29.11.12, יום ה, 11:00-21:00 מנדרין לופט

29.11.12, יום ה, 11:00-21:00 מנדרין לופט

מדפסות ה-CADוהאדריכלות בארבעה צבעים, מפגינות עלות/תועלת מרשימה, מהירות רבה וראיית והבנת הצרכים של האדריכלים והמעצבים באשר הם. מדפסות השילוט בפורמט הרחב יסייעו למדפיסים מסחריים של פוסטרים, תצוגות, תפאורות, וליוצרי שלטים לנקודות מכירה לעמוד במועדי הגשה צפופים

 

ענקית ההדמיה אפסון, המתמחה בפיתוח, ייצור, ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה, תשיק במסגרת אירוע Image Print 2012, שייערך ב- 29 בנובמבר (במרכז הכנסים "מנדרין לופט"), שני קווי מוצרים חדשים: קו מדפסות ה-T, המיועד לתחומי העיצוב והאדריכלות, כולל 3 מדפסות, המפגינות 'לוק' עכשווי, אינן תופסות מקום רב ופועלות בשקט רב. התפעול הקדמי מאפשר הצבה בצמוד לקיר והטמעות מלאה ברקע המשרדי. כל השלוש אידיאליות עבור יישומים הדורשים מהירות וחסכון  (למדפסות לוקח לא יותר מ-28 שניות להפיק הדפסת 'דרפט' על נייר פשוט), דוגמת בהדפסת סקיצות ותוכניות אדריכליות, מפות, מצגות ותרשימי תלת-מימד ואף פוסטרים ושילוטי פנים, ובכולן ניתן לבחור מתוך 3 אופציות של מחסניות צבע חסכוניות בגדלים של 700ml, 350mlו-110ml.

 

קו המדפסות מסדרת ה-S, כולל מדפסות גלילים עם 4 או 5 צבעים (CMYK/CMYK+ לבן), הקובעות סטנדרטים חדשים לביצועים במגזר התחרותי במיוחד של שילוטי פנים וחוץ. בנוסף למהירות (עד 59.2 מ'2/שעה) ולתמיכה בטווח רחב של מדיות, קלות שימוש, חסכון משמעותי בחשמל, ודיו חדש בעל מאפיינים השומרים על הסביבה, המערכות מציגות עלות הדפסה נמוכה במיוחד.

 

הן מציעות הדפסה אמינה ומהירה על מגוון סוגי מדיה (מצופה ולא מצופה), עד למידות של 1118 מ"מ ומיועדות להפקה מהירה במיוחד של פוסטרים, שלטים, כרזות, לוחות מוארים מאחור, תצוגות לחלונות ראווה וחומרים לנקודות מכירה ועד לכרזות למכוניות, תפאורה, תוויות ותצוגות לתערוכה, כשהמשתמשים יכולים להדפיס בצורה אמינה וחסכונית על מדבקות ויניל, PVCופילמים, ניירות צילום, קאנבסים ועל מגוון של חומרים פופולריים לכרזות ושילוט.

 

"אפסון מחזיקה כיום למעלה מ-78 אחוז מנתח השוק בתחום הגרפיקה והדפוס", אומר דניאל בן מויאל, מנהל שיווק מוצרי הדפסה בפורמט רחב באפסון, "המוטו שלנו ברור: אנחנו כאן עם מוצרים שוברי שוק, המפגינים עלות/תועלת מרשימה, מהירים ביותר, שנולדו מתוך ראיית והבנת הצרכים של משתמשי הקצה".