ממשיכה לשבור שיאי הצלחה:

אפסון מדווחת על מכירה של מעל 15 מיליון מדפסות Ink Tank - שהחליפו את מחסניות הדיו במיכלי דיו לא יקרים

ממשיכה לשבור שיאי הצלחה:

ברת אפסון מדווחת כי מכירות קווי המדפסות המצויידות במיכלי דיו בקיבולת גבוהה של החברה, חצו את רף 15 מיליון היחידות, נתון המוכיח את ההצלחה של המהפיכה שביצעה החברה במעבר מהשימוש במחסניות דיו יקרות למיכלי דיו שהוזילו משמעותית את מחירי ההדפסות בשחור להן ובצבע.

מדפסות הזרקת הדיו המבוססות על מיכלי דיו מופצות כיום ב-150 מדינות ברחבי העולם ונראה שהקונספט החדש מתקבל בזרועות פתוחות. ההתלהבות הרבה של הצרכנים ניכרת בעיקר בשווקים המתפתחים שם מכירות קווי המוצרים החדשים הגיעו בנפחן לכ-10% מכלל מכירת מעל 45 מיליון המדפסות (הזרקת דיו ולייזר) שנמכרו שם. אפסון מעריכה כי הגידול החזק במכירות אף יימשך ועל פי תחזית החברה הן תגענה לכ-40% מסך מכירת מדפסות הזרקת הדיו של אפסון, זאת בהשוואה לכ-30% מהמכירות בשנים קודמות.

לדברי אורן פליישר, מנכ״ל אפסון ישראל, הצלחת קו המדפסות המצויידות במיכלי דיו בקיבולת גבוהה נובעת מכמה סיבות: המיכלים הן חלק אינטגרלי במדפסות ונבנו במיוחד למשימה, כך שהשימשו בהם אמין ונטול לכלוך. נוח להשתמש בהם, שכן המשתמש יכול למלא בעצמו את המיכלים ולהדפיס אלפי דפים בלי כל הפרעה (במקום לרוץ שוב ושוב לחנות ולרכוש מחסניות דיו יקרות שגם נגמרות מהר). וכמובן, ישנו היבט העלות: מדפסות המיכלים מציעות מחיר נמוך משמעותי עבור כל הדפסה.

לדברי קואיצ׳י קובוטה, מנהל חטיבת המדפסות באפסון, יש גאווה רה בחברה בעובדה שהקונספט החדש תפס כה מהר והפך לסיפור הצלחה עולמי. ״אנו באפסון ניסינו מאז ומתמיד לספק ללקוחות שלנו מגוון בחירה, כך שכל לקוח יוכל למצוא שם את מסוקשו. זיהינו כאן הזדמנות בשוק של משתמשים שמחפשים פתרון הדפסה לנפחי הדפסה גדולים, אמין ולא יקר. המדפסות החדשניות שלנו מספקות את התשובה והמספרים מוכיחים זאת״.

אודות Epson

חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים לעלות על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה.

קבוצת Epson, אשר מנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה למעלה מ- 67,000 עובדים ב-90 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/

אודות Epson Europe

Europe Epson Europe B.V.‏, הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה, ובאפריקה. Epson Europe מעסיקה 1,700 עובדים, ומחזור המכירות שלה בשנת 2015 הגיע ל- 1,577 מיליון יורו. www.epson.co.il

החזון הסביבתי לשנת 2050

http://eco.epson.com/