אפסון תשיק בתערוכת Isprint 2015 מדפסות להדפסה על טקסטיל, עץ ומתכת

חברת אפסון, מובילה עולמית בתחומי מוצרי ההדמיה, תנצל את הבמה של תערוכת Isprint 2015 שתיערך בין 20-22 באוקטובר בגני התערוכה בתל אביב

אפסון תשיק בתערוכת Isprint 2015 מדפסות להדפסה על טקסטיל, עץ ומתכת

חברת אפסון, מובילה עולמית בתחומי מוצרי ההדמיה, תנצל את הבמה של תערוכת Isprint 2015 שתיערך בין 20-22 באוקטובר בגני התערוכה בתל אביב, כדי להכריז על קו חדש של מדפסות מקצועיות, המיועד לשווקים השונים בהם פועלת החברה בישראל.

בתערוכה תציג אפסון לראשונה שלוש מדפסות סובלימציה  SC-F9200 SC-F7200 ו- SC-F6200, המיועדות ליצרני טקסטיל, לסטודיו לצילום ולחברות המייצרות מוצרי קידום מכירות, מסייעות למשתמשים להפיק בצורה אמינה וחסכונית מוצרי טקסטיל וקידום מכירות. כל זאת ברזולוציה של  720X1440dpi ובתפוקה מדהימה עם מהירות הדפסה (בדראפט) של עד 97 מ' בשעה.

הדגמים החדשים מצטרפים לקו מדפסות הסובלימציה של אפסון ומציעים ללקוחות הזדמנות להרחיב את יכולות הייצור שלהם. באמצעות שני הדגמים ניתן להפיק הדפסות איכותיות על מוצרי טקסטיל דוגמת ביגוד, בגדי ספורט וטקסטיל לבית יחד עם הגמישות הנדרשת להדפסת סובלימציה על מגוון של חומרים קשים. המדפסות אידיאליות לחברות המייצרות מוצרי קידום מכירות, ויכולות להפיק הדפסות סובלימציה על מוצרים מיוחדים,  דוגמת ספלים וכיסויים לטלפון או לטבלט.

לדברי בן מויאל, באמצעות יכולות חדשות ומשופרות, הדגמים החדשים פותחים שפע של אפשרויות חדשות בענף ההדפסה, שכן הם מאפשרים להדפיס תמונות על מגוון חומרים, דוגמת מתכת ועץ. הדגמים החדשים  SC-F9200 ו- SC-F7200 נוצר ופותח באופן בלעדי כדי לסייע לשוק הדפסת הטקסטיל מגליל לגליל להפיק תוצאות יוצאות דופן. "שלוש המדפסות משתמשות בראש ההדפסה PrecisionCore TFP של אפסון כדי להפיק הדפסות נהדרות, מדויקות ועם צבעים וצלילות מעולה", אומר בן מויאל.

אל הטכנולוגיה שבלב המדפסות - PrecisionCore  וראשי הדפסה מסוג TFP, מתוסף דיו חדש - HDK Black, שמצטרף לקו הדיו UltraChrome DS, שפותח במיוחד להדפסות על בדים, המספק תוצאות חדות וטבעיות ודורש פחות תחזוקה וניקוי ראשים לאורך זמן.

"אפשרויות אלה בשילוב עם ערכת הדיו מסייעות למשתמשים לקבל את התוצאות הטובות ביותר. הדיו חדש מסוג HDK Black המיועד בעיקר להדפסות טקסטיל, מסייע בהפקת צבעי שחור עמוקים וטבעיים וצללים צפופים. משתמשים המדפסים על חומרים מחוספסים ייהנו מהדיו השחור הסטנדרטי, כיוון שהוא מפיק הדרגתיות חלקה, ואידיאלי ליצירת מוצרים לקידום מכירות".

בן מויאל אומר כי לקוחות המשתמשים בסובלימציה ורוכשים מוצרים אלה ייהנו מחבילת הדפסה מלאה של אפסון. "החומרה, התוכנה, ראש ההדפסה, הדיו וניירות הסובלימציה נוצרים ונתמכים על-ידי יצרן אחד כדי להבטיח שכולם עובדים יחד בצורה חלקה. המדפסות מגיעות יחד עם תוכנת Wasatch, כך שהמשתמשים מוכנים להתחיל מיד בעבודה, ללא צורך בהשקעה נוספת.

כל הדגמים כוללים מספר דרכים כדי לסייע ללקוחות לשמור על עלויות נמוכות. המשמעות של מערכת דיו בקיבולת גבוהה, בהן מצוידות המדפסות, היא עלויות הדפסה נמוכה לכל מטר מרובע, כאשר השימוש בדיו המקורי של אפסון מבטיח כי המדפסת תעבוד בצורה שוטפת עם דרישה נמוכה במיוחד לתחזוקה ופחות החלפות של ראש הדפסה וכך מתאפשר צמצום משמעותי של זמני השבתה. כל המוצרים זמינים גם עם תוכנית השירות לניהול הדפסה, המאפשרת בקרה הדוקה יותר על התקציב ומסייעת בהפחתת אחזקת מלאי מתכלים גדול מדי.

לדברי בן מויאל "אפסון מבינה כמה חשוב ללקוחות לחסוך בהוצאות ההדפסה", החברה אף מציעה ללקוחות חבילת שירות מקצועית Print & Save, המאפשרת לנטר ולנהל את ההוצאות על ההדפסה. המדפסות תימכרנה החל מאוקטובר 2015, עם שנה אחריות כסטנדרט ולקוחות הרוצים להרחיב את האחריות יכולים לעשות שימוש בתוכנית ה-Epson CoverPlus.

 


אודות אפסון ישראל

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

 

אודות אפסון

אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/

אודות אפסון אירופה

Epson Europe B.V., הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה ובאפריקה.Epson Europe מעסיקה 2,400 עובדים.  http://www.epson-europe.com

Environmental Vision 2050  

http://eco.epson.com/

 


למידע נוסף:

ענבר עיני

מנהלת שיווק אפסון ישראל

inbar.einy@epson.eu

טל:03-5751833

 

נחום דוניצה/קרן כהן

דוניצה תקשורת

donitza@donitza.co.il

טל: 03-5167336