבה אתה עובד, תחסוך לך זמן וכסף, ותשחרר אותך כדי שתוכל להתמקד בעסק העיקרי שלך.

צפה בסרטון הווידיאו
פתרונות לעסקים

טכנולוגיה עסקית במלוא מובן המילה

בעולם העסקי העכשווי, המתקדם במהירות והלחוץ, אתה זקוק לטכנולוגיה שמניבה תוצאות, מסייעת לאנשים לעבוד בצורה יעילה יותר, יוצרת את התדמית הנכונה ושהביצועים שלה יהיו מושלמים בכל עת שתזדקק לה.

כאשר התקציבים דחוקים, לערכו של הכסף יש חשיבות עליונה. Epson מספקת את כל הפתרונות. תן לטכנולוגיה שלנו לנצח אילוצי תקציב, ולאפשר לך לעבוד בצורה יעילה יותר ולהישאר תחרותי.

עבודה בדרכים חכמות יותר

תיהנה מהדפסה מהירה יותר, הקרן את המצגות בקלות, סרוק והדפס כשאתה נמצא מחוץ למשרד ונצל פתרונות חדשניים דוגמת מציאות רבודה. הטכנולוגיה של Epson הופכת מטלות לפשוטות כדי שתוכל להקדיש זמן רב יותר לעשיית עסקים ופחות זמן לניהול הטכנולוגיה.

עלות תפעול כולל נמוכה

הטכנולוגיה של Epson יכולה לחסוך לך כסף מדי יום, ועם שירות הדפסה מנוהלת דוגמת Print365, לסייע לייעל את אופן ביצוע העבודה. אפשר לצוות להתמקד ביצירתיות ובשיתוף פעולה - ללא צורך לדאוג לעלויות.

שמירה על מעורבות ועניין העובדים

תן לצוות דרכים חדשות וחכמות לשתף מידע ולבצע את העבודה באמצעות הפתרונות של Epson. כאשר עומדים לרשותך כלים שבהם אתה משתוקק להשתמש ושברצונך לשלב בעבודה - הפרודוקטיביות תופסת תאוצה.

סיוע בהגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו ב- Epson מבינים את הצורך בשמירה על כדור ארץ ירוק יותר עבור הדורות הבאים.

שירות ותמיכה

מידע נוסף על שירות באתר הלקוח וסוגי האחריות של Epson.

פתרונות חכירה

מידע על דרכים שונות שבהן ניתן ליהנות ממוצרי Epson באמצעות חכירה.

פתרונות תוכנה

ראה למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

שינוי כל סביבה עסקית

צמצום עלויות הדפסה

המדפסות מסדרת WorkForce Pro RIPS שלנו מסייעות בהאצת הפרודוקטיביות על-ידי הפחתת ההוצאה נדרשת לחומרים מתכלים וצמצום הזמן שנדרש לתחזוקה - כדי לאפשר עבודה ללא הפרעות. ואם עוברים ממדפסת לייזר, ניתן לצמצם בשיעור של עד 96% את צריכת האנרגיה, עד 99% מהבזבוז⁴, ועד 92% בפליטת ⁵CO₂, ללא התפשרות על מהירות או איכות.

עבודה בנסיעות

הדפסה, סריקה והקרנה במהלך נסיעות באמצעות מדפסות, סורקים ופתרונות תצוגה קלי משקל, קומפקטיים וניידים.

מידע בתנועה

ניהול, עיבוד וניתוב יעיל של מסמכים באמצעות פתרונות סריקה הניתנים להגדרה כך שיעניקו אוטומטית שמות לקבצים נכנסים ויארגנו אותם. הפונקציה Double Feed Detection Skip (דילוג עם זיהוי הזנה כפולה) מאפשרת לעבד במהירות מסמכים מאתגרים דוגמת מעטפות ומדבקות ממו. בנוסף, מפיקי תקליטורים מאפשרים לשמור נתונים בפורמט DVD ,CD ו- BD שיחזיק מעמד 100 שנים ללא צורך לכתוב אותם מחדש.

ארגון המשרד

הפקת מדבקות עמידות המחזיקות מעמד זמן רב במגוון רחב של חומרים וצבעי טקסט. יוצרי המדבקות מסוג LabelWorks מסייעים לוודא כי דוחות, משאבים, נכסים ותיקים מתויגים בצורה נכונה וקלים לזיהוי.

הדפסה מהירה בנפחים גדולים

הדפסה סופר-מהירה של עד 100 עמודים לדקה של מסמכים איכותיים באמצעות WorkForce Enterprise - מדפסת צבעונית, רב-תכליתית (MFP) בגודל A3, אמינה וידידותית לסביבה עם יחידת גימור אופציונלית, המתאימה לקבוצות עבודה קטנות, ועד לדרישות הנפרסות על-פני מחלקות.

כל תוכן מקבל משמעות

הגדרה מחדש של מצגות ארגוניות באמצעות מקרני סדרת EB-5500 נייחים, עוצמתיים ובמחיר הנוח שלנו. העבר את התמונה בצורה ברורה במגוון תנאי תאורה באמצעות 5,500 לומן ותפוקת אור לבן וצבעוני בהירה במידה שווה - הבהירה עד פי שלושה לעומת דגמי DLP עם שבב יחיד³.

שיתוף פעולה ומעורבות יעילים יותר

באמצעות פתרונות התצוגה שלנו, הפכנו את העבודה על מסמכים ושיתוף הקבצים לקלה יותר, והפכנו את הפגישות הרגילות לפגישות של שיתוף פעולה. גודל המסך ניתן להרחבה עד 100 אינץ' לשם התאמה לחדרים בכמעט כל גודל כדי שכולם יוכלו לראות היטב, וגם לקבל את היכולת לאינטראקציה, לשיתוף ולדיון באיכות Full HD ללא צורך במחשב.

גלה את המגוון הרחב של מוצרי Epson - מדפסות עסקיות, מכשירי MFP, סורקים, מקרים ועוד.

סורקים

מקרנים

מוצרים אחרים

חקר מקרה

גלה מגוון רחב של מקרי מקרים הכוללים מידע על מוצרים ופתרונות של Epson, ומגמות שוק.

חֲדָשׁוֹת

התעדכן בחדשות האחרונות מ-Epson, וגלה עדכונים על מוצרי Epson העדכניים ביותר.

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

הגדלת הפרודוקטיביות והקטנת ההשפעה על הסביבה - ללא פשרות.

מעוניין במידע נוסף?

באפשרותך לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר

1 כפי שנבדק על-ידי BLI, במהלך חודשיים עד פברואר 2017, יציאת דף ראשון לאחר שנת לילה, לעומת מבחר של מכשירים מתחרים, שנבחרו על-ידי Epson. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/inkjetsaving

2 תפוקת דפים מקורבת של עד 84,000 דפים עם יחידת דיו בקיבולת גבוהה. תפוקה בפועל תשתנה בהתאם לתמונות המודפסות ולתנאי השימוש. לקבלת מידע נוסף בקר בכתובת www.epson.eu/pageyield. הדיו המותקן כולל דיו המספיק רק לתמיכה באתחול המדפסת. יש לקנות או לספק דיו חדש לצורך הפעולה רגילה.

3 בהירות הצבעים (תפוקת אור צבעוני) במצב הבהיר ביותר, נמדדה על-ידי מעבדת צד שלישי על-פי IDMS 15.4. בהירות הצבעים תשתנה בהתאם לאופן השימוש. מקרני 3LCD הנמכרים ביותר של Epson לעומת מקרני DLP עם שבב יחיד נמכרים ביותר בהתבסס נתוני מכירות של PMA Research לתקופה דצמבר 2015 עד נובמבר 2016.

4 כפי שנבדק על-ידי BLI, במהלך חודשיים עד פברואר 2017, לעומת מבחר של מכשירים מתחרים, שנבחרו על-ידי Epson. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.eu/inkjetsaving

5 מבוסס על הפקה ועיבוד של חומרי גלם וייצור חומרים מתכלים. כפי שנבדק באמצעות המתודולוגיה של ‏Epson :‏ ‏1‏. החישוב הוא רק פליטת CO2 בתור העמסה סביבתית על התחממות גלובלית. 2. תוצאת החישוב מבוססת על הצהרה עצמית. (לא התקבל אימות של צד שלישי). 3. אנחנו משתמשים במקדם CO2 ‫(ק"ג- CO2 /יחידה) שפורסם במסד הנתונים 'LCA Pro' של JEMAI.

6 בדרך כלל מדפסות לייזר צורכות 1500W להדפסה במהירות של 45-55 דפים לדקה. ל- WorkForce Enterprise צריכת אנרגיה נמוכה של 180W – 320W והיא מדפיסה עד 100 עמודים לדקה.

7 נתח שוק גדול ביותר עבור מקרני 500 לומן ומעלה. הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited בתקופה שבין 2001 עד 2016.

8 הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited לתקופה שבין 2001 עד 2015.‬