טכנולוגיות חדשניות

Epson שואפת לשלמות. הטכנולוגיות שלנו המוגנות בפטנטים מציבות אותנו בעקביות ברשימת Intellectual Property (קניין רוחני - IP) של חברות מובילות בעולם המחזיקות בפטנטים. מחויבות זו לחדשנות היא שהופכת אותנו למחזיקים המובילים בהיצע מוצרים מוגנים בפטנטים בקווי המוצרים העיקריים שלנו, ובזכותה זכינו בהכרה כמובילה בטכנולוגיה על-ידי Thomson Reuters Top 100 Global Innovators במשך חמש שנים ברציפות¹.

טכנולוגיות מדפסת

ראש הדפסה ®PrecisionCore

טכנולוגיית ראש הדפסה של הדור הבא

PrecisionCore היא טכנולוגיית ראש הדפסה חדשה המשתמשת בשבב מהפכני בצפיפות גבוהה היכול להפיק עד 40 מיליון נקודות מדויקות.

מידע נוסף

טכנולוגיית ®MicroPiezo מתקדמת

טכנולוגיה מתקדמת לקבלת עוצמת הדפסות מעולה בתעשייה

ראש הדפסה בטכנולוגיית MicroPiezo מבטיח מיקום חד ומדויק של הדיו לקבלת תמונות איכויות ומהירות הדפסה אופטימלית. בנוסף, כיוון שראש ההדפסה אינו משתמש בחום, ניתן להשתמש בו עם מגוון רחב של סוגי דיו לקבלת תמונות חדות ועמידות במבחר רחב של אפליקציות.

מידע נוסף

טכנולוגיית מיכל דיו

משנה את חוקי המשחק. לא את הדיו.

אמור שלום ולא להתראות להדפסה ללא מחסניות דיו. המדפסת עם מערכת מיכלי הדיו שלנו מגיעה כמות דיו המספיקה עד שלוש שנים², כך שהעסק יכול לצפות לחיסכון של 74% בעלויות ההדפסה³.

מידע נוסף

מקרנים

3LCD

סיור במקרני 3LCD - תפוקת אור צבעוני

3LCD היא טכנולוגיה מתחכמת וחדשנית המשתמשת בשלושה שבבים כדי לספק תמונות מלאות חיים ונאמנות למציאות עבור העסקים וקהל הצרכנים התובעניים ביותר.

מידע נוסף

תפוקת אור צבעוני (CLO)

הצבע עושה את כל ההבדל.

קבל הקרנה בהירה יותר ומלאת חיים הודות לתפוקת אור צבעוני (CLO) של Epson.

מידע נוסף

טכנולוגיית לייזר

דיוק באמצעות אור לייזר

חוויית איכות ואמינות מדהימה באמצעות מקור אור הלייזר החדש שלנו והמסנן המתקדם. שלב תכונות הצגה רב-תכליתיות עם שימוש נטול תחזוקה למשך 30,000 שעות4 וביצועים עקביים לקבלת שלוות נפש מוחלטת במהלך מצגות חשובות. חידושים מסוג זה בטכנולוגיית המקרנים מבטיחים שאנחנו ממשיכים להיות מספר 51 בעולם המקרנים מאז שנת 2001.

מידע נוסף

טכנולוגיית מנורת E-TORL

קבל את איכות התמונה הטובה ביותר ותחושת הביטחון הנובעת מהידיעה שאתה משתמש במנורה מקורית, בטוחה ואמינה

אנחנו ב- Epson גאים במקרנים האיכותיים שלנו ובמנורות הבטוחות והאמינות ומספקים את חוויית הצפייה הטובה ביותר. וככאלה, אנחנו רוצים לשפוך אור על נושא העשוי להשפיע על המשתמשים במקרנים.

מידע נוסף

Epson iProjection

חיבור והצגה בצורה אלחוטית

צור אינטראקציה ישירה עם הקהל שלך, ספק הצעות מחיר דינמיות יותר, ורתק את הקהל עם רעיונות מעניינים יותר. אפליקציית iProjection שלנו מאפשרת כל זאת כיוון שאתה יכול להציג מסמכים, תמונות ודפי אינטרנט בצורה אלחוטית ישירות ממכשירי iOS ו- Android חכמים.

מידע נוסף

תוכנה למקרנים

הפק תמורה רבה יותר מהמקרן שלך. תן למקרן להדגים את מלוא הפוטנציאל שלו.

נצל את פתרונות התוכנה של מומחי Epson כדי להעשיר וליהנות מהיכולות המורחבות של המקרן, ומתחושת הביטחון ואפשרויות הבקרה. בתור יצרני המקרנים המובילים בעולם5, אנו מבינים את הצורך בפתרונות הקרנה נכונים - המאפשרים להציג בקלות וביעילות, באופן שאתה רוצה ובמקום הרצוי לך.

מידע נוסף

טכנולוגיות דיו

דיו Claria

מיועד להתאים לדרך ההדפסה שלך

אם אתה מדפיס חומרי לימוד לבית הספר, יוצר אלבום תמונות משפחתיות, מבקש להפגין את מיומנויות הצילום החדשות שלך או מעוניין לעשות כל דבר אחר - תמצא בקלות את ערכת הדיו המתאימה עבורך.

מידע נוסף

דיו Durabrite Ultra

מיועד במיוחד להדפסה עסקית

הדיו מסוג DURABrite Ultra של Epson, מתוכנן להדפסה עסקית, מתייבש במהירות, מחזיק מעמד זמן רב ועמיד בהכתמה.

הדיו מסוג DURABrite Ultra כולל חלקיקי פיגמנט מצופים בשרף הנדבקים לפני הנייר, במקום לשקוע בתוכו כפי שקורה לדיו מבוסס צבע, מפיק טקסט וגרפיקה המתביישים במהירות ונראים כמודפסים בלייזר על מגוון סוגי נייר ועוביים.

מידע נוסף

דיו UltraChrome HD

ברוכים הבאים הדור הבא

באמצעות דיו Epson Ultrachrome HD, צלמים מקצועיים וחובבים רציניים יכולים כעת להפיק תמונות נהדרות עם צבעים מדויקים במיוחד. ערכת דיו זו שתוכננה מחדש כוללת כעת דיו בצבעים שחור Photo ‏(PBk) ו- Matte black כדי לסייע בהפקת תמונות עם רמת פירוט מהממת הן בהדפסה בצבע והן בהדפסה בשחור-לבן.

מידע נוסף

דיו UltraChrome HDR

מתחילים עידן חדש בביצועי צבע

הדיו Ultrachrome HDR של Epson כולל שני צבעים חדשים - ירוק וכתום - ומספק מגוון צבעים הרבה יותר רחב. כלומר שמתקבלים דיוק גבוה יותר של הצבע, עדינות רבה יותר ומעבר גוונים חלק יותר. יחד עם צבע ירוק וכתום מלאי חיים, ניתן להתקין גם מיכלי Photo black ו- Matte black.

מידע נוסף

דיו UltraChrome HDR עם צבע לבן

צבע לבן חדש העונה לחלוטין לציפיות הצרכנים.

Epson Stylus Pro WT7900 - מדפסת הזרקת הדיו הראשונה בעולם עם דיו מבוסס מים המשמשת להגהה וכוללת צבע לבן

מידע נוסף

דיו UltraChrome HDX

לחוות את הצבעים המדויקים ביותר

ודא קבלת תוצאות מעולות עם עומק ועוצמה ותיהנה משחזור הצבעים המדויק ביותר בשוק באמצעות דיו פיגמנטי ומקצועי זה.

מידע נוסף

דיו UltraChrome K3

אור, צל וכל מה שביניהם

הדיו UltraChrome K3 של Epson יוצר הזדמנויות חדשות ומלהיבות לאנשי מקצוע בתחום הצילום והדפוס וכולל רמות מעולות של דיוק, עמידות ואיכות, יחד עם שלוש רמות של צבע שחור. התוצאה היא יכולות שאין כמותן של שחור ולבן שחורגות מכל שנראה קודם לכן בהדפסה צבעונית, יחד עם תמונות צבעוניות נהדרות. אז איך זה אפשרי?

מידע נוסף

דיו UltraChrome Pro

איכות מעולה עם תוצאות מדויקות ואמינות

ערכת דיו UltraChrome Pro של Epson עם 10 צבעים מעניקה שחזור צבעי שחור ולבן מעולים הודות לארבע רמות של שחור, לרבות צבע דיו שחור Photo ו- Matte חדשים בצפיפות גבוהה לקבלת צבעי שחור עמוקים יותר. בה בעת, הפחתת אפקט ה- Bronzing מעניקה לצבעים מראה מדויק יותר, כאשר עמידות נהדרת לדהייה מאפשרת להדפסות המודפסות על נייר Premium Glossy Photo Paper להחזיק מעמד כ- 60 שנים6. ארבע רמות של שחור מספקות הדרגתיות טובה יותר ופחות גרגריות.

מידע נוסף

דיו UltraChrome K3 עם Vivid Magenta

‏‫דיו UltraChrome K3 עם Vivid Magenta של Epson מאפשר לציירים מקצועיים להציג את הצבעים האמיתיים.

תוכל לראות רפרודוקציה ואיכות תמונה שלא דומות לשום דבר שראית בעבר, גווני עור מציאותיים, צבעים עזים ומגוון מדהים של הבעות פנים. התוצאות יחזיקו מעמד לכל החיים וייראו בדיוק אותו הדבר בכל תנאי תאורה.

מידע נוסף

‎טכנולוגיות הגהה

טכנולוגיית הזרקת דיו על בסיס מים

Epson Stylus Pro WT7900 - מדפסת הזרקת הדיו הראשונה בעולם עם דיו מבוסס מים המשמשת להגהה וכוללת צבע לבן

עידן חדש לסדרת Stylus Pro. חדשנות פורצת דרך מספקת הן הגהות אופסט והן הגהות לאריזות.

מידע נוסף

פילם ClearProof

שקף ClearProof אשר תוכנן במיוחד לעבודה עם מדפסת Stilus Pro WT7900  של Epson

מציע תאימות מעולה לדיו הלבן של Epson ומהווה את הבחירה המושלמת להגאת צבע מקצועית

מידע נוסף

פתרונות להגהה

ההתאמה המושלמת

לצבעים הטובים כמו המקור. מדפסות סדרת SC-P להגהת צבע שלנו מציעות התאמת צבעים שאינה כמותה עם דייקנות⁷ של 99% לצבעי ®PANTONE. גלה עוד היום את התוספת האחרונה למגוון של Epson הדגם החדש SC-P5000. הטוב ביותר ממשיך ומשתפר.

מידע נוסף

קישוריות

Epson Connect

הדפסה קלה מסמארטפונים, ממחשבי טבלט ועוד

שירותי ההדפסה מהתקנים ניידים ומהענן של Epson מאפשרים להדפיס ולסרוק באופן אלחוטי מסמארטפונים וממחשבי טבלט בבית, במשרד ונסיעות.

מידע נוסף

Epson Device Admin

שליטה, ניתוח וניהול צי המדפסות שלך בצורה מרכזית מתוך ממשק אינטואיטיבי.

נהל בקלות ומרחוק את כל צי המדפסות והסורקים⁸, לרבות היכולת להתקין, להגדיר, לנטר, לתחזק ולפתור בעיות במכשירים כדי לקבל פרודוקטיביות מוגדלת ולחסוך בעלויות.

מידע נוסף

אפליקציית מחשבון LFP Ink Cost Calculator של Epson

חישוב צריכת דיו עבור סוגי תמונות שונים

אפליקציית המחשבון LFP Ink Cost Calculator של Epson מיועדת כדי לספק את עלות הדיו לדף עבור מדפסות נבחרות מדגמי סדרת Stylus Pro ו- SureColor של Epson. העלויות מחושבות באמצעות תמונות לדוגמה המייצגות כל מדפסת ואת סוג האפליקציה⁸.

מידע נוסף

Epson iProjection

חיבור והצגה בצורה אלחוטית

צור אינטראקציה ישירה עם הקהל שלך, ספק הצעות מחיר דינמיות יותר, ורתק את הקהל עם רעיונות מעניינים יותר. אפליקציית iProjection שלנו מאפשרת כל זאת כיוון שאתה יכול להציג מסמכים, תמונות ודפי אינטרנט בצורה אלחוטית ישירות ממכשירי iOS ו- Android חכמים.

מידע נוסף

Epson Document Scan

סרוק מסמכים ישירות למכשיר נייד.

Epson DocumentScan מאפשרת לסקור מסמכים ישירות למכשיר ™Android. ניתן לראות תצוגה מקדימה של הנתונים שנסרקו ולשלוח אותם לדוא"ל, ישירות אפליקציות אחרות או לשירותי ענן דוגמת ™Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive וכן Microsoft® OneDrive.

מידע נוסף

אפליקציית ePOS Receipt של Epson

אפליקציית Epson ePOS Receipt מציגה עד כמה קל ליצור, להדפיס ולשלוח קבלות ממכשירי iPhone או iPad.

צור נקודת מכירה (POS) ניידת (mPOS) ומערכת להזנת הזמנות במספר שלבים פשוטים.

TM utility

אפליקציה זו מאפשרת להגדיר חיבור אלחוטי, לקבוע הגדרות מדפסת ולהדפיס קבלות לדוגמה מתוך iPhone ,iPad ו- iPod touch למדפסת קבלות של Epson.

iLabel

Epson iLabel מאפשרת ליצור, לאחסן ולהדפיס בקלות מדבקות מהתקן חכם.

נצל את כל תכונות ההתקן שלך, כגון הכתבות קוליות, כדי להוסיף ממד חדש המדבקות התוויות שלך.

  1. מבוסס על מספר בקשות פטנט שפורסמו (CY2016). בהתאם למחקר של Epson.
  2. מבוסס על נפח הדפסה ממוצע של 140 דפים בחודש ובהתחשב בתפוקה הנמוכה ביותר המופקת עם ערכת הדיו הראשונה.
  3. חישוב מחסנית הדיו להשוואה מבוסס עם מחסנית עם התפוקה הנמוכה ביותר המשמשת ב- 20 מדפסות הזרקת דיו מתחרות בגודל A4 בהתאם ל- IDC EMEA Hardcopy Tracker (נתוני רבעון רביעי לשנת 2016) בתקופה אפריל 2016 – מרץ 2017. החישוב התבסס על תפוקת מחסנית סטנדרטית של המתחרים מחולק בתפוקת החבילה הכלולה במדפסות Epson EcoTank ITS.
  4. חיי לייזר של עד 83,000 שעות במצב מותאם אישית.
  5. נתח שוק גדול ביותר עבור מקרני 500 לומן ומעלה. (הסקר נערך על-ידי Futuresource Consulting Limited בתקופה שבין 2001 עד 2016).
  6. מבוסס על הסטנדרט למדידת JEITA CP‐3901A: נייר מבריק (גודל A4), טמפרטורה של 23°C, לחות של 50%
    מדפסות הזרקת דיו מקצועיות ועסקיות לעבודה ברשת, מדפסות לייזר/MFPs, סורקים ומדפסות בפורמט רחב
  7. מדפסת Epson SC-P5000 עם ערכת דיו violet מסוגלת להשיג 99.0% מצבעי PANTONE® Solid Coated בעת שימוש עם נייר Epson Proofing Paper White Semimatte ועם דיו של Epson. מדפסת Epson SC-P5000 עם ערכת דיו LLK מסוגלת להשיג 98.8% מצבעי PANTONE® Solid Coated בעת שימוש עם נייר Epson Proofing Paper White Semimatte ועם דיו של Epson.
  8. שים לב שעלויות משתנות נוספות עשויות להשפיע על המחיר, כולל אך לא מוגבל לסוג המדיה, סוג השירות, צריכת החשמל, הגדרות המדפסת וחלקי החילוף. מחירי הדיו של Epson על רשימת מחירי דיו עדכניים במדינות צרפת, גרמניה, איטליה, ספרד ובריטניה ואינם כוללים מע"מ, החל מפברואר 2013. ההוצאות מבוססות על שימוש בהגדרות מחדל המשמשות במדפסת ומבוססות על התפוקה הגבוהה ביותר של חומרים מתכלים מקוריים של Epson.