EPSON משיקה סורקים שטוחים, רב-תכליתיים חדשים, קומפקטים ומהירים המתאימים למשימות עסקיות - מסריקת דרכונים ועד לעשרות דפים

הסורקים כוללים מזין מסמכים לקבלת פרודוקטיביות משופרת, סורקים במהירות של 25 דפים לדקה ומבצעים התאמות חכמות של צבע ותמונה

EPSON משיקה סורקים שטוחים, רב-תכליתיים חדשים, קומפקטים ומהירים המתאימים למשימות עסקיות - מסריקת דרכונים ועד לעשרות דפים

Epson ישראל מכריזה על שני סורקי מסמכים חדשים - WorkForce DS-1660W ו- DS-1630. סורקי המסמכים משלבים את הרב-תכליתיות של הסורקים השטוחים עם הנוחות של עבודה במהירות גבוהה ומזין מסמכים ל- 50 גיליונות ויכולים לטפל למעשה בכל משימה. הסורקים אידיאליים לסריקת דרכונים, חוברות ומסמכים עדינים - על משטח הסורק, בעוד מזין המסמכים אידיאלי לסריקה של ערימת דפים.

‎לדברי לדברי דוביק דביר, מנהל תחום הדפסה ב-Epson ישראל, בין אם המשימה היא לסרוק ניירת יומיומית, תיעוד חשוב דוגמת תעודת לידה, או אפילו מכתבים ויומנים ישנים, מדובר בפתרון רב-תכליתי וקל לשימוש  היכול לענות למעשה לכל הצרכים העסקיים. ״אלה הם שניים מהסורקים המהירים מסוגם עם מהירות סריקה של 25 דפים לדקה, ובנוסף הם גם הקומפקטיים מסוגם[1], ולכן קל למקם אותם ברחבי המשרד".

עסקים קטנים וארגונים גדולים המחפשים פתרון לסריקה קלה ובמחיר נוח יפיקו תועלת מקישוריות USB 3.0 - כלומר שאין האטה אפילו ברזולוציה גבוהה של 300dpi. הסורקים כוללים גם מצב למסמכים ארוכים המאפשר סריקת נייר באורך של יותר משלושה מטרים (צד אחד בלבד). סריקה דו צדדית וזיהוי אוטומטי של סוג תמונה מוסיפים ליעילות במשרד. קישוריות Wi-Fi ו- Wi-Fi Direct בדגם DS-1660W מוסיפה נוחות נוספת לארגונים הרוצים לפרוס בסביבות העבודה פתרון סריקה ייעודי ונגיש בקלות לאנשים רבים.

שני הדגמים מתאפיינים גם מהתאמות חכמות של צבע ותמונה, דוגמת חיתוך אוטומטי, תיקון הטיה וכן הסרת דף ריק ורקע באמצעות Epson Image Processing Technology.

דרייברים של TWAIN ו- ISIS[2] נכללים לשילוב חלק במערכות קיימות לניהול מסמכים. בנוסף ניתן לסרוק בנגיעה אחת למחשבי PC, Mac או לחשבונות אחסון מקוונים.

הדגמים WorkForce DS-1660W ו- DS-1630 יהיו זמינים מאוקטובר 2016.

תכונות עיקריות:

 • אחד הסורקים המהירים ביותר מסוגם - 25 דפים לדקה
 • סריקת מגוון רחב של מסמכים לרבות ספרים, דרכונים, מסמכים כרוכים ופריטים עדינים
 • גודל קומפקטי ביותר בסוג זה1
 • קישוריות Wi-Fi ו- Wi-Fi Direct (דגם DS-1660W בלבד)
 • דרייברים של TWAIN ו- ISIS להשתלבות חלקה במערכת קיימות לניהול מסמכים
 • סריקה דו-צדדית של הדף
 • מזין מסמכים ל- 50 דפים
 • יצירת עד 30 עבודות והיתרון של סריקה קלה בנגיעה אחת לתיקיות, לדוא"ל, לחשבונות אחסון מקוונים2 ועוד ועם כרטיס רשת אופציונלי (DS-1630 בלבד)
 • קישוריות USB 3.0 מאפשרת סריקה ללא האטה אפילו ברזולוציה של 300dpi
 • התאומות חכמות של צבע ותמונה - חיתוך אוטומטי, תיקון הטיה וכן הסרת דף ריק ורקע באמצעות Epson Image Processing Technology.
 • תוכנת Epson כלולה מאפשרת פלט תמונה כפול - סריקה פעם אחת ושליחה לשני יעדים שונים
 • מצב סריקת מסמך ארוך מאפשר סריקה של נייר באורך של למעלה משלושה מטרים (3048 מ"מ) (צד אחד בלבד)

 

אודות Epson

חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים לעלות על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה.

קבוצת Epson, אשר מנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה למעלה מ- 67,000 עובדים ב-90 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/

אודות Epson Europe

Europe Epson Europe B.V.‏, הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה, ובאפריקה. Epson Europe מעסיקה 1,700 עובדים, ומחזור המכירות שלה בשנת 2015 הגיע ל- 1,577 מיליון יורו. www.epson.co.il

החזון הסביבתי לשנת 2050  

http://eco.epson.com/

 


[1] מבוסס על נתונים מתוך אתרי האינטרנט והפרוספקטים של חמשת דגמי מקרנים הנמכרים ביותר בארצות אירופה, אפריקה והמזרח התיכון במהלך כל שנת 2015 בהתאם ל: InfoSource Document Management Scanner Sales Full Year 2015.

[2] דרייברים של ISIS זמינים בדגם DS-1630 בלבד