חיישנים חדשים של אפסון שישולבו ברובוטים יאפשרו אוטומציה של משימות קשות במיוחד והתאמה של מידת הכח הנדרשת למשימה

חיישנים חדשים של אפסון שישולבו ברובוטים  יאפשרו אוטומציה של משימות קשות במיוחד והתאמה של מידת הכח הנדרשת למשימה

חברת אפסון (תאגיד Seiko Epson) הכריזה על השקה של סדרת  חיישנים חדשה - S250 - מדוייקים שישולבו - כאופציה - בזרועות הרובוטיות של החברה. בפיתוח החיישנים המפגינים עמידות רבה ורגישות גבוהה, עשתה החברה שימוש בטכנולוגיית החישה הקוורץ הפייזואלקטרי, המאפשרת חישה של כמויות זעירות של כח בששה כיוונים שונים. הפיתוח החדש יאפשר ללקוחות החברה לבצע אוטומציה של משימות ייצור מורכבות וישפר את היעילות במפעלים. אפסון תספק יחד עם החיישן החדש ללקוחותיה גם הוראות תפעול לרובוטים לטובת הטמעה קלה ופשוטה במיוחד.

יצרנים רבים כיום משתמשים ברובוטים כפתרון למחסור בכח אדם. החיישנים החדשים מהווים עבור אפסון צעד משמעותי בהשגת משימת החברה - לשימוש ברובוטים כדי לייעל את תהליכי הייצור כיום. סדרת ה- S250 מאפשרת לרובוטים לחוש בהפעלת כח (בכמות מזערית של 0.1 N), ולבצע אוטומציה של משימות מורכבות דוגמת הרכבה על פס ייצור של חלקים זעירים. ניתן להשתמש בחיישנים גם במשימות שהסתמכו בעבר על בני אדם , דוגמת ליטוש, כשכך משתחררים העובדים מטיפול במשימות חדגוניות למשימות אחרות.

״החיישנים החדשים מהווים פיתוח משמעותי עבור אפסון אבל גם התעשייה כולה״, אמר יונהארו פוקושימה, COO של חטיבת הרובוטים של אפסון. ״כחברה שממוקדת בחדשנות בייצור, החיישנים יסייעו להרחיב את מספר האפליקציות עבור הרובוטים ולהביא אותנו לשלב הבא, לעולם בו רובוטים יתמכו בבני האדם במגוון של משימות.״

חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים לעלות על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה.

קבוצת Epson, אשר מנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה למעלה מ- 67,000 עובדים ב-90 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/

אודות Epson Europe

Europe Epson Europe B.V.‏, הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה, ובאפריקה. Epson Europe מעסיקה 1,700 עובדים, ומחזור המכירות שלה בשנת 2015 הגיע ל- 1,577 מיליון יורו. www.epson.co.il

החזון הסביבתי לשנת 2050

http://eco.epson.com/