סדרת SURECOLOR SC-F

עיצוב מדויק לקבלת ביצועים גבוהים ללא מאמץ

חיסכו�� בזמן ובכסף בהפקה איכותית של שלטי בד, ביגוד ספורט, בגדים, פריטי קידום מכירות, אביזרים וגאדג'טים על בדים, פריטי ביגוד וחומרים קשים. כל המוצרים מפותחים ומיוצרים במיוחד על ידי Epson כדי לספק אמינות, ביצועים קלים ועלויות הפעלה נמוכות ללא תחרות. הדיו מסוג UltraChrome DS מבטיח הדפסות מלאות חיים וטכנולוגיית ראש הדפסה מעולה, פירושה השבתה מינימלית ופרודוקטיביות מקסימלית.

הצגת המגוון

הפתרון המושלם להדפסה באיכות-גבוהה על בדים

תן חופש ליצירתיות שלך באמצעות מגוון צבעים רחב ותוצאות איכותיות. למעצבי וליצרני אופנה, סדרת מדפסות הסובלימציה SureColor SC-F מעניקה צבעים יציבים, צבעי שחור מוגדרים היטב ותחזוקה קלה ופשוטה. הסדרה אידיאלית לתנאי ייצור דינמיים ותובעניים ומתאימה לשימוש עם מגוון רחב של סוגי טקסטיל - בין אם תדפיס בגד יחיד לתצוגת אופנה או תזדקק לריצות הדפסה ארוכות.

פתרונות איכות לרמות הפקה שונות

השגת תוצאות מרשימות פעם אחר פעם עם סדרת SureColor SC-F. הפק רצפי הדפסה קטנים עד בינוניים שעונים על הדרישות לאיכות גבוהה בבדי פוליאסטר ובמוצרים שיווקיים אחרים ללא צורך בהכנות מקדימות. בלב המדפסות שלנו נמצאים ראשי הדפסה מסוג PrecisionCore TFP המיועדים לביצועים עוצמתיים. המדפסות נועדו לספק איכות יוצאת מהכלל במהירויות הדפסה גבוהות והדיו שלנו לסובלימציה מוסיף להן יתרון. הדיו מיוצר במיוחד לצד נייר הטרנספר כדי לאפשר שחרור מדויק של הדיו ביצירת סובלימציה על מגוון רחב של פריטים.

פתרון רב-תכליתי לכל צורכי ההפקה שלך

איכות יוצאת דופן ומגוון רחב של יישומים

סדרת מדפסות הסובלימציה שלנו SureColor SC-F נותנת דרור ליצירתיות שלך. אפשר להפיק פריטי אופנה, בגדי ספורט, בדי טקסטיל לבית, שילוט ומוצרי קידום מכירות במהירות ובצורה איכותית ואמינה. סדרת מדפסות זו כוללת גם מדפסת הסובלימציה מדגם SC-F9400H של Epson - פתרון הדפסה המציע בפעם הראשונה דיו פלואורסצנטי בצבע ורוד וצהוב.

תוצאות מהממות, בכל פעם

פתרונות ההדפסה הרב-תכליתיים להדפסה ישירה על בד (DTG) של Epson מאפשרים תגובה מהירה להזמנות נכנסות. הם מתאפיינים ברמות דיוק גבוהות ומאפשרים לעסקים לעמוד בזמני אספקה מהירים, תוך הפקת עיצובים מורכבים על מגוון פריטי לבוש מכותנה בהירה וכהה.

פתרון הדפסה הרמוני

כל היבט והיבט של ה- SureColor SC-F3000 נשקל ונבחן בקפידה כדי להבטיח איכות בכל שלב של תהליך ההדפסה:

  • פתרון דיו לפי נפח: שקיות דיו קומפקטיות בנפח של 1.5 ליטרים

  • כוונון אוטומטי של גובה ראש ההדפסה: חיישנים לזיהוי אוטומטי של גובה פני השטח של הבגד, להחלפה קלה ולקבלת תוצאות מהממו�� ועקביות

  • תוכנת Garment Creator: להגדרה פשוטה וייצור מהיר של עיצובים מותאמים אישית

  • שימוש קל ונוח: מסך מגע אינטואיטיבי במיוחד בגודל 4.3 אינץ' ותכנון ידידותי למשתמש

  • הפתרון המושלם: כולל מדפסת, ראש הדפסה, תוכנה וסוגי דיו

איכות יוצאת דופן בכל פעם

עסקים שדורשים רמות דיוק גבוהות, זמני עבודה קצרים ויכולת הפקת עיצובים מורכבים על מגוון של פריטי לבוש, יגלו שמדפסת SureColor SC-F3000 מציעה יעילות הפקה אמינה, מהירה וללא דופי.

הפתרון המושלם להדפסת טקסטיל

כל היבט של סדרת SureColor SC-F מתוכנן כדי להוות חלק מכריע בתהליך אספקת פתרון הדפסה צבעונית חלק של מוצר מושלם.

מצוינות ופרודוקטיביות בהדפסה תעשייתית ישירה על בדים

סדרת Monna Lisa מציעה מערכת שמשולבת באופן מלא להדפסה תעשייתית ודיגיטלית על טקסטיל. כל המרכיבים של המערכת – הטכנולוגיה, הדיו וההנדסה – הם חלק מ-Total Textile Solution, תהליך שהופק על ידי Epson הודות לרכישות של F.lli Robustelli ושל For.Tex. בזכות איכות, פרודוקטיביות וגמישות, סדרת Monna Lisa עומדת בדרישות השוק התעשייתי בתחומים כגון אופנה עילית, אופנה, אביזרים, מוצרי טקסטיל לבית ובגדי ספורט.

חקר מקרה

גלה מגוון רחב של מקרי מקרים הכוללים מידע על מוצרים ופתרונות של Epson, ומגמות שוק.

חֲדָשׁוֹת

התעדכן בחדשות האחרונות מ-Epson, וגלה עדכונים על מוצרי Epson העדכניים ביותר.

מעוניין במידע נוסף?

באפשרותך לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר