מעבר להדפסה בהזרקת דיו

עלויות תפעול נמוכות יותר מעניקות תמורה טובה יותר לכסף, תוך הגדלת הפרודוקטיביות בשילוב עם תחזוקה מופחתת.

סדרת WORKFORCE PRO

לבנות מקום עבודה פרודוקטיבי יותר בעזרת מדפסות הזרקת הדיו של Epson

סדרת מדפסות ומכשירי MFD (מדפסות רב-תכליתיות) המיועדת לקבוצות עבודה קטנות ומושלמת לסביבה העסקית. משרדים קטנים או ארגונים גדולים – דגמים אלה יכולים לסייע לעסקים לחסוך עלויות, להגדיל פרודוקטיביות ולהפחית זמני השבתה. בנוסף לכך, דגמים אלה מפחיתים את השפעת העסקים על הסביבה ומשפרים את האחריות החברתית התאגידית (CSR). הודות ל-PrecisionCore, הטכנולוגיה נטולת החום שמציעה מהירות, איכות ואמינות, ניתן לחוש ביטחון שזו אכן הבחירה הנכונה.

כמובן שכל הדגמים מתאפיינים בהדפסה נטולת מטרדים ותחזוקה נמוכה המתלוות לטכנולוגיית הזרקת דיו. תכונות אלה לא רק מגדילות את הפרודוקטיביות, משום שהדפסה שאינה דורשת חימום או מגע מאפשרת גם גמישות רחבה במבחר סוגי המדיה.

אתגרים עסקיים

עסקים עשויים להתמודד עם אתגרים רבים. אנו מזמינים אותך לגלות כיצד סדרת WorkForce Pro יכולה לסייע לך להתגבר על אתגרים אלה באמצעות יכולתה להגביר את הפרודוקטיביות.

פרטים על המגוון שלנו

יש בהחלט דברים רבים מעוררי התפעלות בסדרת WorkForce Pro, אבל כדאי לשים לב במיוחד לתכונות הבאות.

מהירות סריקה גבוהה ותכונות מתקדמות

תוכנת Document Capture Pro מאפשרת למשתמשים לסרוק, לשמור ולשתף מידע בקלות ברחבי העסק. תכונות מתקדמות דוגמת מתן שמות למסמכים, הפרדתם וניתובם הופכות את הסריקה לקלה – ולהגיונית.

ממשק משתמש קל לשימוש

האצת תהליכי העבודה במשרד באמצעות ממשק אינטואיטיבי במסך מגע בגודל 10.9 ס"מ הכלול בדגמים הרב-תכליתיים.

זמן מהיר ליציאת דף ראשון

בניגוד ללייזר, למדפסות אלה אין זמן התחממות, לפיכך הזמן ליציאת הדף הראשון מהיר יותר.

מגשי נייר עמידים בקיבולת גבוהה

עם קיבולת של 830 גיליונות (יחד עם מגש אופציונלי) הצוות יכול לעבוד ללא הפרעות.

מיקסום הפרודוקטיביות באמצעות שימוש קל

שיפור זרימת העבודה בעזרת מדפסות ומכשירים תכליתיים ורב-תכליתיים אלה המיועדים לשימוש קל. הניווט בין הפונקציות והתכונות קל ופשוט הודות לממשק מסך מגע אינטואיטיבי במדפסות הרב-תכליתיות. טכנולוגיית הזרקת דיו מאפשרת הדפסה קלה על מגוון רחב של סוגי מדיה במגוון גדלים.

מינימום החלפות דיו

מערכת אספקת הדיו החדשה מאפשרת החלפה קלה יותר ומציעה תפוקת דפים גדולה יותר. הדפסה של עד 10,000 דפים בשחור-לבן או 5,000 בצבע ללא החלפת חומרים מתכלים3. כלומר, הדפסה במהירות גבוהה יותר שניתן לבצע עם מעט מאוד תחזוקה.

מיועדת לשימושו של מקום עבודה נייד ומודרני

הדפסה אלחוטית מאפשרת להפוך מכשירים ניידים ומחשבי טאבלט לכלים פרודוקטיביים ועוצמתיים. להדפסה במהלך נסיעות, יש רק להקיש על מכשיר Android תואם במדפסת כדי ליהנות מיתרונות NFC. בעזרת‏ Epson Open Platform והעבודה שאנו עושים עם ספקי תוכנה, באפשרותך למצוא פתרונות נכונים להדפסה מנוהלת.

מעצבים את העתיד עם טכנולוגיה נטולת חום

מעבר ממדפסות בטכנולוגיית לייזר למדפסות בטכנולוגיה נטולת חום מסייע בחיסכון בצריכת האנרגיה ובצמצום השפעת ההדפסה על הסביבה.

מדפסות WorkForce Pro צבע בגודל A4

WorkForce Pro שחור-לבן בגודל A4

WorkForce Pro צבע בגודל A3+‎

הצטיידות בחומרים מתכלים

אמנם המרווחים בין החלפות דיו גדולים, אולם כאשר הרגע מגיע, קל מאוד לבצע זאת. החנות המקוונת של Epson מאפשרת הזמנה פשוטה של חבילות להחלפה עבור סדרת WorkForce Pro.

מעוניין במידע נוסף?

באפשרותך לשוחח עם אחד מאנשי הצוות שלנו ולגלות כיצד ניתן לחסוך בעלויות ולעבוד ביעילות רבה יותר

¹ ההשוואה בוצעה לעומת 10 מדפסות הלייזר הצבעוניות הנמכרות ביותר במערב, במרכז ובמזרח אירופה, עם מהירות הדפסה של בין 1 ל-30 דפים לדקה, כפי שהוגדר על-ידי IDC במהלך 12 חודשים עד יוני 2017. נתוני CPP (עלות לדף) נלקחו מתוך דוח מודיעיני של GAP עבור אוגוסט 2017 והם התמחור הממוצע בגרמניה, צרפת ובריטניה (באירו, כפי שנמסר על ידי GAP). הערכים של Epson מבוססים על RRP של חבילות דיו מסוג XXL ‏(תפוקה של 5,000 דפים לפי IEEE/ISO 24711/24712). תמחור דגמי המתחרים היו מחירי CPP הנמוכים ביותר שזמינים.

² ההשוואה בוצעה לעומת 10 מדפסו�� הלייזר הצבעוניות הנמכרות ביותר במערב, במרכז ובמזרח אירופה, עם מהירות הדפסה בין 1 ל-30 דפים לדקה, כפי שהוגדר על-ידי IDC במהלך 12 חודשים עד ספטמבר 2017. הנתונים נלקחו מ-BLI.

³ תפוקת דפים משוערת. תפוקה בפועל תשתנה בהתאם לתמונות המודפסות ולתנאי השימוש. לקבלת מידע נוסף, נא לבקר בכתובת www.epson.eu/pageyield

לפי החישובים של Epson, הדגם Epson WorkForce Pro WF-C8190DW משתמש ב-83% פחות אנרגיה לעומת HP Color LaserJet Enterprise M750dn, הדגם הנמכר ביותר בשוק של מדפסות צבעוניות בגודל A3 במהירות של 30-21 דפים לדקה (IDC,‏ Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, משלוחים שבוצעו בין הרבעון הרביעי של 2015 ובין הרבעון השלישי של 2019, פורסם ברבעון השני של 2020). המתודולוגיה מבוססת על Typical Energy Consumption (צריכת אנרגיה טיפוסית), כפי שזו הוגדרה בבדיקת ENERGY STAR ו/או נבדקה בהדמיה לפי בדיקה זו, ומוצגת ב-kWh (קווט"ש) לכל שנה.