פתרונות התצוגה של EPSON - הבחירה האידיאלית של IT לקיימות

TCO CERTIFIED

מתן מענה לצורכי ההווה ללא התפשרות על עתיד הדורות הבאים

TCO Certified הוא אישור קיימות גלובלי מוביל בעולם עבור מוצרים אלקטרוניים, שהוקם לפני 25 שנים. הקריטריונים כוללים סביבת ייצור עם אחריות חברתית, סביבה, בריאות ובטיחות המשתמשים ועיצוב ארגונומי. בהקשר למקרנים נכלל גם TCO Certified (אישור TCO) למידות גודל תמונה עבור גודל תמונה אופטימלי לכל דגם מוצר.

כל הקריטריונים מפותחים מתוך נקודת מבט של מחזור חיים, וכוללים את שלבי הייצור, השימוש, סיום חיי המוצר או החידוש. הדגמים שמקבלים אישור ומתקני הייצור שבהם הם מיוצרים, מאומתים בצורה בלתי תלויה עבור תאימות לדרישות, יחד עם יוזמות הקיימות שננקטות על-ידי חברת המותג. TCO Certified זמין בשמונה קטגוריות מוצר, לרבות בין השאר מחשבים, מקרנים ותצוגת. האישור TCO Certified הוא Type 1 Ecolabel בהתאם לתקן ISO 14024.

TCO Certified מסייע לקונים וליצרנים לצמצם את הסכנות הסביבתיות וחברתיות, ובה בעת מסייע להם לנקוט בצעדים מוחשיים יותר כלפי מחזור חיים בר קיימה יותר של מוצרים אלקטרוניים.

רשימה מלאה של מוצרים נושאי אישור ניתן למצוא בכתובת www.tcocertified.com

ייצור

הקריטריונים המקיפים של TCO Certified מיועדים לקיימות לאורך כל מחזור חיי המוצר: ייצור, שימוש וסוף חיים.

קריטריוני אימות של TCO Certified

נכלל אימות בלתי תלוי לתאימות של המוצר, המפעל ובעלי המותג הן לפני והן אחרי תהליך מתן האישור.

1. לפני מתן האישור

אימות התאימות עם הקריטריונים לפני שהמוצר מקבל אישור

אפליקציה

בעל המותג מגיש בקשה לקבלת TCO Certified

2. אחרי מתן האישור

מעקב לאימות שנתי של המוצרים שקיבלו אישור

מוצרי התצוגה של Epson והסביבה

מוצרי התצוגה של Epson תוכננו כדי להפחית את טביעת הרגל הסביבתית ולצמצם את צריכת האנרגיה הן במהלך הקרנת תמונות והן במצב המתנה. הטכנולוגיה כוללת תכנון בסיסי עם יעילות אנרגטית ואפשרויות לחיסכון בצריכת אנרגיה בתפריט ECO, וכאשר המקרן נמצא במצב המתנה, מצב של בהירות אולטרה נמוכה מצמצם את צריכת האנרגיה כשיחידה אינה מקרינה.

אנחנו שבעי רצון מהעובדה שמקרני מוצרי התצוגה שלנו נושאים כעת אישור TCO Certified. המחויבות של Epson להשגת הסטנדרטים הגבוהים ביותר לאיכות עבור המוצרים שלה באה לידי ביטוי בעובדה שאנו מנהלים חלק גדול מהייצור שלנו בעצמנו ובאתרים שלנו, ובאופן זה מתאפשרת בקרה טובה יותר על נוהלי עבודה בכל מחזור העבודה - החל בייצור ועד למסירה. בנוסף לכך, אנו שואפים לייצר מוצרים קומפקטיים עם יעילות אנרגטית הממזערים את השפעה על הסביבה ללא פגיעה בביצועים.

Henning Ohlsson, מנהל מחויבות חברתית ארגונית ב- Epson

מעוניין במידע נוסף?

באפשרותך לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר