מדפסת ה-Ink Tank של אפסון עמדה בהצלחה במשימה התובענית באנטרקטיקה

 מדפסת ה-Ink Tank של אפסון עמדה  בהצלחה במשימה התובענית באנטרקטיקה

אחת המשימות התובעניות ביותר שעמדו אי פעם בפני מדפסת הזרקת דיו מסתיימת בימים אלה באתר Base Marambio הממוקם בחלק הארגנטינאי של אנטרקטיקה. המשימה החלה עם משלוח מדפסת הזרקת דיו סטנדרטית של חברת אפסון, מהמובילות העולמיות בתחומי ההדמיה הדיגיטלית ופתרונות ההדפסה, לאחד מאזורי המחייה הקשים ביותר לבני האדם על פני כדור הארץ.

המסע המאתגר החל עם משלוח מדפסת L355 ממשפחת ה-Ink Tank (מיכל דיו בקיבולת גבוהה) למספר אזורים באמריקה הלטינית, בהם תנאי מזג האוויר מהווים אתגר של ממש למכשור חשמלי. המשימה היתה פשוטה: להדגים את ביצועי המדפסת במקומות בהם, מעבר לפגעי מזג האוויר, יש לעתים מאוד קרובות גם מחסור באספקה סדירה של חומרי גלם, חלפים מזון ו..כן, גם דיו למדפסות...

המבצע, שזכה לשם Ink Tank Challenge זכה להצלחה מסחררת. המדפסת שהובלה ליעדה Base Marambio תחת סופת קרח מאיימת, והוצבה אחר כבוד בבסיס הפעולה המקומי, החלה לעבוד ולעבוד ולעבוד. המחנה הוא תחנת מחקר ארגנטינאית, הממוקמת באנטרקטיקה, שאמורה לבצע מחקרי שטח בתחומים הגיאולוגיים, הגיאופיסיים והאקולוגיים. ״המדפסת עמדה בהצלחה בטמפרטורות של מתחת ל-30 מעלות, רוחות עזות ומאז שהתקנו אותה לא נזקקנו אפילו פעם אחת למילוי דיו״, אומרים חברי המשלחת.

מכירות קווי המדפסות המצויידות במיכלי דיו בקיבולת גבוהה של החברה, חצו את רף 15 מיליון היחידות, כך דיווחה אפסון לא מכבר, נתון המוכיח את ההצלחה של המהפיכה שביצעה החברה במעבר מהשימוש במחסניות דיו יקרות למיכלי דיו שהוזילו משמעותית את מחירי ההדפסות בשחור להן ובצבע. מדפסות הזרקת הדיו המבוססות על מיכלי דיו מופצות כיום ב-150 מדינות ברחבי העולם. אפסון מעריכה כי הגידול החזק במכירות אף יימשך ועל פי תחזית החברה הן תגענה לכ-40% מסך מכירת מדפסות הזרקת הדיו של אפסון.

חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים לעלות על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה.

קבוצת Epson, אשר מנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה למעלה מ- 67,000 עובדים ב-90 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/

אודות Epson Europe

Europe Epson Europe B.V.‏, הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה, ובאפריקה. Epson Europe מעסיקה 1,700 עובדים, ומחזור המכירות שלה בשנת 2015 הגיע ל- 1,577 מיליון יורו. www.epson.co.il

החזון הסביבתי לשנת 2050

http://eco.epson.com/