Epson Device Admin

נהל בקלות ומרחוק את כל צי המדפסות והסורקים¹, לרבות היכולת להתקין, להגדיר, לנטר, לתחזק ולפתור בעיות במכשירים כדי לקבל פרודוקטיביות מוגדלת ולחסוך בעלויות.

שליטה, ניתוח וניהול צי המדפסות שלך בצורה מרכזית מתוך ממשק אינטואיטיבי. חסוך זמן וכסף באמצעות תוכנת Epson Device Admin החדשנית.

באמצעות Epson Device Admin המשימה המטרידה של ניהול וניטור צי המדפסות והסורקים נעשית קלה. התוכנה תואמת למגוון גדול של מדפסות וסורקים העובדים ברשת, ושולטת בכולם באמצעות ממשק אחד חכם ואינטואיטיבי. הורד את Epson Device Admin עוד היום וקבל שליטה בצי המכשירים שלך.

נטר ונהל בצורה מרכזית צי של מדפסות וסורקים הפועלים ברשת

באמצעות כלי שירות לניהול ברשת, עקביות בכלי העבודה - כלומר שימוש באותו הכלי למגוון רחב של שימושים - ניתן לחסוך זמן ולהגביר את התפוקה של המפעיל.

בנוסף, פתרון חדשני זה של Epson מסייע להגדיל את הפרודוקטיביות של משתמש הקצה על-ידי מיקסום זמן הפעולה התקינה של המכשיר ופתרון בעיות באופן יזום. הוא מסייע גם לבנות רשימה של מכשירים הכולל את מספר וסוג המכשירים וגם את האפשרויות המותקנות בהם.

חיסכון בזמן ושליטה בעלויות

תוכנת Epson Device Admin מאפשרת למנהלי IT לארגן את ניהול המכשירים בהתבסס על הצרכים. לדוגמה, ניתן לארגן מכשירים לפי מיקום גיאוגרפי או לפי סוג המכשיר. לקבוצה הראשית ניתן לקרוא בשם העיר, קבוצות משנה בעיר לשייך לכל בנין או משרד, וקבוצות משנה נוספות בכל בנין ניתן לשייך לקומות או למחלקות.

תאימות לכל מוצרי Epson

יותר מ- 400 מכשירים של Epson נתמכו עם ההשקה של Epson Device Admin, לרבות מדפסות לייזר ומדפסות WorkForce Pro, ColorWorks, מדפסות בפורמט רחב וסורקים. מספר זה ממשיך לגדול ככל ש- Epson ממשיכה להשיק מוצרים חדשים.

יעילות מוגברת באמצעות ממשק אינטואיטיבי

תוכנת Epson Device Admin מציעה ממשק משתמש אינטואיטיבי ומבצעת במהירות פעולות מורכבות. ממשק המשתמש תוכנן כדי שיהיה יעיל ואינטואיטיבי, להגביל את מספר השלבים הנדרשים כדי להשלים משימה ולפשט את פעולת התוכנה.

כלי ניתוח וניהול

פונקציית הניטור אוספת נתונים ממכשירים ויכולה לספק דוחות סטטוס וניתוח היכולים לסייע להבטיח שתשתיות ההדפסה שומרות על רמת ביצועים מתקדמת ומקצועית. מנהלי מידע וטכנולוגיה (CIO/CTO) יכולים להפיק תועלת מדוחות השימוש במכשיר לשם בקרת עלויות והקצאות תקציב. הדוחות נשלחים ישירות לתיבות הדוא"ל שלהם.

הורד

אם ברצונך לנצל את תוכנת החינם Device Admin, תוכל להוריד אותה כאן ולשפר מייד את היעילות.

תכונות

שליטה קלה בצי מכשיריםמתוך המסוף של Epson Device Admin, מנהלי IT יכולים להציג מידע מפורט על כל מכשיר, דוגמת קישוריות רשת, רמת חומרים מתכלים ואיסוף מונה ההדפסות. ניתן להגדיר התראות ודוחות אוטומטיים לקבלת שליטה מתקדמת יותר לגבי סטטוס המכשיר והשימוש בו.
הגדרת תצורה חלקה של ציים גדוליםניתן ליצור בקלות תבנית תצורה עבור מכשיר אחד, ולאחר מכן לשכפל אותה בקלות עבור צי גדול
התראות אוטומטיתמנהל IT יכול להקצות בכל מחלקה/משרד אדם כאחראי לקבלת הודעות על התראות או אירועים הנשלחים דרך דוא"ל.
תאימות רחבה למוצרי Epsonתיהנה מחוויה עקבית של ניהול כל מכשירי Epson הודות לתאימות EDA עם מדפסות WorkForce Pro, סורקים עסקיים ומדפסות בפורמט רחב של Epson.
התראות דוא"ל לתחזוקה מונעתנטר ביעילות את מצבם של חומרים מתכלים באמצעות התראות דוא"ל מתקדמות.
חיסכון בזמן ובכסףEDA יכולה לסייע לך לחסוך זמן הודות ליכולתה לגלות אוטומטית כתובת IP של מכשיר חדש, להגדיר קבוצות במהירות ובקלות, את פונקציות הניטור הקשורות אליהן, ולהגדיר או לשנות הגדרות רשת של מכשיר לשם פריסה ראשונית או לאחר ההתקנה.
קבלת ניראות עם דיווח מתקדםעבור מנהלי IT וטכנולוגיה הרוצים להישאר בשליטה על תקציבים ועלויות שוטפות, כלי הדיווח המתקדמים של Epson Device Admin יכולים להזות את הדברים הבאים: מהו השימוש בצבע לעומת בשחור-לבן? האם ישנו ניצול יתר או חוסר ניצול של מכשירים? האם הניצול גדל או קטן מחודש לחודש?
לקיחת פיקוד עם כלי ניהול מתקדמים וקלים לשימושEDA מתוכננת עם תכונות ניהול מתקדמות דוגמת פריסת צי מדפסות הניתנת להתאמה אישית, התראות משמעותיות, ניהול יזום ומראש של חומרים מתכלים, וכן הגדרת וניטור צי מכשירים. הוסף את המכשירים החדשים האחרונים, והחל מדיניות קיימת של הארגון בשלב אחד על-ידי הוספתם לקבוצות קיימות, חיסכון בזמן ופישוט הניהול של המכשיר.
התאמת צי המכשירים לצרכים משתניםהשתמש בדיווח היסטורי כדי לזהות מכשירים אשר ייתכן שאינם מנוצלים או שיש להם תפקוד מיוחד שאותו ניתן למנף כדי לענות לצרכים העסקיים המשתנים.
ניהול קבוצתי גמיש עבור מכשיריםצור ללא הגבלה קבוצת מכשיריםהמבוססת על המיקום, הסוג והדגם שלהם לניהול קל ולמטרות מעקב אחרי נכסים.
גישה מהירה למידע קריטי על צי המכשיריםהצג סטטוס, תצורה, התראות, קבוצות ופתרון בעיות של המכשיר - והכל במסך יחיד.
Supported Operating SystemsMicrosoft Windows 7 SP1 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 8 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 8.1 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 10 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 2008 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 2008R2 64bit, Microsoft Windows 2012/2012R2 64bit.

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

מעבר מטכנולוגיה של לייזר למדפסות בטכנולוגיה נטולת חום תעזור לכם לחסוך בצריכת האנרגיה ולצמצם את ההשפעה של ההדפסה על הסביבה.

מעוניין במידע נוסף?

באפשרותך לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר

¹ מדפסות הזרקת דיו מקצועיות ועסקיות לעבודה ברשת, מדפסות לייזר/MFPs, סורקים ומדפסות בפורמט רחב