אפסון תשתף פעולה עם מעצבת הטקסטיל הטרנדית ביירוני בנג'-אבוט, להשקת קו של מוצרי בד עבור הבית

אפסון תשתף פעולה עם מעצבת הטקסטיל הטרנדית ביירוני בנג'-אבוט, להשקת קו של מוצרי בד עבור הבית

חברת אפסון תשתף פעולה עם אחד מהכוחות העולים בזירה הגלובלית, מעצבת הטקסטיל ביירוני בנג' אבוט. קו המוצרים החדש שתשיק בנג'- אבוט עם אפסון, מובילה עולמית בתחומי ההדמיה, כולל טאפטים, וילונות, מפות שולחן וכריות וידגים כמה קל כיום להדפיס מגוון מוצרי כותנה באמצעות מדפסת ה-SureColor SC-F2000 של אפסון.

 

"טכנולוגיית ה-SureColor של אפסון העניקה לי חופש לחקור דרכים חדשות ליצירת מגוון מוצרים מודפסים לבית, שהיה בלתי אפשרי להפיקם בעבר", אומרת בנג'-אבוט. "העיצובים שלי, מושפעים מהטבע, ומשלבים צבעים עשירים עם מוטיבים מאוד עדינים, וחשוב היה לי שהמעבר מהציור לטקסטיל ולמשטחים אחרים יהיה מדוייק ביותר. השימוש במדפסות של אפסון נתן לי חופש פעולה להתנסות עם סוגי מדיה שונים כדי ליצור פריטים ברמה גבוהה, עם יכולת להדפיס סדרות לא גדולות, בכל זמן שאני רוצה - ובקלות רבה. כך אני יכולה לבחון עיצובים ולהגיב מהר לאופנות בשוק, תוך כדי הימנעות מהחזקת מלאים מיותרים".    

 

"אפסון מחזיקה כיום למעלה מ-70 אחוז מנתח השוק בתחום הגרפיקה והדפוס", אומר דניאל בן מויאל, מנהל שיווק מוצרי הדפסה בפורמט רחב באפסון, "המוטו שלנו ברור: אנחנו כאן עם מוצרים שוברי שוק, המפגינים עלות/תועלת מרשימה, מהירים ביותר, שנולדו מתוך ראיית והבנת הצרכים של משתמשי הקצה". לדברי בן מויאל, לפני כשנה התקבלה בחברה הגלובלית החלטה להרחיב את קו המוצרים שלה והיא נכנסה לתחומים חדשים דוגמת תחום השילוט, האדריכלות, הסובלימציה וההדפסה על טקסטיל. ה- SureColor SC-F2000 היא מדפסת להדפסה ישירות על בד (Direct-To-Garment - DTG), המציעה חבילה מלאה של עיצוב והדפסת טקסטיל. המדפסת כוללת את ראש ההדפסה החדש Precision Core של אפסון, והיא מדפיסה ברזולוציה של 14401440X לקבלת צורת ומיקום נקודות מדויק ביותר ומגוון צבעים רחב להפקת צבעים מלאי חיים ומעברי צבעים חלקים".

 

אודות אפסון ישראל

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

 אודות אפסון

אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/

אודות אפסון אירופה

Epson Europe B.V., הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה ובאפריקה.Epson Europe מעסיקה 2,400 עובדים.   http://www.epson-europe.com

Environmental Vision 2050  

http://eco.epson.com/

 

 

למידע נוסף:

ענבר עיני

מנהלת שיווק אפסון ישראל

inbar.einy@epson.eu

טל:03-5751833

 

 

נחום דוניצה/דורון ברקת

דוניצה תקשורת

donitza@donitza.co.il

טל: 03-5167336