ט.ר. יבואנית Pioneer, נבחרה למפיצה הרשמית של Epson בישראל בתחום הקולנוע הביתי

יבואנית Pioneer בישראל, חברת ט.ר, נבחרה להיות המפיצה הרשמית של Epson בתחום הקולנוע הביתי בישראל. ט.ר היא הקבוצה הגדולה בישראל לייבוא, שיווק והפצה של מוצרי אודיו, וידאו, שליטה, מערכות DJ וחשמל חכם. לחברה למעלה מ- 600 משווקים בפריסה ארצית.

לדברי אורן פליישר, מנכ"ל Epson ישראל, הבחירה בחברת ט.ר היתה מהלך 'טבעי'. "מדובר בחברה שהיא ה- one stop shop של תחום הוידאו והאודיו בעבור החברות הטובות בעולם. החיבור של ט.ר עם מקרני הקולנוע הביתי של Epson היה מתבקש. הוא יעניק פתרון כולל לחוויית הלקוח בתחום הקולנוע הביתי." לדברי פליישר, שוק הקולנוע הביתי בישראל הינו גורם משמעותי ביותר בנתח השוק של החברה. "המשתמש הישראלי הוא משתמש חכם ומתוחכם, המעוניין לנסות את הפיתוחים החדשניים ביותר ואת הטכנולוגיות האחרונות, ומנצל את המקרנים שלנו עד למלוא יכולתם ואפילו מעבר כך. מדובר בשוק של מאמצים מוקדמים, אנשים שוחרי טכנולוגיה שמחפשים חידושים ואיכות".

Epson, המובילה העולמית בחדשנות וטכנולוגיות הדמיה, הוכתרה על-ידי חברת המחקר הגלובלית FCL כיצרנית המקרנים מספר אחת בעולם לשנת 2014, כשהיא מדורגת במקום הראשון בתחום הקולנוע הביתי בעולם עם מעל 26% נתח שוק. "בשנת 2012 הגדלנו את נתח השוק שלנו במקרני קולנוע ביתי לכ-20%, את שנת 2013 סגרנו עם כ-24% מהשוק ובמהלך 2015 תפסנו כבר 26% -מהשוק".

 

בתמונה, אורן פליישר, מנכ"ל Epson ישראל

"הנקודות החזקות של Epson בתחום ההקרנה, הן, כמובן האיכות והמגוון הרחב של המקרנים התואמים לכל כיס וצורך, אך גם  קיומם של ערוצי הפצה ותמיכה מובילים בעולם כולו", אומר פליישר. "המטרה שלנו היא להמשיך בחיזוק המעמד שלנו כמובילת השוק שנה אחרי שנה ואין לי ספק שהשותפות שלנו עם חברת ט.ר  רק תחזק את המגמה הזו."

"המטרה שלנו היא לתת לשוחרי הקולנוע הביתי בישראל את חווית הצפייה הטובה והאיכותית בעולם", אומר גיל לייזר מנהל חברת ט.ר ומנכ"ל Pioneer, "המקרנים של Epson מובילים את שוק ההקרנה עם טכנולוגיה חדשנית, איכות גבוהה וביצועים ללא תחרות. החיבור שלנו עם מובילת השוק הוא חיבור מנצח, שיעניק למשווקים שלנוכלי חזק מאד לייצר ללקוחות שלהם חווית צפייה חסרת תקדים".

 


אודות אפסון ישראל

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

אודות אפסון

אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/

אודות אפסון אירופה

Epson Europe B.V., הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה ובאפריקה.Epson Europe מעסיקה 2,400 עובדים.  http://www.epson-europe.com

Environmental Vision 2050  

http://eco.epson.com/

 


למידע נוסף:

ענבר עיני

מנהלת שיווק אפסון ישראל

inbar.einy@epson.eu

טל:03-5751833

 

נחום דוניצה/קרן כהן

דוניצה תקשורת

donitza@donitza.co.il

טל: 03-5167336