תערוכת Drupa 2016

אפסון תשיק מדפסת פורמט רחב לייצור עצמאי וחסכוני של חומרי פרסום ושילוט

תערוכת Drupa 2016

חברת אפסון תשיק לראשונה בתערוכת 2016 Drupa, שתפתח ב-31 במאי בגרמניה, את מדפסת ה- SureColor SC-P10000 - מדפסת קומפקטית האידיאלית עבור חנויות צילום ובתי הפקה המעוניינים בייצור עצמאי של הדפסות אומנות, קאנווסים ושילוט באיכות גבוהה לנקודות מכירה, תצוגות לתערוכות, חומרי פרסום ותמונות. המדפסת מגיעה עם ראש הדפסה חדש - PrecisionCore MicroTFP להפקת תוצאות מרשימות במיוחד ברזולוציה של 600*600 dpi .

עבור גלריות מוזיאונים ובתי דפוס המעוניינים בייצור הדפסות איכותיות בפורמט רחב יותר  , תוצג בתערוכה גם מדפסת ה-64 אינץ', ה-SureColor SC-P20000. מדפסות נוספות בקו זה הן מדפסת עשרה צבעים, ה-80610SureColor SC-S, ה-60610SureColor SC-S, מדפסת מהירה CMYK x 2 ומדפסת 4 הצבעים  SureColor SC-S-40610.

המדפסות עושות שימוש בדיו החדש UltraChrome GS3, המציע לחברות אפשרות בחירה בהדפסה של 4-10 צבעים (כולל צבע לבן, אדום, וצבע מטאלי). הדיו החדש אידיאלי לשימושים רבים ובהם הפקת שלטים מוארים, חומרי תצוגה, שילוט למכוניות, טפטים והדפסות קנווס של תמונות במהירויות מדהימה של עד 95.3 מטר מרובע לשעה.

לדברי דניאל בן מויאל, מנהל שיווק מוצרי הדפסה בפורמט רחב באפסון ישראל, "המשתמשים יוכלו להרגיש מיד בחסכון הכספי, ראש ההדפסה החדש מסוג Precision core מציע חסכון משמעותי בצריכת צבע דבר המאפשר הדפסה על קשת רחבה של מוצרים יחד עם עלויות הפקה נמוכות במיוחד. בתערוכה נדגים לחברות כיצד הן יכולות להציע ללקוחות מגוון פתרונות רחב יותר, יחד עם חיסכון בעלויות והגדלת רווחים".

עבור תעשיית הטקסטיל תדגים אפסון בתערוכה את ה- SureColor SC-F7200 ה-SC-F9200, ואת ה- 0SureColor SC-F200, המיועדות להדפסה איכותית על בגדים, בדי דגל , מוצרי ספורט ומגוון מוצרי טקסטיל לבית. כן ניתן להדפיס באמצעותן על משטחי תלת מימד קשים לטובת הפקה של מוצרי פרסום.

אודות Epson

חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים לעלות על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה.

קבוצת Epson אשר מנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה למעלה מ- 67,000 עובדים ב-90 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/

אודות Epson Europe

Europe Epson Europe B.V הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה, ובאפריקה. Epson Europe מעסיקה 1,700 עובדים, ומחזור המכירות שלה בשנת 2015 הגיע ל- 1,577 מיליון יורו. www.epson.co.il

החזון הסביבתי לשנת 2050

http://eco.epson.com/

נחום דוניצה/קרן כהן

דוניצה תקשורת

donitza@donitza.co.il

טל: 03-5167336