הדור הבא של טאבלטים לנקודות מכירה (POS)

סדרת TM-m30II-SL עטורת הפרסים מספקת הדפסת קבלות קומפקטית, מסוגננת ורב-תכליתית*

צפייה בסרטון
הצגת מוצרים
פתרונות לנקודת מכירה ניידת (MPOS)

תמיכה באתגרים שלך

פתרונות mPOS הפכו לכלי חיוני לקמעונאים בכל התחומים – חנויות פופ אפ ובוטיקים של אאוטלטים, מסעדות וברים – כדי להעניק לקונים חוויית קניות בלתי נשכחת וללא סיבוכים.

לנו יש פתרונות המתחברים בקלות עם טאבלטים ועם מכשירים ניידים ומאפשרים הדפסת קבלות מכל מקום בחנות, בנוסף לתמיכה בקשת רחבה של מערכות הפעלה.

אנחנו מבינים שבעולם האירוח של ימינו הדרישות משתנות חדשות לבקרים, ולכן פתרון mPOS יעיל יותר הוא מצרך חיוני להשגת שביעות רצון של לקוחות וצמיחה של העסק.

ל-Epson יש פתרונות mPOS חכמים, פונקציונליים ומסוגננים לכל האתגרים העסקיים שלך כדי לשפר את שירות הלקוחות, וכדי לעשות את החיים שלך מעט יותר קלים.

תוכננו במיוחד בכדי לאפשר חיבור מתמשך וניידות

חנויות מתמחות וחנויות בוטיק, מסעדות קטנות, ברים, בתי קפה ומעדניות. למשתמשים שמעריכים קישוריות למכשירים ניידים (כולל אפשרויות "סנכרון וטעינה" בטאבלט) לחוויית קניות נטולת מטרדים.

מדפסת לנקודת מכירה ניידת (mPOS) שיכולה לשמש כרכזת לציוד היקפי אחר תהיה יתרון נוסף. עיצוב אטרקטיבי וקומפקטי שמתאים בצורה חלקה לסביבת העבודה. איכות בנייה ואמינות שנוסו ונבדק.

חנויות פופ אפ

נראית מצוין בנקודת המכירה

אתרי קמעונות ומזון ארעיים – לאלה שדורשים שירות אמין ללא הפסקה. קישוריות מצוינת שעומדת בדרישות המערכת של לקוחות mPOS, כולל "סנכרון וטעינה" בטאבלט

המשתמשים נהנים גם מעיצוב מסוגנן ושימושי עם ניצול שטח קטן, וממדפסת מהימנה במיוחד עם איכות הבנייה האמינה והמוכחת של Epson.

משאיות אוכל

מחזיקה מעמד בסביבות עבודה תובעניות

עבור אלה שיפיקו תועלת ממערכת מבוססת-טאבלט, קלה לשימוש ומוכרת במחיר סביר. קומפקטית, עמידה ואמינה. עבור מי שמחפש לפתור את בעיית זירוז התור וצריך ליצור זרימת עבודה יעילה יותר.

קיוסקים

קיצור זמני ההמתנה תוך המשך העבודה

מזון מהיר בלקיחה עצמית, קופות שירות עצמי, כרטוס בשירות עצמי. המשתמשים זקוקים לפתרון אמין ועמיד במיוחד, עיצוב קומפקטי ועלות תפעול נמוכה במיוחד. פתרון קל להתאמה לעיצוב קיוסק קיים. חיישן המתריע שהנייר עומד להיגמר ומאפשר הפעלה ללא צורך בהשגחה.

מציאת פתרון mPOS המתאים ביותר לעסק שלך

לנו יש פתרונות המתחברים בקלות עם טאבלטים ועם מכשירים ניידים ומאפשרים הדפסת קבלות מכל מקום בחנות, בנוסף לתמיכה בקשת רחבה של מערכות הפעלה. אנחנו גם מבינים שבעולם האירוח של ימינו הדרישות משתנות חדשות לבקרים, ולכן פתרון mPOS יעיל יותר הוא מצרך חיוני להשגת שביעות רצון של לקוחות וצמיחה של העסק.

ל-Epson יש פתרונות mPOS חכמים, פונקציונליים ומסוגננים לכל האתגרים העסקיים שלך כדי לשפר את שירות הלקוחות, וכדי לעשות את החיים שלך מעט יותר קלים.

מדפסות לקבלות

מדפסות קבלות סדרת TM-m נוצרו עם mPOS בדעת, ומציעות עיצוב תעשייתי חלק וקומפקטי שמשלים בצורה חלקה טאבלטים מודרניים ומכשירים חכמים.
ה-TM-m30II-SL הוא פתרון mPOS all-in-one בסגנון המשלב פונקציונליות לתמיכה בטאבלט לשם נוחות וחיסכון במקום, הופכת אותו לבחירה אידיאלית להגדרות mPOS יעילות.

מדפסות ניידות לקבלות

לנו יש פתרונות המתחברים בקלות עם טאבלטים ועם מכשירים ניידים ומאפשרים הדפסת ��בלות מכל מקום בחנות, בנוסף לתמיכה בקשת רחבה של מערכות הפעלה. אנחנו גם מבינים שבעולם האירוח של ימינו הדרישות משתנות חדשות לבקרים, ולכן פתרון mPOS יעיל יותר הוא מצרך חיוני להשגת שביעות רצון של לקוחות וצמיחה של העסק.

ל-Epson יש פתרונות mPOS חכמים, פונקציונליים ומסוגננים לכל האתגרים העסקיים שלך כדי לשפר את שירות הלקוחות, וכדי לעשות את החיים שלך מעט יותר קלים.

תצוגת לקוחות

שיפור המיתוג והדגשת מבצעים בעזרת תצוגות לקוח מסוגננות וקלות לשימוש עם התקנה פשוטה.

טכנולוגיות חכמות

משפחת מוצרי נקודות המכירה הניידות, כמו גם כלי השירות והתכונות הנלווים המרשימים שלנו, מבטיחים שכל צורכי נקודת המכירה יקבלו מענה מלא גם תוך כדי צמיחת העסק. יש לנו כמה תכונות מובילות בשוק המובנות במוצרים שלנו, שעובדות בהרמוניה עם החומרה שלנו כדי לשפר את הביצועים.

סיפורי לקוחות לדוגמה

חזון, דעות וחדשות מ-Epson שמיועדים לעורר השראה, לספק מידע ולסייע – למדו על המגמות בתעשייה, גלו כיצד הלקוחות שלנו מיישמים את המוצרים שלנו, והשתמשו בתובנות אלה כדי לקבל החלטות מושכלות.

חדשות

קבלו מידע נוסף על המוצרים שאנחנו משיקים, כיצד הלקוחות שלנו משתמשים בהם, ואת נקודות המבט והדעות שלנו על מה שקורה בעולם שבו אנחנו חיים.

זקוק למידע נוסף?

ניתן למצוא מדריכים טכניים, תוכנות ומידע נוסף על כל מוצרי ה-mPOS שלנו.

מעוניינים במידע נוסף?

באפשרותכם לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר