אפסון זכתה בשישה פרסי עיצוב מוצר יוקרתיים לשנת 2012

שישה מוצרים של חברת אפסון זכו בפרסי ה-IFהיוקרתיים, המוענקים מדי שנה למוצרים המעוצבים שמשכו את תשומת הלב במהלך השנה. בין המוצרים הזוכים נמצאים מקרנים עסקיים, מדפסות תוויות, מדפסות כרטיסי טיסה, מדפסות עסקיות ומדפסות לתמונות. פרס ה-IFמוענק מאז 1953 והוא נחשב לאחד הפרסים החשובים והיוקרתיים בעולם בתחום עיצוב חדשני למוצרי צריכה. בין הקריטריונים להענקת הפרס: איכות התכנון, בחירת החומרים, מידת החדשנות, ידידותיות לסביבה, פונקציונליות, ארגונומיות וקלות שימוש.

 

"תכנון המוצרים של אפסון שילב מאז ומתמיד שימושיות שנובעת מהכרה בצרכים של המשתמש הסופי, עם התייחסות לצדדים העיצוביים/אסתטיים", אומר אורן פליישר, מנכ"ל אפסון ישראל. מעבר לכך, אנו חותרים לצמצם את ההשפעה על הסביבה ולשפר את חויית הלקוח".

 

בין המוצרים הזוכים:

LW-300/400- מדפסות להדפסת תויות לבית - עם מקלדת מובנית.

קו מדפסות SX- מדפסות קטנות עם שלל תכונות. פשטות אלגנטית המתאימה לכל סביבה ביתית/משרדית.

EB-W2/W12- מקרנים לא יקרים, המתוכננים לשווקי החינוך והעסקים. קל להפעלה ומימדים נוחים לנשיאה.

Epson Stylus R3000- מדפסת A3לתמונות המתאימה למגוון משתמשים. כוללת מחסניות דיו גדולות במיוחד ופשטות עיצוב ההולמת את הסביבה העסקית.

TM-L500A- מדפסת לכרטיסי טיסה ותגיות מזוודה היכולה לעבוד ולעבוד ולעבוד.

TM-H- מדפסות קבלות לשימוש קמעונאי החוסכת בזמן.

 

אודות אפסון ישראל

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

 אודות אפסון

אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporationשבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/

אודות אפסון אירופה

Epson Europe B.V., הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה ובאפריקה.Epson Europeמעסיקה 2,400 עובדים.   http://www.epson-europe.com

 HYPERLINK "http://eco.epson.com/"Environmental Vision 2050  

 HYPERLINK "http://eco.epson.com/"http://eco.epson.com/