שת"פ מותגי העל

מה גרם ללואיס המילטון, אלוף העולם במירוצי הפורמולה 1 לספוג מקלחת של 400 ליטר דיו הדפסה צבעוני?

שת

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

במסגרת שיתוף הפעולה בין שני המותגים הידועים - אפסון וצוות פורמולה 1 של מרצדס - מככב אלוף העולם המשולש בקליפ מפתיע ועתיר אקשן. לסרטון המלא: https://youtu.be/QtAlqGX9lm8

-------------------------------------------------------------------------------------------

לואיס המילטון, אלוף העולם (שלוש פעמים) במירוצי פורמולה 1, מככב בקליפ פרסומת של

חברת אפסון. בסרטון המשעשע ועתיר האקשן, נראה לואיס דוהר בהילוך איטי לתוך ערימות נייר, שניות לפני שהוא מכוסה בסילונות דיו צבעוני. הקרנת הבכורה נערכה ב׳מפקדת׳ קבוצת MERCEDES AMG PETRONAS, עבורה נוהג המילטון.

המילטון, הנושא גם בתואר אבירות אנגלי, גוייס לסרטון לטובת השקת קו מדפסות הזרקת הדיו של אפסון מסדרת ה-Ink Tank, שהביאו למהפיכה בעולם ההדפסה העסקית והביתית, עם המעבר לשימוש במיכלי דיו הניתנים למילוי מחדש, במקום במחסניות דיו יקרות. המדפסות החדשות מביאות עימן יתרון ברור: אין צורך לרוץ בתדירות גבוהה ולקנות מחסניות חדשות.

אפסון ואלופת העולם במרוצי הפורמולה 1 MERCEDES AMG PETRONAS חתמו לפני כשנה על הסכם שותפות במסגרתו מספקת אפסון לצוות פורמולה 1 מדפסות הזרקת דיו, סורקים, מקרני 3LCD ופתרונות מחשוב לביש, כולל משקפיים חכמים ומוצרי חישה חכמים לספורט. לוגו אפסון אף מתנוסס על כל רכבי MERCEDES AMG PETRONAS, לבוש הנהגים והקסדות, בינהם של המילטון ושותפו לקבוצה, ניקו רוזברג.

לדברי המילטון, במהלך העונה הוא משתתף בלא מעט פרוייקטים ביוזמת שותפיה ונותני החסות של הקבוצה, אבל, הפרוייקט עם אפסון היה  כנראה הבלתי שגרתי מכולם. ״במהלך הצילומים נהניתי ביותר, בעיקר בגלל העובדה שיצאתי מ׳אזור הנוחות׳ שלי... העובדה שהשפריצו עלי 400 ליטר של דיו היתה חוייה די מרעננת...״.

לדברי מריה איגלינג, סמנכ״לית השיווק של אפסון אירופה, החדשנות של מערכת ה-Ink Tank היתה מהפכנית וצריך היה למצוא רעיון לקליפ שיהיה לא פחות מפתיע וזכיר. ״אפסון ידועה כמותג המשדר איכות, חדשנות וביצועים, כך שסביר שאנשים לא ציפו מצידנו לסרטון שכולו FUN ואקשן... המילטון והצוות שיתפו פעולה וביחד הצלחנו להראות עוד צד לפנים של אפסון״.

לסרטון המלא: https://youtu.be/QtAlqGX9lm8

חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים לעלות על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה.

קבוצת Epson, אשר מנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה למעלה מ- 67,000 עובדים ב-90 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/

אודות Epson Europe

Europe Epson Europe B.V.‏, הממוקמת באמסטרדם, היא המטה האזורי של הקבוצה באירופה, במזרח התיכון, ברוסיה, ובאפריקה. Epson Europe מעסיקה 1,700 עובדים, ומחזור המכירות שלה בשנת 2015 הגיע ל- 1,577 מיליון יורו. www.epson.co.il

החזון הסביבתי לשנת 2050

http://eco.epson.com/