משתפים פעולה בתחום החינוך

צפה בסרטון הווידיאו
פתרונות לתחום החינוך

פיתוח שנועד להעשרת הלמידה

אנחנו ב- Epson מבינים את חשיבות החינוך ואנו משתמשים בידע זה כדי לתכנן טכנולוגיה ההופכת את הלמידה לרציפה ויעילה. הפתרונות שלנו מניעים את המידע. הם מחברים בין קבוצות המשתפות פעולה, לוכדים את תשומת הלב ומעצימים הן מורים והן תלמידים.

הטכנולוגיה הנפוצה כיום חייבת לעבוד בצורה חלקה ורציפה. החל בשיתוף מסך ולמידה גמישה ועד לשיתוף פעולה בין מיקומים שונים, וגם להעצים מחנכים ותלמידים באמצעות אסטרטגיית "הבא את המכשיר שלך לעבודה"‬ (BYOD). הטכנולוגיה של Epson תומכת בסביבות למידה דינמיות שכאלה.

השקעה בעתיד

התלמידים מחוברים כיום יותר מאשר אי-פעם - והם מצפים ליכולות זהות מהטכנולוגיה המשמשת אותם כדי ללמוד. פתרונות Wi-Fi שלנו פשוטים לשימוש, אמינים במיוחד וקלים לתחזוקה. הם מציבים את מוסד הלימודים בחוד החנית של טכנולוגיית החינוך, ומגנים על השקעתך בעתיד.

רואים את תוצאות

הלמידה מתעוררת לחיים ומדרבנת סוגים שונים של יכולות. הענק לתלמידים את תחושת הביטחון והאפשרות לחקור את הרעיונות שלהם ועורר בהם שאיפה לגלות פתרונות משל עצמם. פתרונות שיתוף הפעולה שלנו מאפשרים לתלמידים להתחבר לתוכנית הלימודים, כדי להשיג תוצאת טובות יותר ולפתח מיומנויות לחיים.

קבלת תמונה פיננסית מלאה

ציוד ה- IT צריך להיות מסוגל להחזיק מעמד, קל לתפעול ולתמוך בתוכנית לימודים צולבת. הטכנולוגיה של Epson מציעה תמורה כבר מהרגע הראשון, כך תוכל להתמקד בשחרור היצירתיות ושיתוף הפעולה - ללא צורך לדאוג לעלויות נסתרות.

הגנה על עתיד כדור הארץ

אנחנו ב- Epson מבינים את הצורך בשמירה על כדור ארץ ירוק יותר עבור הדורות הבאים.

שירות ותמיכה

מידע נוסף על שירות באתר הלקוח וסוגי האחריות של Epson.

פתרונות תוכנה

ראה למטה את כל מגוון פתרונות התוכנה ותאימות המערכות שלנו, לרבות אלה המסופקים על-ידי השותפים שלנו.

טכנולוגיה שמעוררת לחיים את הלמידה

לכידת ההתעניינות של התלמידים

העשר את הלמידה עם מצלמת המסמכים Epson - מצלמת Full HD שולחנית קלת משקל. הצג דפים מודפסים גדולים, אובייקטים תלת-ממדיים, ניסויים ואפילו יצורים חיים במבט מקרוב, הן לקבוצות עבודה והן לקהלים גדולים.

צמצום עלויות הדפסה

המדפסות מסדרת WorkForce Pro RIPS שלנו מסייעות בהאצת הפרודוקטיביות על-ידי הפחתת ההוצאה נדרשת לחומרים מתכלים וצמצום הזמן שנדרש לתחזוקה - כדי לאפשר עבודה ללא הפרעות.

שינוי אופן הלמידה

עודד דו-שיח בין התלמידים והמורים באמצעות פתרונות התצוגה האינטראקטיביים של Epson המיועדים להקרנה ממרחק אולטרה קצר. גודל המסך דווקא כן קובע. לכן הפק יתרונות מהקרנת תוכן Full HD על מסך ניתן להרחבה עד גודל של 100 אינץ', וצור אינטראקציה בין פרוייקטים של קבוצה בעזרת מחוות או עטים, וצור, שתף ונהל דיון על הערות ללא צורך בהפעלת מחשב.

ארגון וסדר

הפק מדבקות עמידות המחזיקות מעמד זמן רב במגוון רחב של חומרים וצבעי טקסט. יוצרי המדבקות מסוג LabelWorks מסייעים לוודא כי דוחות, משאבים, נכסים, תיקים, כבלים ורכיבים מתויגים בצורה נכונה וקלים לזיהוי.

מידע בתנועה

אפשר לתלמידים להשתמש במכשירים המהירים ובעלי הרזולוציה הגבוהה שלנו כדי ללכוד פרטים בחומרי מחקר - החל בנגטיבים, תמונות, ספרים ועיתונים.

הפקת משאבים אפקטיביים יותר

בעזרת המדפסות בפורמט רחב שלנו, ניתן להפיק פוסטרים, כרזות, תמונות קנבס, רול-אפים ועוד, ללא צורך בבית דפוס מקצועי. חלק מהדוגמאות לשימוש: סטודנטים לאדריכלות היוצרים תוכניות ועיצובי CAD, סטודנטים לאופנה היוצרים הדפסים ותבניות, וסטודנטים הלומדים אומנות וצילום.

הדפסת מהירה בנפחים גדולים

הדפסה סופר-מהירה של עד 100 עמודים לדקה של מסמכים איכותיים והאצת הפרודוקטיביות באמצעות WorkForce Enterprise - מדפסת מחלקתית צבעונית, רב-תכליתית (MFP) בגודל A3, אמינה וידידותית לסביבה עם יחידת גימור אופציונלית.

מיקסום ההשפעה של המצגות

תוכל לפתח למידה ולעורר את המשאבים לחיים עם צבעים בהירים באופן יוצא מהכלל ורזולוציה גבוהה ואיכותית שניתנת להתאמה לחדר בכל גודל כמעט.

כל ילד מקבל את נקודת המבט הטובה ביותר

58% מהתלמידים אינם יכולים לקרוא את כל התוכן על לוח תצוגה שטוח בגודל 70 אינץ'⁴

מוצרים

מדפסות

סורקים

מקרנים

מוצרים אחרים

חקר מקרה

גלה מגוון רחב של מקרי מקרים הכוללים מידע על מוצרים ופתרונות של Epson, ומגמות שוק.

חֲדָשׁוֹת

התעדכן בחדשות האחרונות מ-Epson, וגלה עדכונים על מוצרי Epson העדכניים ביותר.

מעוניין במידע נוסף?

באפשרותך לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר

¹ ברשתות מקומיות עם Epson Multi-PC projection או באמצעות אפליקציית Epson iProjection המיועדת לשימוש במכשירי Android ו- iOS ו- Google Chromebooks.

² כפי שנבדק על-ידי BLI, במהלך חודשיים עד פברואר 2017. FPOT (זמן יציאת דף ראשון) לאחר שהמדפסת הייתה במצב שינה במהלך לילה, לעומת המכשירים המתחרים שנבחנו במועד הפרסום. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/inkjetsaving.

³ תפוקת דפים מקורבת של עד 84,000 דפים עם יחידת דיו בקיבולת גבוהה. תפוקה בפועל תשתנה בהתאם לתמונות המודפסות ולתנאי השימוש. למידע נוסף, בקר בכתובת www.epson.eu/pageyield. הדיו המותקן כולל דיו המספיק רק לתמיכה באתחול המדפסת. יש לקנות או לספק דיו חדש לצורך הפעולה רגילה.

בהשוואה לסוג דגם מוביל של לוח תצוגה בגודל 70 אינץ' ברזולוציית ⁴4K (מכירות עיקריות - ביחידות - חוץ ממכירות לבתי מלון לפי נתוני PMA Distributor לצפון אמריקה, עבור מכירות בחודשים ינואר-ספטמבר 2015) ברוחב 6.7 מטרים x עומק 8.2 מטרים בסידור המתאים לכיתה. בעת שהתבקשו להעתיק שישה פריטי מידע קצרים מהשקופית המוקרנת, 58% מהתלמידים בגיל 22-12 העתיקו לפחות פריט אחד בצורה שגויה. מבוסס על מחקר שנערך בארה"ה על-ידי Radius Research, אפריל 2016.

⁵ בהשוואה למקרני ה-DLP בעלי השבב היחיד המובילים בתחום הבידור הביתי. מקרני 720p מתוצרת Epson מספקים בהירות גבוהה פי שלושה; מקרני 1080p מתוצרת Epson מספקים בעקביות בהירות גבוהה פי שניים עד שלושה. בהתבסס על נתוני NPD, מיולי 2011 ועד יוני 2012. בהירות צבע (תפוקת אור צבעוני) נמדדה בהתאם ל-IDMS 15.4. בהירות הצבעים תשתנה בהתאם לאופן השימוש. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/CLO.

⁶ מכירת לוחות וירטואליים על-ידי Sommers & Jenkins

⁷ כפי שנבדק על-ידי BLI, במהלך חודשיים עד פברואר 2017, לעומת מבחר של מכשירים מתחרים, שנבחרו על-ידי Epson. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר www.epson.co.il/inkjetsaving.

בדרך כלל מדפסות לייזר צורכות ⁸1500W להדפסה במהירות של 55-45 דפים לדקה. ל- WorkForce Enterprise צריכת אנרגיה נמוכה של 320W – 180W והיא מדפיסה עד 100 עמודים לדקה.

⁹ מבוסס על הפקה ועיבוד של חומרי גלם וייצור חומרים מתכלים. כפי שנבדק באמצעות המתודולוגיה של Epson: 1. החישוב הוא רק פליטת CO2 בתור העמסה סביבתית על התחממות גלובלית. 2. תוצאת החישוב מבוססת על הצהרה עצמית. (לא התקבל אימות של צד שלישי). 3. אנחנו משתמשים במקדם CO2 ‫(ק"ג- CO2 /יחידה) שפורסם במסד הנתונים 'LCA Pro' של JEMAI.