מדפסת פוטו חדשה של אפסון - SC-P800 - תאפשר לצלמים ואמנים להדפיס עבודות איכותיות במיוחד והכל עד לגודל A2

במסך מגע צבעוני בגודל 2.7 אינץ', מכלי דיו גדולים של 80 מ"ל ותכונות קישוריות מתקדמות, מאפשרת לצלמים ולאמנים להפיק תמונות על מגוון סוגי מדיה , הדגם החדש מציע גם הדפסה על נייר בגליל

מדפסת פוטו חדשה של אפסון - SC-P800 - תאפשר לצלמים ואמנים להדפיס עבודות איכותיות במיוחד והכל עד לגודל A2

אפסון, המובילה העולמית בחדשנות וטכנולוגיות הדמיה, מכריזה על ה- SureColor SC-P800, התוספת החדשה לקו מדפסות הפוטו של החברה. המדפסת אידיאלית עבור צלמים מקצועיים ואמנים, ומפיקה תמונות מציאותיות ובאיכות גבוהה עם מעברי צבעים וגוונים 'חלקים'. המדפסת הערוכה לטפל בגדלי דף של עד לגודל A2, מגיעה גם עם יחידה אופציונלית לנייר בגליל, כך שצלמים ואמנים יכולים כעת ליצור הדפסות איכותיות וגדולות, דוגמת כרזות.

 

"מדובר במדפסת שמפיקה תמונות איכותיות המחזיקות מעמד זמן רב והמיועדות למכירה, לתערוכות, להגהות צבע או לתיקי עבודות", אומר דניאל בן מויאל, מנהל ,שיווק מדפסות בפורמט רחב באפסון, "ניתן גם להשתמש ב-SC-P800 להפקת מגוון הדפסות אומנותיות, מסמכים איכותיים, הגהות צבע, מצגות, סקיצות ותמונות פוטו לאלבומים בפורמט חריג".

 

המדפסת משתמשת בדיו Ultrachrome HD וערכת דיו חדשה של תשעה צבעים ששימשה לראשונה במדפסת הפוטו מדגם +SC-P600 A3. ערכת הדיו מפיקה מגוון צבעים רחב ואת צבעי השחור ה'עמוקים' ביותר בשוק, מצב המאפשר למשתמשים להדפיס תמונות עם מגוון צבעים מדויקים וגווני שחור עמוקים. ערכת הדיו מתאפיינת בעמידות משופרת לדהייה, כך שההדפסות עמידות יותר ויחזיקו מעמד זמן רב יותר.

 

ה- SC-P800 'יורשת' את הדגם המוצלח במיוחד של סדרת מדפסות הפוטו Stylus Pro38xx ומהווה את הדגם הראשון ויחיד בשוק של מדפסת שולחנית בגודל A2 עם אפשרות לנייר בגליל. אפשרות זו הופכת דגם זה לאידיאלי עבור צלמים ואמנים הרוצים להדפיס בקלות תמונות גדולות ופנורמיות בפורמטים לא סטנדרטיים.

 

השימוש בדגם SC-P800 פשוט מאוד הודות למגוון של תכונות נוספות: זהו המוצר היחיד בשוק הכולל מסך מגע צבעוני בגודל 2.7 אינץ' כדי לסייע למשתמשים לעבור בקלות להדפסה על סוגי מדיה שונים ולפקח על עבודות ההדפסה החשובות.

 

שלושה נתיבי נייר, לרבות נתיב קדמי חדש לטעינת נייר לעבודות אמנות, מאפשרים טעינת נייר נטולת טרדות והחלפה קלה בין פורמטים שונים של מדיה. המדפסת משתמש במכלי דיו גדולים של 80 מ"ל, האידיאליים להדפסת תמונות גדולות דבר המצמצם את מספר הפעמים בו המשתמש נדרש להחליף דיו ומוזיל משמעותית את עלות ההדפסה.

 

עיצוב חדש ומודרני מעניק ל- SC-P800 מראה ותחושה איכותיים. בהיותה המדפסת הקומפקטית ביותר בשוק בגודל A2, היא מתאימה היטב למקומות שאינם משופעים במקום, בבית או בסטודיו.

 

תכונות קישוריות מתקדמות מעניקות גמישות נוספת ל- SC-P800. זו מדפסת A2 הראשונה בגודל 17 אינץ' עם חיבור Wi-Fi לקבלת הדפסה אלחוטית קלה ברחבי הבית, או הסטודיו. היא אף תומכת בתוכנת Epson Connect להדפסה קלה ממגוון מכשירים ניידים, לרבות סמארטפונים, מחשבים וטבלטים. באמצעות קישוריות Wi-Fi Direct, ניתן אף להדפיס תמונות מתוך המכשיר הרצוי ללא חיבור אלחוטי.

 

הדגם SC-P800 יהיה זמין מ-1 ביוני במחיר של 8,000 שקלים.

 

  תכונות

  טכנולוגיית דיו UltraChrome HD בתשעה צבעים

  מגוון צבעים רחב במיוחד וצפיפות השחור הגבוהה1 ביותר הקיימת בשוק (2.86 Dmax on PGPP)

  אופציה לנייר בגליל להדפסת מדיה בגליל של 2 ו- 3 אינץ' עד לרוחב 17 אינץ' (מוצר זה הוא תוספת אופציונלית)

  נתיב קדמי לטעינת נייר אומנותי לטעינת מדיה אומנותית ומדיה עבה

  תמיכה ב- Epson Connect. תמיכה עבור Apple AirPrint ו- Google Cloud Print

  Wi-Fi Direct לצורך הדפסה אלחוטית ישירה מסמארטפונים, מחשבי טאבלט ומחשבים

  לוח מגע צבעוני בגודל 2.7 אינץ׳ המאפשר לבצע הגדרה וניהול בקלות

  מיכל דיו גדול בגודל 80 מ"ל אידיאלי לריצות הדפסה גדולות של הדפסות תמונות באיכות מקצועית.

  מידות קומפקטיות - להתאמה נוחה במקום צפוף, בבית או בסטודיו

  עיצוב חדש ומודרני מעניק מראה ותחושה איכותיים

  קישוריות Ethernet, Wi-Fi ו- USB 2.0


 

אודות אפסון ישראל

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

 

אודות אפסון

אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/

אודות אפסון אירופה

Epson Europe B.V., הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה ובאפריקה.Epson Europe מעסיקה 2,400 עובדים.  http://www.epson-europe.com

Environmental Vision 2050  

http://eco.epson.com/


 

למידע נוסף:

ענבר עיני

מנהלת שיווק אפסון ישראל

inbar.einy@epson.eu

טל:03-5751833

 

נחום דוניצה/קרן כהן

דוניצה תקשורת

donitza@donitza.co.il

טל: 03-5167336