טכנולוגיית ראש הדפסה חדשנית

PrecisionCore היא צעד מהפכני קדימה בטכנולוגיית ההדפסה. שבב ההדפסה בצפיפות גבוהה הזה שתוכנן לספק מהירות מוגברת ואיכות תמונה בלתי מנוצחת, יוצר עד 40 מיליון נקודות מדויקות לשנייה עם דיוק מדהים של מיקום טיפות הדיו ופחות עיוותים ופגמים.

שינוי מהפכני בתחום ההדפסה

בזכות היכולת הנפלאה שלה לשנות גודל ולספק איכות תמונה, מהירות ודיוק בלתי מנוצחים, טכנולוגיית PrecisionCore מציגה שינוי יסודי בדרך שבה אנחנו ניגשים לפתרונות הדפסה.

שבב הדפסה MicroTFP

בלב טכנולוגיית PrecisionCore עומד שבב ההדפסה PrecisionCore MicroTFP. שבב הדפסה זה מודולרי וניתן לארגן אותו במגוון תצורות של ראשי הדפסה.

מהירות ואיכות פלט יוצאים מן הכלל

על בסיס טכנולוגיית thin film piezo ‏(TFP) זו ש-Epson השתמשה בה במדפסות מסחריות בפורמט רחב, שבב ההדפסה MicroTFP PrecisionCore מציע ביצועים בסיסיים משופרים לאין שיעור בהשוואה לראשי הדפסה רגילים של piezo. בכך נכללים מהירות משופרת ומיקום נקודות מדויק יותר. מפעילי טכנולוגיית thin film piezo שמתפקדים כמשאבות שמפעילות טיפות זעירות של דיו, הם בעובי של מיקרון אחד בלבד ויכולים לשלוט באופן מדויק בצורת הטיפה ובכמות בקצב של עד 50,000 פעמים בשנייה לחריר התזה. בנוסף, על ידי הגדלת האורך של לוחית חריר ההתזה, ובעקבות זאת את האורך של שורת חריר ההתזה, מאינץ' אחד ל-1.33 אינצ'ים, ראשי ההדפסה של PrecisionCore יכולים לספק איכות פלט מקצועית במהירויות מדהימות עם איכות תמונה בלתי מנוצחת.

פוטנציאל להתרחבות

ניתן לשלב שבבים מודולריים של PrecisionCore בדרכים שונות כדי ליצור מגוון ראשי הדפסה, החל מראשים בקו הדפסה תעשייתי ועד ראשי הדפסה סדרתיים למחשב שולחני. בעוד היא ממשיכה להתפתח, PrecisionCore מבטיחה להיות פלטפורמה של טכנולוגיה להזרקת דיו לאורך זמן רב והפוטנציאל שלה רק מתחיל להיות מנוצל.

מעצבים את עתיד ההדפסה עם טכנולוגיית הדפסה נטולת חום

מעבר ממדפסות בטכנולוגיית לייזר למדפסות בטכנולוגיה נטולת חום מסייע בחיסכון בצריכת האנרגיה ובצמצום השפעת ההדפסה על הסביבה.