אפסון משיקה את מדפסות C3500 ו- C7500: מדפסות תוויות צבעוניות עמידות במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים

  אפסון משיקה את מדפסות C3500 ו- C7500: מדפסות  תוויות צבעוניות עמידות במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים

חברת אפסון, משיקה קו מוצרים חדש הכולל מכשירים ידניים ליצירת תוויות למשרד, לתעשייה ולקמעונאות. המדפסות הצבעוניות השולחניות בסדרת ה- ColorWorks, מאפשרות לעסקים ליצור בעצמם תוויות משלהם, ולהימנע מזמני המתנה ומעלויות גבוהות של יצרני תוויות. כך לדוגמה, מדפסת C3500, מציעה דרך חדשה להדפסה עצמית של תוויות צבעוניות. הודות לשימוש בדיו פיגמנטי, במקום בדיו מבוסס צבע, המדפסת יוצרת תוויות צבעוניות ועמידות, המתייבשות במהירות ועמידות בפני מריחה, מים ודהייה. השימוש בדיו הפיגמנטי מבטיח שתוויות, ברקודים, תגים וכרטיסים יחזיקו מעמד זמן רב יותר, יהיו עמידים יותר ובצבעים חדים יותר, בהשוואה להדפסה עם דיו המבוסס על צבע. באמצעות מסך LCD המשתמשים יכולים לנטר בקלות את מצב המדפסת ולדעת מתי יש להחליף כל אחד מהצבעים. המדפסת תוצג בתצורת 'ריצה קצרה', roll-to-roll.

דגם אחר בקו, ה- ColorWorks C7500, יציג ראש הדפסה בטכנולוגיית PrecisionCore להדפסת תוויות איכותיות ביותר על טווח רחב של חומרים ברוחב של עד 4 אינץ' ובמהירות של 300mm/sec.

אודות אפסון ישראל

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

אודות אפסון

אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/

אודות אפסון אירופה

Epson Europe B.V., הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה ובאפריקה.Epson Europe מעסיקה 2,400 עובדים.  http://www.epson-europe.com

Environmental Vision 2050  

http://eco.epson.com/

למידע נוסף:

ענבר עיני

מנהלת שיווק אפסון ישראל

inbar.einy@epson.eu

טל:03-5751833

נחום דוניצה/קרן כהן

דוניצה תקשורת

donitza@donitza.co.il

טל: 03-5167336