עסקים באירופה יכלו לחסוך 55.2 מיליון אירו בשנה אם רק היו עוברים מהדפסה בלייזר למדפסות הזרקת דיו

על פי נתוני IDC הביקוש למדפסות הזרקת דיו יגדל מדי שנה ב-13 אחוזים, ויגיע ל- 34 אחוז מכלל שוק המדפסות עד שנת 2019

עסקים באירופה יכלו לחסוך 55.2 מיליון אירו בשנה  אם רק היו עוברים מהדפסה בלייזר למדפסות הזרקת דיו

בתי עסק ברחבי אירופה יכלו לחסוך עד 4.5 ימי עבודה בעלויות מעביד מדי שנה, סכום המקביל לכ-55.2 מיליון אירו, לו רק היו עוברים לשימוש במדפסות הזרקת דיו, כך קובע סקר בלתי תלוי שערכה חברת מחקרי השוק Buyers Laboratory LLC (BLI). התוצאות מגיעות במקביל לנתונים חדשים, שסיפקה IDC, המראים כי הביקוש למדפסות הזרקת דיו יגדל מדי שנה ב-13 אחוזים, ויגיע ל- 34 אחוז מכלל שוק המדפסות עד שנת 2019.

במחקר המשך שערכה חברת אפסון, מובילה עולמית בחדשנות ובטכנולוגיות הדמיה, התגלה עוד כי המעבר מהדפסה מבוססת לייזר להדפסה בהזרקת דיו, תוך שימוש במדפסות ובסורקי ה-WorkForce Pro של אפסון, היה יכול לחסוך לעסקים באירופה המעסיקים בין 100 ל-499 עובדים, סכום של 4.6 מיליון אירו בחודש, תודות לצריכת אנרגיה נמוכה יותר, פחות בזבוז חומרים וזמן תחזוקה נמוך יותר. ממצאי המחקר של אפסון אף מגלים כי דגמי מדפסות ה-WorkForce Pro מהירים עד פי 3.5 ממדפסות הלייזר, כי הן מהירות פי שניים ממדפסות הזרקת דיו של חברות מתחרות, כי בהשוואה למדפסות לייזר הן חוסכות בכמאה אחוז את הזמן שהמשתמש צריך להתעסק עם המדפסת שלו.

"לא מפתיע שעסקים בכל העולם מבצעים כיום מעבר מהדפסה בלייזר להדפסה מבוססת הזרקת דיו", אומר אורן פליישר, מנכ"ל אפסון ישראל. "על פי הסקר די ברור שעסקים יכולים להרוויח עד שבוע עבודה פרודוקטיבית במעבר הזה... אנו באפסון כבר חווים מקרוב את המהפך הזה ורואים גידול משמעותי בנתח השוק - 20 אחוז גידול מדי שנה. עם הדרישה מצד צרכנים להדפסות איכותיות וזולות, אני מצפה שיותר ויותר עסקים יעברו להדפסה מבוססת הזרקת דיו כשהם מרוויחים חסכון כספי והגדלה בפרודוקטיביות".

"בהסתכלות על כל היתרונות המוכחים של טכנולוגיית הזרקת הדיו, די ברור לנו מדוע היא מהווה איום כה רציני לטכנולוגיה השלטת כיום של הדפסת הלייזר", אומר פליישר. "קצב הגידול הצפוי שלנו רק מגרד כרגע את ההזדמנויות העומדות בפני מדפסות הזרקת הדיו".

 


אודות אפסון ישראל

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

 

אודות אפסון

אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/

 

אודות אפסון אירופה

Epson Europe B.V., הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה ובאפריקה.Epson Europe מעסיקה 2,400 עובדים.  http://www.epson-europe.com

Environmental Vision 2050  

http://eco.epson.com/


למידע נוסף:

ענבר עיני

מנהלת שיווק אפסון ישראל

inbar.einy@epson.eu

טל:03-5751833

 

נחום דוניצה/קרן כהן

דוניצה תקשורת

donitza@donitza.co.il

טל: 03-5167336