קו מדפסות מיכלי הדיו של Epson (ITS) מתחדש עם פתרון להדפסת תמונות ללא שוליים - ובמהירות גבוהה יותר

מדפסות ה- ITS מגיעות עם ערכה מלאה של בקבוקי דיו + בקבוקי דיו שחור נוספים, המאפשרים למשתמש להדפיס עד 13000 דפים בשחור ועד 6500 דפים בצבע

קו מדפסות  מיכלי הדיו של Epson (ITS) מתחדש עם פתרון להדפסת תמונות ללא שוליים - ובמהירות גבוהה יותר

Epson, מי שהייתה אחראית על מהפיכת מדפסות הזרקת הדיו המצוידות במיכלי דיו במקום המחסניות המאוד יקרות, הכריזה על התוספות האחרונות להיצע המדפסות עם מערכת מיכלי הדיו (ITS) שלה: L382, L386, L486, המפגינות מהירות משופרת כמו גם הדפסת תמונות ללא שוליים.

משפחות, סטודנטים ומשתמשים במשרדים קטנים ישתכנעו ביעילות של מדפסות אלה, עם עלויות הדפסה הנמוכות ותפעול נטול מטרדים. מערכת מיכלי הדיו בקיבולת אולטרה גבוהה מבטלת את הצורך במחסניות דיו, ומשחררת את המשתמשים מהצורך לקנות ולהחליף מחסניות דיו. במקום זאת, מדפסות ITS מגיעות עם ערכה מלאה של בקבוקי דיו + בקבוקי דיו שחור נוספים, המאפשרים למשתמש להדפיס עד 13000[1] דפים בשחור ועד 6500 דפים בצבע2, ולקבל עלות נמוכה מאוד לדף. 

השימוש היומיומי במדפסות ITS נטול מאמץ ואמין, כאשר הדפסות איכותיות מופקות בזריזות הודות למהירות הדפסת ISO של 10 דפים לדקה[2]. גם המילוי והמילוי מחדש של מיכל דיו פשוט לביצוע כיוון שבקבוקי הדיו של Epson מעוצבים עם פיה שמונעת טפטוף ומתויגים בצורה ברורה. מדפסות ITS מגיעות גם עם אחריות היצרן לשנה אחת או 30000 דפים, כדי להעניק שלוות נפש נוספת.

‎דוביק דביר, מנהל תחום ההדפסה ב- Epson ישראל, אומר: "מדפסות ה- ITS שלנו מעניקות פתרון פנטסטי להדפסה בנפח גבוה. הן בנויות ספציפית כדי להעניק עלות אולטרה נמוכה לדף, אולם חשוב מכך, הן גם עקביות ואמינות. יש לנו כבר היצע מוצרים רחב, ואין ספק שתוספות עדכניות אלה, עם מהירות הדפסה גבוהות והדפסת פוטו ללא שוליים, ימצאו חן וישכנעו לקוחות רבים עוד יותר".

מדפסות ה- ITS ‏(L382, L386, L486) יהיו זמינות מאוקטובר 2016.

תכונות עיקריותL382L386L486
הדפסה, העתקה וסריקה
מיכל דיו משולב, בקיבולת אולטרה גבוהה
טכנולוגיית ראש הדפסה Micro Piezo
מהירויות הדפסה310 דפים לדקה10 דפים לדקה10 דפים לדקה
דיו מקורי של Epson
פונקציית הדפסת פוטו ללא שוליים
אחריות של Epson למשך 12 חודשים או 30,000 דפים
הדפסה מהירה וקלה מסמארטפונים ומחשבי טבלט דרך Wi-Fi באמצעות Epson Connect‏[3]-
Wi-Fi-
פונקציית העתקת מסמכים מרובים: העתקה מהירה של דף אחד עד XX פעמים בהפעלה יחידה202099
הדפסת עד 13,000 דפים בשחור ו- 6,500 דפים בצבע2 באמצעות ערכת בקבוקי דיו מקוריים עם בקבוקי דיו שחור נוספים הכלולים באריזה
הדפסת עד 4,000 דפים בשחור ו-7,500 דפים2 בצבע באמצעות ערכת בקבוקי דיו להחלפה
כלולה ערכת בקבוקי דיו מקורי של Epson בנפח 70 מ"ל (שלושה בקבוקי צבעים נפרדים ושחור אחד)ערכה 1 + 2 שחורערכה 1 + 2 שחורערכה 1 + 2 שחור
 

אודות Epson

חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים לעלות על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה.

קבוצת Epson, אשר מנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה למעלה מ- 67,000 עובדים ב-90 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/

אודות Epson Europe

Europe Epson Europe B.V.‏, הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה, ובאפריקה. Epson Europe מעסיקה 1,700 עובדים, ומחזור המכירות שלה בשנת 2015 הגיע ל- 1,577 מיליון יורו. www.epson.co.il

החזון הסביבתי לשנת 2050  

http://eco.epson.com/


[1] התפוקות/העלות הממוצעת לעמוד המוזכרות, משוערות בהתבסס על מתודולוגיה מקורית של Epson מתוך הדמיית ההדפסה של תבניות ניסיון שסופקו ב- ISO/IEC 24712 באמצעות ערכת דיו תחליפית. התפוקות/העלות הממוצעת לעמוד שהוזכרו, אינן מבוססות על SO/IEC 24711. התפוקות/העלות הממוצעת עשויות להשתנות בהתאם לתמונות המודפסות, לסוג הנייר שבשימוש, לתדירות ההדפסה ולתנאי הסביבה, כגון טמפרטורה.  המדפסת משתמשת בכמות מסוימת של דיו לצורך ההגדרה הראשונית כדי למלא את חרירי ראש ההדפסה, לפיכך התפוקות של ערכת החבילה הראשונית עשויות להיות נמוכות יותר.

[2] הממוצע של ESAT (אומדן תפוקה רוויה) לבדיקת קטגוריית ציוד משרדי (Office Category Test) להדפסה חד-צדדית בשחור-לבן, שנקבע בהתאם ל-ISO/IEC24734.

[3] מחייב חיבור אלחוטי לאינטרנט. לקבלת מידע נוסף ופרטים על התמיכה בשפות ובמכשירים בקר בכתובת www.epson.co.il/connect