EPSON בתערוכת IFA: מדפסות, שעונים חכמים ומשקפי מציאות רבודה בצד מקרני HD מלא לקולנוע ביתי בדו ובתלת מימד

על פי נתוני IDC הביקוש למדפסות הזרקת דיו יגדל מדי שנה ב-13 אחוזים, ויגיע ל- 34 אחוז מכלל שוק המדפסות עד שנת 2019

EPSON בתערוכת IFA: מדפסות, שעונים חכמים ומשקפי מציאות רבודה בצד מקרני HD מלא לקולנוע ביתי בדו ובתלת מימד

חברת אפסון, מובילה עולמית בתחומי מוצרי ההדמיה, מנצלת את תערוכת IFA 2015 שתיערך בברלין בין ה-4 ל-9 בספטמבר, כדי להציג את מלוא קו המוצרים, הכולל ממדפסות לשימושים ביתיים ועסקיים, דרך שעונים חכמים ומשקפי מציאות רבודה ועד למקרני HD לקולנוע ביתי.

שעונים תופסים השנה מקום מכובד בקו המוצרים, בינהם דגמי ה-Pulsense וה-Runsense. שעוני ה-Pulsense מהווים את הדור הבא של השעונים לאנשים הפעילים, כשהמאפיין המרכזי הוא בדיקת דופק וניטור פעילות 24 שעות ביממה, כולל צעדים, קלוריות ואיכות שינה. חיבור בלוטות׳ פשוט מקשר בחלק מהדגמים את השעונים לאפליקציה בסמארטפון לבדיקת ההתקדמות האישית. רטט מתריע על כניסת שיחות, מיילים ויומן. השעונים עמידים במים עד 3 אטמוספירות ומפגינים עבודה רציפה של 480 שעות לפני טעינה בכבל USB.

שעוני ה-Runsense המיועדים בעיקר לרצים, משלבים GPS מובנה (הסוללה מחזיקה מעל 30 שעות - פי 3 מהמתחרים) וחיישנים ללימוד ומעקב אחר טכניקת הריצה של העונד ומאפשרים למקסם את הפעילות בשטח. ניתן לקבל נתונים בזמן אמת על ארבעה מסכים. השעון עמיד במים עד ל-5 אטמוספירות ויש גם אופציה לניטור קצב הלב.

עבור שוחרי הקולנוע הביתי משיקה אפסון 3 מקרנים חדשים, המביאים לצופה את חויית הדו והתלת מימד באיכות HD. המקרנים החדשים, EH-TW5350, EH-TW5300 ו-EH-TW521, מספקים תמונות באיכות Full HD 1080p ועל פי החברה הרוכשים יוכלו לצפות כל יום בסרט על מסך גדול, ב-11 השנים הקרובות, בלי להחליף את המנורה.

המקרנים החדשים מיועדים לאנשים הרוצים את חויית המסך הגדול אצלם בבית, כשהם צופים בסרטים, טלויזיה או ספורט - בגודל תמונה של 332 אינץ', עם קונטרסט דינמי של 35,000:1 ויכולת להציג סרטים היישר מממגוון מערכות אנדרואיד חכמות. 3 המקרנים עושים שימוש בטכנולוגיית 3LCD, שבב מיוחד להפחתת 'רעשים' בתמונה המשודרת, ועם הקרנת אור לבן וצבעוני ב-2,200 lumens, ניתן להשתמש במקרנים גם בסביבות מוארות ובאור יום.


אודות אפסון ישראל

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

 

אודות אפסון

אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/

אודות אפסון אירופה

Epson Europe B.V., הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה ובאפריקה.Epson Europe מעסיקה 2,400 עובדים.  http://www.epson-europe.com

Environmental Vision 2050  

http://eco.epson.com/

 


למידע נוסף:

ענבר עיני

מנהלת שיווק אפסון ישראל

inbar.einy@epson.eu

טל:03-5751833

 

נחום דוניצה/קרן כהן

דוניצה תקשורת

donitza@donitza.co.il

טל: 03-5167336