EPSON מכריזה על שני סורקים עסקיים, קומפקטים וחכמים: כוללים זיהוי נייר מקומט ואחסון ממוין של המסכים הסרוקים

המכשירים יכולים לסרוק 35 דפים/70 עמודים בדקה, ומציעים מגוון רחב של אפשרויות טיפול במדיה, כולל אחסון בצורה ממוינת ושיתוף מהיר של מסמכים קריטיים לעסק

EPSON מכריזה על שני סורקים עסקיים, קומפקטים וחכמים: כוללים זיהוי נייר מקומט ואחסון ממוין של המסכים הסרוקים

Epson ישראל מכריזה על שני סורקים חדשים חכמים, קומפקטיים  מסדרת  WorkForce. הדגמים, WorkForce DS-570W ו- DS-530 מבטיחים למשתמשים העסקיים רמה גבוהה של תקינות נתונים, ומעולים לשילוב יעיל במיוחד ופשוט בתזרים העבודה של החברה. המכשירים יכולים לסרוק 35 דפים/70 עמודים בדקה, ומציעים מגוון רחב של אפשרויות טיפול במדיה, כולל אחסון בצורה ממוינת ושיתוף מהיר של מסמכים קריטיים לעסק.

‎לדברי דוביק דביר, מנהל תחום הדפסה ב-Epson ישראל, באמצעות מצב להאטת הסריקה, הראשון מסוגו בתעשייה[1], המיועד לסריקת מסמכים מקומטים או עדינים, והתכונה החדשנית זיהוי הזנה כפולה ודילוג על התקלה, היכולת לסריקת מסמכים מאתגרים מעולם לא הייתה קלה יותר. ״תכונות חכמות  מהסוג הזה משפרות את היעילות, הדיוק ואמינות הנתונים, כך, שבין אם תסרוק מסמכים באורך שישה מטרים, נייר דק של 27 ג'/מ"ר, או כרטיסים בעובי 413 ג'/מ"ר - תוכל לסמוך על יכולת העיבוד המהירה והאיכות הגבוהה ביותר של הסורקים החדשים."

טכנולוגיית חיישנים והזנת נייר חדשנית

הסורקים, המתוכננים במיוחד כדי לטפל במסמכים חשובים, החל מכרטיסי ביקור ותעודות זיהוי מפלסטיק ועד למסמכים ארוכים במיוחד, כוללים DSC (תיקון הטיה דינמי - Dynamic Skew Correction) ותכנון מתוחכם עם גלילים מרובים להזנת נייר. החיישן העל-קולי מאפשר זיהוי הזנה כפולה כדי לסייע במניעת הזנה שגויה, ותכונת 'זיהוי אוטומטי של גודל מסמך' מאפשרת לסרוק בקלות גודלי מסמכים שונים הנמצאים בערימה אחת.

מצב הזנה אוטומטי מאפשר סריקה קלה של מסמכי מקור בגדלים שונים, בכל סדר שתבחר, לתוך מסמך PDF אחד, ואילו דילוג עם זיהוי הזנה כפולה מאפשר לחדש את הסריקה לאחר שמתרחשת שגיאת הזנה.

ערכה אופציונלית להמרת סורק שטוח

ערכה אופציונלית להמרת סורק שטוח מאפשרת סריקה יעילה של מגוון סוגי מדיה, דוגמת בולים, דרכונים, ספרים ועוד. אפשרות זו זמינה בשני הדגמים בעת שימוש בקישוריות USB 3.0.

קישוריות אלחוטית בדגם DS-570W

סורק מתקדם, קומפקטי ואלחוטי זה עם הזנת נייר מאפשר סריקה קלה של מסמכים למכשירים ניידים, מחשבי טבלט ותחנות עבודה עם יכולת Wi-Fi. אידיאלי לשיתוף מידע למשתמשים מרובים בסביבות עבודה דינמיות, ומאפשר לסרוק בקלות ישירות לחשבונות אחסון מקוונים לרבות Dropbox, SharePoint, FileBound ועוד.

הדגמים WorkForce DS-570W ו- DS-530 יהיו זמינים מאוקטובר 2016.

 

תכונות עיקריותDS-530DS-570W
זמינה ערכה אופציונלית להמרת סורק שטוח●*
סריקה צבעונית מהירה של 35 דפים לדקה/70 עמודים לדקה ב- 300dpi
מזין נייר בקיבולת נייר של 50 גיליונות
סריקת מגוון רחב של סוגי מדיה לרבות כרטיסי ביקור, דרכונים2, נייר בגודל A3 ונייר עבה
סריקה דו-צדדית במעבר אחד
טכנולוגיה מובנית לשיפור תמונה
טכנולוגיית Smart Feed של Epson וזיהוי של הזנה כפולה
מצב איטי למסמכים עדינים, פגומים וקשים לסריקה1
התאמה קומפקטית לכל סביבה משרדית
Epson Document Capture Pro/Server Pro3
יחידת ממשק רשת לשיתוף קל בין משתמשים מרובים באמצעות סריקה בדחיפה ופרופילי עבודה מוגדרים מראשאופציונליאופציונלי
המרת מסמכי נייר לפורמטים של Microsoft Office, לרבות docx, pptx, xlsx
USB 3.0
Wi-Fi, Wi-Fi Direct עם NFC-
מחזור עבודה יומי של 4,000 דפים
תוכנת Epson Scan 2.0 עבור טכנולוגיית הדמיה מתקדמת
תמיכה בדרייברים של ‏TWAIN, ‏ISIS ו- WIA לתאימות משופרת עם DMS
תאימות Energy Star
 

* תאימות עם DS-570W במצב USB בלבד.

אודות Epson

חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים לעלות על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה.

קבוצת Epson, אשר מנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה למעלה מ- 67,000 עובדים ב-90 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/

אודות Epson Europe

Europe Epson Europe B.V.‏, הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה, ובאפריקה. Epson Europe מעסיקה 1,700 עובדים, ומחזור המכירות שלה בשנת 2015 הגיע ל- 1,577 מיליון יורו. www.epson.co.il

החזון הסביבתי לשנת 2050  

http://eco.epson.com/

 


[1] בהשוואה לסורקים עם הזנת נייר, בטווח מהירות של 25 עד 39 דפים לדקה, מבוסס על נתונים מתוך אתרי האינטרנט והפרוספקטים של חמשת דגמי מקרנים הנמכרים ביותר בארצות אירופה, אפריקה והמזרח התיכון במהלך כל שנת 2015 בהתאם ל: InfoSource Document Management Scanner Sales Full Year 2015.