יצירתיות מבריקה מתעוררת לחיים

מגוון המקרנים הנייחים של Epson
מקרנים נייחים

מובילים את הדרך במצוינות טכנולוגית ויזואלית

ההצלחה שלכם בעולם התקשורת החזותית היא החופש להקרין תמונות בהירות יותר, נועזות יותר ויצירתיות יותר, בכל סביבה. זו הסיבה לכך שאנו עובדים קשה כל כך על פיתוח פתרונות חדשניים ורב-תכליתיים שלוקחים את התמונות המוקרנות לממדים חדשים.

המחויבות שלנו לאיכות המוצר, לטכנולוגיה ולקשר ביניהם, בגיבוי שירות ותמיכה שאין כדוגמתם, היא הסיבה לכך שאנו יצרני המקרנים מס' 11 בעולם מאז שנת 2001.

החל בתחום החינוך וגלריות לאומנות ועד לשילוט דיגיטלי ואירועי חברות, מצי מקרנים בארגון ועד לשוק ההשכרה והבימוי, המקרנים של Epson הם הפתרון החכם והמתקדם.

טכנולוגיה חדשנית

המקרנים שלנו מוסיפים גמישות, איכות ויצירתיות לרוב סביבות ההקרנה. החל ממזעור מוצרים ועד כלי התקנה פשוטים, Epson ממשיכה לחולל מהפכה בשוק התצוגה ולהביא הקרנה ברמה עולמית לשוק הולך וגדל. יצרנו את מקרן ה-20,000 לומן הקטן בעולם1, EB-PU2220B, באמצעות טכנולוגיית ה-3LCD והלייזר החדשניות ביותר שלנו.

סדרת EB-PU2200 מציעה התקנה והגדרה קלות יותר, תחזוקה פשוטה, איכות תמונה יוצאת מהכלל ויתרונות סביבתיים אמיתיים.

בואו להיות יצירתיים יותר בעזרת טכנולוגיית המקרנים המובילה בעולם

Epson היא יצרנית המקרנים המובילה בעולם ואנו מחויבים לשמור על ההישג הזה. 70% מצוות המחקר והפיתוח החזק שלנו, המונה 1,100 איש, מקדישים זמנם אך ורק לגילוי אפשרויות מלהיבות בתחום טכנולוגיית המקרנים. אנחנו לעולם לא מפסיקים לעבוד כדי למצוא דרכים נוספות להעניק ללקוחותינו את כל החידושים באיכות, באמינות ובגמישות.

פתרונות להשכרה ובימוי

יצירת ההופעה הוויזואלית האולטימטיבית

הביצוע הוא יותר ממה שרואים על הבמה. המטרה היא לאפשר לקהל להרגיש מחובר באמת על-ידי כך שיחוש את הטקסטורה, החדות, הבהירות והפירוט של אפקטים ויזואליים מהממים.

מקרני ה-Pro AV הרב-תכליתיים ובעלי הביצועים הגבוהים שלנו, שבראשם דגמי EB-L30000U,‏ EB-PU2220B ו-EB-PU2010B, מתוכננים לספק אמינות וגמישות יוצאות מהכלל.

המקרנים עומדים בדרישות הקהל בתיאטרון, באודיטוריום, בקונצרטים, באירועי ארגונים וחברות בקנה מידה גדול ובאתרים חיצוניים ברחבי העולם.

פתרונות התקנה לאטרקציות תיירותיות

ספקו חוויות מדהימות שהקהל שלכם לעולם לא ישכח

תצוגות ויזואליות מהממות יוצרות חוויות בלתי נשכחות שגורמות ללקוחות לחזור שוב ושוב. המקרנים המתקדמים ביותר שלנו משלבים טכנולוגיית 3LCD וטכנולוגיית שיפור ל-4K עם צבעים מלאי חיים ויחס ניגודיות גבוה במיוחד כדי להפיק שחזור תוכן שובה עין ומציאותי, ללא אפקט קשת כלל – במיוחד בשביל זמן הסלפי.

מקרני הלייזר מסדרת EB-PU1000, המתאפיינים ברב-תכליתיות גבוהה, מספקים טווח בהירות בין 6,000 ל-10,000 לומן ותומכים במגוון אפשרויות של עדשות כדי שתוכלו למצוא את הפתרון המושלם. ניתן אף להוסיף מצלמה חיצונית של Epson כדי לקבל גישה לפונקציונליות מתקדמת של התקנה וכיול.

EB-PU2010, דגם הדגל הקומפקטי אך העוצמתי מסדרת ה-10,000 לומן, משיג ביצועים אמינים ובמקביל מציע חדות ובהירות תמונה יוצאות מן הכלל. הודות לכך הוא מושלם למגוון של מיקומים, כולל גלריות, פארקי שעשועים, מיצבי אמנות דיגיטלית ואטרקציות תיירותיות רבות אחרות.

פתרונות תצוגה לארגונים ולהשכלה גבוהה

שדרגו את התקשורת שלכם לשלב הבא

צרו עניין אצל סטודנטים באמצעות מצגות בהירות יותר על ידי שימוש בפתרונות התצוגה שלנו להשכלה גבוהה, ותוכלו להעביר את התוכן שלכם באופן שיקנה לו את ההשפעה הגבוהה ביותר.

מקרני הלייזר שלנו מסדרת EB-PU1000 ו-EB-PU2200 מתוכננים לדרישות של בהירות גבוהה עם טווח של 6,000 לומן עד 20,000 לומן. עדשות אופציונליות עם רכיבי אופטיקה ממונעים מספקות גמישות בהתקנה, ומושלמות בעת החלפה ושדרוג של פתרונות תצוגה קיימים.

רתקו את תשומת הלב של קהלים במקומות עבודה עם תצוגות בקנה מידה גדול

שדרגו לטכנולוגיית תצוגת הלייזר העדכנית ביותר מתוך מגוון המקרנים שלנו מסדרת EB-L700, שזמינים במחיר נוח ומתאימים לחללי ישיבות גדולים ובינוניים, עם בהירות של עד 7,000 לומן ורזולוציה של עד 4KE.

תוכלו להשיג מצגות באיכות גבוהה ובמסך גדול עם גמישות המאפשרת הקרנה ממגוון מקורות שונים, כולל שימוש אלחוטי בטכנולוגיית שיקוף מסך מובנית ומערכת המצגות האלחוטית החדשה שלנו, ELPWP10. תוכלו להחליף בקלות פתרונות תצוגה מדור קודם הודות להיסט עדשה ידני רחב ותמיכה בקלט 4K.

שליטה וניטור בקלות

נטרו בקלות את צי המקרנים שלכם ושלטו בפונקציות בסיסיות של המקרן, כגון הפעלה וכיבוי או החלפת מקור. כוונו מרחוק את מיקוד העדשה או מיקום התמונה של מקרנים תואמים ומדדו את נתוני התפעול העיקריים של המקרן.
קבלו גישה לצי המקרנים שלכם מכל מקום באמצעות הפתרון מבוסס הענן שלנו, Epson Projector Management Connected (‏EPMC).‏
להורדת Epson Projector Management‏
להורדת Epson Projector Management Connected

תצורה פשוטה

מעולם לא היה פשוט יותר להגדיר ולקבוע תצורה לצי גדול של מקרני Epson – הודות לתקשורת טווח אפס (NFC) ולאפליקציה החינמית Epson Projector Configuration Tool ‏(EPCT). פשוט רשמו את נתוני המקרן בהקשה על סמארטפון, קראו וערכו את ההגדרות באפליקציה ולאחר מכן העלו את ההגדרות לכל צי המקרנים שלכם, אף ללא צורך להפעיל את המקרנים.
להורדת Epson Projector Configuration Tool עבור ‏Android‏
להורדת Epson Projector Configuration Tool עבור iOS

הקרינו תמונות גדולות יותר, בהירות יותר, מהירות יותר!

ערמו ומזגו מקרנים מרובים בקלות ליצירת תצוגות בהירות במיוחד או גדולות במיוחד. כדי לערום שני מקרנים ולמזג אותם תוך דקות ספורות ללא צורך במחשב, פשוט חברו את מצלמת ELPEC01 של Epson ופעלו לפי הנהלים הפשוטים להערמה ולמיזוג של מקרנים. אם אתם זקוקים למקרנים נוספים או אם יש לכם מסך קעור, תוכנת Epson Projector Professional Tool ‏(EPPT) החינמית מספקת פונקציונליות ותמיכה מתקדמות עבור עד 15 מקרנים.
להורדת Epson Projector Professional Tool עבור Windows‏
להורדת Epson Projector Professional Tool עבור Mac

בקרת צבע מוחלטת

בעזרת פתרון המצלמה החדשני של Epson, תוכלו להשיג בקלות התאמת צבעים ובהירות, כיול צבעים והתאמות אחידות צבע.

תוכן יוצא דופן

צרו תוכן ושילוט חווייתיים משלכם באמצעות אפליקציית Epson Creative Projection. נהלו תוכן מותאם אישית והפעילו אותו ישירות מכרטיס SD או מהתקן USB באמצעות תוכנת Epson Projector Content Manager.‏
להורדת Epson Projector Content Manager‏
להורדת Epson Creative Projection

התרשמו ממגוון המכשירים

קישוריות מורחבת

פתרונות ProDisplay קשורים

גלו את סיפורי הלקוחות המדהימים שלנו

ראו כיצד הלקוחות שלנו משתמשים בפתרונות הבהירות הגבוהה של Epson כדי לשדרג את היצירתיות שלהם לגבהים חדשים ולרתק את תשומת ליבם של קהלים בעזרת תמונות מלאות חיים וחוויות סוחפות.

יוסיין בולט חותם: איכות יוצאת דופן!

כל מקרן Epson הוא תוצאה של מחויבותנו למחקר פיתוח וייצור תוך הבטחת איכות תמונה מעולה, הפעלה קלה ואמינות מוחלטת.

פתרונות ה-Pro AV שלנו משלבים בהירות גבוהה, חדות יוצאת דופן וצבעים מלאי חיים עם רב-תכליתיות אולטימטיבית בהתקנה, ומפיקים תמונות עוצמתיות ומלאות חיים שתמיד מצליחות להרשים את הקהל.

חדשות

הישארו מעודכנים בחידושים האחרונים של Epson וגלו מידע חדש על
מוצרי Epson העדכניים ביותר.

סיפורי לקוחות לדוגמה

אנו מזמינים אתכם לגלות מגוון רחב של סיפורי לקוחות הכוללים מידע
על המוצרים והפתרונות של Epson ועל מגמות השוק.

מעוניינים במידע נוסף?

באפשרותכם לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר.

1 2001 עד 2022, 500 לומן ומעלה, לא כולל טלוויזיות ללא מסך, לפי ‏‏Futuresource Consulting – ‏Quarterly Projector Market Insights (דוח תובנות רבעוני בנושא שוק המקרנים) – Worldwide Analyzer לרבעון הרביעי לשנת 2022
2 בעל אישור IP5X בהתאם לתקן IEC 60529. סיווג ה-IP5X מתייחס למנוע האופטי ולמודול מקור האור.