כוכבי מנצ'סטר יונייטד

צלם הספורטס אילוסטרייטד, וולטר יוס, גוייס לתיעוד כוכבי מנצ'סטר יונייטד

כוכבי מנצ'סטר יונייטד

ענקית ההדמיה, חברת אפסון, חברה לגדול צלמי הספורט החיים כיום, וולטר יוס (Iooss), כדי לתעד את הכוכבים הגדולים של קבוצת הכדורגל האנגלית מנצ'סטר יונייטד. יוס, המוכר כמי שצילם את הספורטאים המוכרים בעולם, בינהם מייקל ג'ורדן, טייגר וודס ומוחמד עלי, ומשמש מזה שנים כצלם מגזין הספורטס אילוסטרייטד הפופולרי, צילם אצלו בסטודיו את כמה מהשמות הגדולים בעולם הכדורגל. בין המצולמים: החלוץ ויין רוני, הקשר שינג'י קגאווה, השוער דויד דה חאה, והחלוץ חבייר הרננדז. התמונות ישמשו את אפסון למגוון מהלכים שיווקיים ולהדגמת יכולות ההדפסה של מדפסות החברה בכנסים ובתערוכות.

 

"לאפסון יש מסורת עשירה בהדפסת תמונות", אומר אורן פליישר, מנכ"ל אפסון ישראל. "ההזדמנות לשתף פעולה עם אייקון עולמי וצלם כה ידוע דוגמת יוס ריגש כאן את כולם ואני בטוח שהוא יהיה מאוד מרוצה מתוצאות ההדפסה על המערכות שלנו. כשותף עסקי של מנצ'סטר יונייטד, כספק ציוד רשמי שלה, וכמי שכל אחד בזירה שלו מוביל את השוק, יש ביננו סינרגיה גבוהה".

 

 

אפסון ישראל

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. חברת אפסון היא חברה ציבורית, הנסחרת בבורסה בטוקיו, ומעסיקה מעל 93 אלף עובדים ברחבי העולם. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il