אפסון תשיק בתערוכת Isprint 2015 מדפסות פוטו מקצועיות

אפסון תחשוף לראשונה בתערוכה את סדרת מדפסות הפוטו המקצועיות החדשה שלה SureColor SC-P המיועדות לשווקי האמנות וההגהה

אפסון תשיק בתערוכת Isprint 2015 מדפסות פוטו מקצועיות

אפסון תחשוף לראשונה בתערוכה את סדרת מדפסות הפוטו המקצועיות החדשה שלה SureColor SC-P המיועדות לשווקי האמנות וההגהה. כל הדגמים החדשים, הן אלו המציגים ערכות דיו של שמונה, או עשרה צבעים, מציגים טווח צבעים רחב במיוחד ומצוידים בראש ההדפסה המתקדם של החברה TFP PrecisionCore, כדי ליצור תוצאות באיכות מקצועית, מדויקת, העמידות לזמן רב. התכנון המתקדם של המדפסות, בשיתוף עם מבחר תכונות קלות לשימוש, מספק למשתמשים את הכלי האולטימטיבי לכל צורכי ההדפסה וההגהה.

סדרת המדפסות החדשה מציגה מבחר דגמים ברוחבי הדפסה שונים (SC-P7000, SC-P9000,SC-P6000, SC-P8000) האידיאליים להפקת תמונות אמנות מקצועיות. בכל הדגמים התוצאות מלאות בצבעים אינטנסיביים ומלאי חיים, צבעי השחור עמוקים ועשירים, ונותרים חדים וברורים הודות למצב הדפסה מתקדם Advanced Black and White ‏(ABW).

"הטכנולוגיה המעולה והידע המקצועי שלנו סייעו לנו תמיד לייצר מדפסות החורגות מהציפיות של הלקוחות שלנו", אומר דניאל בן מויאל, מנהל שיווק מוצרי הדפסה בפורמט רחב באפסון ישראל. "המגוון החדש אינו יוצא דופן, ועם הנדסת PrecisionCore שלנו, הלקוחות יכולים להיות בטוחים שהתוצאות יהיו באיכות פנטסטית, מדויקות ועקביות לאורך זמן".

הדגמים  (44”) SC-P8000ו- (24”) SC-P6000 המציגים ערכות דיו של שמונה צבעים מסוג פיגמנט UltraChrome HD , יש יציבות מעולה, מגוון צבעים רחב ויכולת להפיק רפרודוקציות בצבעי שחור/לבן טבעיים. הם אידיאליים להפקת הדפסות מקצועיות ואומנותיות ומותאמות במיוחד לשחזור גווני עור טבעיים.

הדגמים SC-P9000 ("44) ו- SC-P7000 ("24) מספקים את כלי ההגהה האולטימטיבי. שני הדגמים הבנויים על המוניטין המוצק של אפסון בשוק זה, מבטיחים הדפסות מדויקות במיוחד עם צבעים הנשארים עקביים לאורך כל הפעלת ההדפסה. באמצעות ערכת דיו של 10 צבעים מסוג UltraChrome HDX, שני הדגמים יכולים להפיק ספקטרום צבעים רחב המהווה 98% תאימות לצבעי Pantone3 לקבלת תוצאות מדויקות במיוחד. קיימת גם אפשרות לדיו סגול (חדש) כדי להרחיב עוד יותר את מגוון הצבעים, עד כדי 99% תאימות לצבעי Pantone, אשר מעניקה את היכולת לקבל את רפרודוקציית הצבעים המדויקת ביותר בשוק.

כל הדגמים מגיעים עם מכלי דיו בנפח גבוה האידיאליים להפעלות הדפסה ארוכות, כאשר צריכת האנרגיה הנמוכה של המדפסות יכולה לסייע בחיסכון עלויות החשמל. בנוסף, הודות לעמידות המעולה בדהייה, ההדפסות ממשיכות להיראות במיטבן זמן רב לאחר שנוצרו. למעשה, הדפסות על ניירות Premium Glossy Photo Paper יכולות להחזיק מעמד עד 60 שנים.

 


אודות אפסון ישראל

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

 

אודות אפסון

אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/

אודות אפסון אירופה

Epson Europe B.V., הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה ובאפריקה.Epson Europe מעסיקה 2,400 עובדים.  http://www.epson-europe.com

Environmental Vision 2050  

http://eco.epson.com/

 


למידע נוסף:

ענבר עיני

מנהלת שיווק אפסון ישראל

inbar.einy@epson.eu

טל:03-5751833

 

נחום דוניצה/קרן כהן

דוניצה תקשורת

donitza@donitza.co.il

טל: 03-5167336